Síla léčivých polévek a očistné návody pro domácnost

Síla léčivých polévek a očistné návody pro domácnost https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347296/bmid_sila-lecivych-polevek-a-ocistne-nav-4q6-347296.jpg 4 4 2

80 receptů na polévky. Jsou výživné, dají se zařadit do jídelníčku při redukci váhy, rychle je připravíte, jsou levné a přirozeně léčí. Kniha má svou duši, ze které se linou vůně a dobré recepty na 80 léčivých polévek, které do vás doslova vlijí životní sílu. Jsou to životabudiče a tekuté elixíry z rostlin, bylin, zeleniny, masa a ryb, ale i další, v nichž vás autorka provede svou léčivou domácností. Poodhalí při tom i taje zapomenutých návodů pro očistu domova, které kdysi bývaly v rodinách běžné. Prováděly je ženy, když chránily své domovy, a léčily jídlem, dobrým slovem, radou nebo bylinou.... celý text

Clea3112
10.12.2022 4 z 5

Jednoduché, zdravé, rychlé recepty na polévky, které zvláště v chladné dny zahřejí. Doplněno krátkou charakteristikou léčivých účinků dané zeleniny, nebo bylinky. Pozitivně laděné obrázky. Kdo není naladěn na esoretický tón, ať se nenechá odradit. Polévky jsou zaměřeny na (středo) evropského konzumenta. Zde opravdu platí, že v jednoduchosti je nejen půvab, ale i síla. Za mě spokojenost :)

engai
23.01.2019 5 z 5

Přesně takovou kuchařku jsem hledala. Jednoduché recepty, vysvětlené léčivé účinky koření, bylinek, zeleniny. Za mě nadšení. Překrásné umělecké zpracování je pak už jen třešničkou na dortu.

polévky

2016  75%Léčivá domácnost
2017  80%Síla léčivých polévek a očistné návody pro domácnost
2018  0%Receptář z barokní apatyky U svaté Alžběty - Moderní recepty inspirované barokem

Kniha Síla léčivých polévek a očistné návody pro domácnost je v