Síla rodu - její přijetí

Síla rodu - její přijetí https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495381/bmid_sila-rodu-jeji-prijeti-VgR-495381.jpg 1 1 1

Málokdo si uvědomuje, že neštěstí, nemoci, nehody a konflikty se často opakují po celé generace, a právě v tom často spočívá problém. Nejúčinněji můžeme pomoci sobě i své rodině či blízkým, jestliže nahlédneme do historie našeho rodu. Kořeny toho, co se s námi odehrává, sahají do životů našich rodičů a prarodičů. Autorka je odbornice s mnohaletými zkušenostmi. Pomůže vám dosáhnout štěstí tím, že odhalí váš rodový program a nově jej uspořádá. Hodně prostoru se zde věnuje rozboru vztahů muže a ženy, od hledání partnera či milostných vztahů přes manželství až po rodičovství.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus Rodina
Vydáno: , Eugenika

Sila roda - Primi silu roda svojego , 2012

moničina
09.05.2022 1 z 5

Moc som sa tešila na túto tému, ale kniha ma sklamala. Vadil mi ten štýl, ale už ma to neprekvapilo, knihy od ruských autorov bývajú ťažkopadnejšie napísané. Tato kniha bola napísaná dosť nezrozumiteĺne, miestami je text chaotický a stále sa tam opakujú rovnaké veci. Osobne, nič mi to nedalo a venovala som ju knižnej búrke.

partnerské vztahy rodina dětství rodinné vztahy esoterismus, ezoterika problémové rodiny duchovní rozvoj

Autorovy knížky

2022  20%Síla rodu - její přijetí