Síla správného okamžiku

Síla správného okamžiku https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354601/bmid_sila-spravneho-okamziku-fCM-354601.jpg 4 10 4

Poznejte svůj chronotyp a sním nejlepší čas na jídlo, běhání, cvičení či rozhovor o zvýšení platu. Kniha pracuje s vnitřními hodinami, které má každý z nás v sobě. Díky správnému načasování aktivit můžete být efektivnější, šťastnější, můžete lépe odpočívat a naplno využít svůj potenciál. Slaďte se se svým přirozeným rytmem. Často stačí jen pár drobných změn, a uvidíte velké rozdíly. Knihu otevírá biočasový dotazník, v němž vám klinický psycholog a spánkový odborník Michael Breus pomůže určit osobní chronotyp. Ať už jste Medvěd, Lev, Delfín nebo Vlk, další stránky nabídnou inspiraci, jak sladit více než 50 běžných aktivit s vaším vnitřním nastavením a poskládat si tak rozvrh pro váš ideální den.... celý text

Vydáno: , BizBooks

The Power of When

Lily101
09.05.2022 4 z 5

Zajímavá kniha. Opravdu se vše trochu komplikuje zmiňováním vlastností, které na vás nemusí vždy sedět (jak zmiňuje recenzentka pode mnou), ale současně ten základ je asi pravdivý. Dost jsem se knihou dozvěděla nejen o chronotypu, kniha byla čtivá a jsem ráda, že jsem si knihu nakonec pořídila, byť jsem i přes slevu v rámci výrazné akce na knižní tituly u jednoho nejmenovaného knihkupectví, kdy kniha stála 49,- . Budu se k ní vracet.

Pozn. pro budoucí čtenáře: Nečekejte od knihy nic a budete nadšeni.

Waldhans
26.04.2022 3 z 5

Kniha obsahuje spoustu zajímavostí o lidském těle, vědě a psychologii. Já jsem se ve svém chronologickém typu dost poznal, některé věci jsem už věděl, jiné mi byly přínosem. Kdo se zajímá o biohacking, své zdraví, hubnutí, psychologii nebo prostě chce být o něco víc produktivní, určitě si tady najde své.

Jonna
14.11.2017 4 z 5

Poznejte svůj chronotyp - nabízí kniha, ale obávám se, že to je celé hodně ztíženo tím, že autor do toho plete nejčastější vlastnosti toho kterého typu, a to vám v testu nadělá pořádný guláš. Možná je to tak schválně, aby autor - psycholog nepřicházel o klienty... Taky mi moc nepomohlo, že všem ordinuje stejnou dobu vstávání - pokud vstáváte jindy, už "svůj okamžik" budete hledat obtížně. Ale abych jenom nehaněla - nějaké úpravy režimu jsem po přečtení knihy provedla, a udržely se, což je známka toho, že to funguje.

sejdrina
07.10.2017 4 z 5

Docela zajímavá knížka, která přináší mnoho rad a tipu, jak dělat různé činnosti co nejefektivněji, tj. v souladu se svým chronorytmem. Jak poznat, který typ člověk je umožní test na začátku. Test jsem si sice udělala, ale že bych cítila popsanou charakteristiku jako výstižnou, to úplně nevím. Ale jinak ostatní rady a tipy jsou opravdu přinosné. Více si lze přečíst zde http://www.kritiky.cz/recenze-knih/2017/sila-spravneho-okamziku-michael-breus/

Michael Breus
americká
2017  70%Síla správného okamžiku
2016  40%Sila správneho okamihu

Kniha Síla správného okamžiku je v