Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street: Záhada zhmotnělého muže https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47844/bmid_sherlock-holmes-a-prilezitostni-mal-tdI-47844.png 4 30 6

Druhý díl ze série Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street Hoši z party Příležitostných malých detektivů se Sherlocku Holmesovi osvědčili už nejednou. Tentokrát se půvabná slečna Hoffová snaží objasnit podivné okolnosti smrti své zámožné tety, která se rozloučila se světem na spiritistické seanci. Chlapci jsou pověřeni sledováním tajuplného domu, v němž se to jen hemží podivnými úkazy. Ukáže se, že v ohrožení je i život mladé klientky Velkého detektiva. Pro všechny milovníky historek plných podlých úkladů, temných podzemních chodeb a strašidel.... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Sherlock Holmes and the Baker Street Irregulars: The Mystery of the Conjured Man

Emik87
19.02.2024 3 z 5

Pokračování příběhů chlapců, pomáhajících Sherlockovi. Knížka pro děti, která může podnítit čtení detektivek A. C. Doyla.

jaja1989
25.01.2024 3 z 5

Pro děti lepší než od A. C. Doyla.

inachisio
29.08.2020 4 z 5

Knížka mě bavila pd začátku do konce a nápady byly dobré. Přivedla mě k Sherlockovi Holmesovi, kterého jsem kdysi skoro neznala a za to jsem opravdu ráda.

Loky
13.05.2015 3 z 5

O něco zajímavější pokračování "Pádu akrobatů Zalindových". Doporučuji dětem do 15-ti let.

eletrika03
06.03.2014 3 z 5

Zaujala mě hodně a taky bych těla být detektivkou.

andy.vindy
29.08.2011 5 z 5

Skvělé počteníčko. Dopuručuji všem, kteří mají rádi detektivky.

Sherlock Holmes detektivky pro děti

Autoři knihy

Tracy Mack
americká, 1968
Michael Citrin
americká, 1964

Kniha Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street: Záhada zhmotnělého muže je v