Jidášův kmen

Jidášův kmen https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1083/bmid_sigma-force-jidasuv-kmen-o1F-1083.jpg 4 461 54

Sigma Force série

Na palubě zábavní jachty proměněné v provizorní nemocnici pátrají doktorka Lisa Cummingsová a Monk Kokkalis – agenti tajné organizace SIGMA Force – po odpovědích na otázky kolem pohromy, jež náhle spatřila světlo světa. Jsou tu však další síly, s podstatně sobečtějšími pohnutkami. Lodi se náhlým a krutým útokem zmocní teroristé, kteří z ní udělají plovoucí laboratoř pro vývoj biologických zbraní. Na opačném konci světa, při oslavách 4. července, veliteli SIGMY Graysonu Piercovi překazí plány krásná vražedkyně, která drží v rukách první klíč k odhalení možného léku. Osud každého muže, ženy i dítěte visí na vážkách a Pierce spojí svoje síly se ženou, která ho dříve chtěla zabít. Společně zahajují podivuhodnou pouť, která je provádí benátskými hrobkami, byzantskými katedrálami a zříceninami hluboko v džungli, po stopách nejslavnějšího cestovatele v dějinách: Marka Pola. Odtikávají však poslední minuty, celosvětová epidemie se rychle vymyká kontrole a Pierce i jeho nečekaná společnice jsou vtahováni do šokujícího tajemství pohřbeného dávno ve starověku a v lidském genetickém kódu. Každou vteřinou se blíží soudný den a Pierce si uvědomuje, že skutečně nemůže věřit naprosto nikomu – ani té okouzlující tajemné ženě, kterou má po svém boku –, neboť kdokoliv může být novodobým Jidášem.... celý text

Literatura světová , Dobrodružné , Thrillery

Vydáno: , BB art

The Judas Strain , 2007

Jessybelle
26.04.2019 5 z 5

Mám knihy od tohoto autora ráda, dobře se čtou, mají reálný základ, na konci je napsáno co je a není pravda a vždy mě inspirují, abych si o tom něco našla... Rozhodně se s nimi nenudím a tento díl nebyl výjimkou...

Layyen
04.03.2019 5 z 5

sigma force, prostě 1*, vždy zajímavé, někdy vtipné, napínavé, není co vytknout, bavilo až do konce :)

pavel1966
09.02.2019 4 z 5

Čtvrté pokračování série dobrodružných příběhů o amerických agentech ze Sigma Force se rozhodně vydařilo. Kniha vás hned na začátku vtáhne do děje a rozhodně se nebudete až do konce nudit.

Gynger
06.02.2019 5 z 5

Naprosto super díl. Určitě doporučuji. Ještě teď mám husí kůži.

mari.seri
04.10.2018 5 z 5

Další skvělá kniha autora. Opět čteno jedním dechem. Napínavý děj, fikce dobře namíchána s realitou, zvraty v ději,...určitě ne moje poslední knížka z této série :-)

Almenka
16.05.2018 5 z 5

Další skvělý díl

tygřík2
03.02.2018 5 z 5

Krabi na ostrově byli děsiví. Ode dneška na ně budu hledět s větším respektem :-)

allyce
28.01.2018 3 z 5

Také mě kniha bavila, sice na můj vkus mnoho nepravděpodobných situací, ale jako oddychové čtení dobrá volba.

Hajana
03.01.2018 5 z 5

Tato kniha je jednou ze autorových nejlepších, pro mě to byla pecka a určitě se k ni rada vrátím, nejvíce se mi asi líbila část odehrávající se v Africe.

Kalina
05.09.2017

Skvělý díl. Není co dodat. Spíš mám připomínku k některým předešlým komentářům, kteří prozrazují příliš z obsahu knihy. Např. o Monkovi.

Pav
11.08.2017 4 z 5

Skvělý námět jako vždy, jen se mi to tentokrát nějak pomaleji četlo. Nová postava Kowalskeho je bezva. Konečně někdo, kdo není chytrý jak rádio.

medvidek
04.03.2017 4 z 5

Monk se po Painterovi stal mou nejoblibenejsi postavou, opet skvele napsane, specialne pasaze na lodi a na ostrove. Zaver jako vzdy nervy drasajici. Kowalski je taky super!

prochajda
23.02.2017 5 z 5

Opravdu velmi skvělá, povedená kniha, plná dobrodružství, napětí i dojetí, ani vtip nechybí. Příběhy Sigmy Force jsou čtivé a její agenti jsou frajeři ;-)

Mammoth
21.01.2017 4 z 5

Opět výtečný díl ze série Sigma Force. Zlidštění ve formě Grayových rodičů a umocnění, alespoň z mého pohledu, lehkého zmatku "kdo je vlastně Seichan doopravdy a pro koho dělá" knize jen přidalo do plusu. V kombinaci s velmi zajímavým tématem - paráda. Jen to (Monkovo?) SOS na závěr - nejsem si jistý jak se k tomu postavit, to mi přišlo takové divné... Každopádně se moc těším na další pokračování série

anibeni
24.09.2016 5 z 5

Další skvělý díl ze série Sigma Force.. Líbilo se mi sledovat historickou linku z doby Marka Pola.. Kniha byla skvělá a napínavá, i když ne všemu okolo sinic jsem porozumněla.. Jediným slabým místem vidím závěrečné SOS...

Aredhelka
02.08.2016 5 z 5

Rozhodně dokonalá myšlenka, dotažená do dokonalého konce. Rollins opět dokázal, že spojení něčeho a něčeho vytvoří obrovské NĚCO. Tím něco je kniha, která vás pohltí a nutí k zamyšlení, kniha, která není ledajaká.

Elea
29.06.2016 5 z 5

Perfektní kniha s nesmírně napínavým dějem, prostě další skvělý Rollins.

Briv
04.02.2016 5 z 5

Pujčil si ji manžel a nakonec jsem mu ji přečetla dřív já:). Pro mě první setkání s Rollinsem a musím říct, že to dopadlo dobře. Příjemné pohodové čtení, nejvíc mě bavila část, která probíhala na moři. Na moje gusto mohly být kratší historické pasáže, ale i tak dobré - ještě si určitě od něj něco přečtu.

Pavlnka
05.01.2016 5 z 5

Super kniha. Autor mě pokaždé překvapí a hlavně nezklame.

mulderka
02.04.2015 4 z 5

Kvalitní dobrodružná literatura, při které si od napětí nevydechnete - přesně tak to mám ráda. Někdo zde kritizuje zapojení Piercových rodičů a jeho strach o ně do děje, já jsem spíš uvítala jisté zlidštění jinak dost supermanské postavy. Mírně jsem nepochopila, jak to vlastně dopadlo se světélkující doktorkou - a taky Monkova protéza vyťukávající SOS byla už lehce nad rámec... takže si 5 hvězdiček pošetřím na jiného Rollinse - ještě mi jich k přečtení zbývá dost a moc se na ně těším!