Báječné nakupování v Las Vegas

Na záchranné výpravě Becky Brandonová (rozená Bloomwoodová) je na veliké záchranné výpravě! Hollywood pro ni byl plný překvapení a Becky nyní míří do Las Vegas, aby pomohla své rodině a přátelům. Je odhodlaná přijít na kloub tomu, proč její otec tak záhadně zmizel, chce pomoct kamarádce Suze a možná se i smířit s Aliciou Dlouhonohou bestií, ale kdo ví… Když Becky zjistí, jak naléhavě její přátelé a rodina potřebují pomoc, vypracuje úžasný a smělý plán! Dokáže si poradit, když ji ostatní tak zoufale potřebují?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/310303/bajecne-nakupovani-v-las-vegas-oB2-310303.jpg 3.635

Shopaholic (8.)

Shopaholic to the Rescue (2015)

Literatura světová, Dívčí romány
Vydáno:, BB art

Kniha Báječné nakupování v Las Vegas

Garfinela
30.10.2018

Slabý odvar. První knihy série byly mnohem lepší!

Andynka
31.10.2017

Krásné zakončení celé série. Becky se konečně vrátila zpět a vše je tak, jak ma.

Aknel26
16.02.2017

Sláva! Po velmi nepovedeném nakupování v Hollywoodu jsem neměla moc chuť se s Becky znovu setkat, nakonec jsem jí ještě dala šanci - a dobře jsem udělala! První scénka s policisty byla hloupoučká, ale pak mě čekalo poměrně příjemné čtení o putování velké party po amerických městech a při závěrečné akci ve stylu Dannyho parťáků se opět ukázala stará dobrá ztřeštěná Becky.

Kočičáci
26.01.2017

Becky už je "velká holka", už není takové třeštidlo, ale nápady má pořád bláznivé. Tentokrát se s celou bandou vydává po stopách svého táty a společně rozplétají starou záhadu.
Jednohubka na vyčištění hlavy a odreagování se.