Sherlock

Sherlock https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/257048/mid_sherlock-257048.jpg 5 99 17

Kniha pre fanúšikov úspešného seriálu BBC o Sherlockovi Holmesovi. Zápisky Johna Watsona o priebehu vyšetrovania jednotlivých prípadov obsahujú fotografie z miesta činu, ale aj zo stola patológa. Čitateľ si môže podrobne prehliadnuť výstrižky z novín, policajné správy, cestovné lístky, útržky e-mailových konverzácií, SMS a iné dôkazy. Zápisky sú okorenené vtipnými, neľútostne ironickými komentármi Sherlocka Holmesa a následnými reakciami Johna Watsona. Publikácia ponúka tiež pohľad do zákulisia natáčania. Z rozhovorov s tvorcami seriálu sa dozviete zaujímavé informácie od nápadu zasadiť dej do súčasnosti až po výber predstaviteľov hlavných hrdinov.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Slovart (ČR)

Sherlock: The Casebook , 2012

Emik87
24.02.2024 5 z 5

Kniha je vlastně průvodcem seriálovým Sherlockem. Napsaná je zajímavě. Doporučuju.

Ešína
25.07.2021 5 z 5

Fanoušci seriálu by si určitě tuto knihu neměli nechat uniknout. Doporučuji. Moc pěkně zpracované.

vlkove
28.12.2020 5 z 5

Velké překvapení! Většina těchto doplňkových knih je udělaná spíše pro zisk a kvalita je upozaděna, to zde neplatí. V knize jsou krásné doplňkové fotografie ale i texty zabývající se natáčením seriálu, knižní předlohou, autorem původních příběhů a filmy natočenými v průběhu let na téma SH.
Musím přiznat, že u přidaných poznámek Sherlocka a Johna jsem se opravdu zasmála.
Knihu moc doporučuji všem nadšencům seriálu Sherlock. Byla bych ráda kdyby se podobná kniha napsala i o dalších dvou sériích.

Peter.Melon
07.11.2019 5 z 5

Výborná kniha o největším detektivovi...Pěkné fotografie!

Gudrun201
23.09.2019 5 z 5

dobrý průvodce seriálem, ráda sem si přečetla

dearkiki
23.08.2018 5 z 5

Já se rozhodně nenudila. Seriál je senzační a v téhle knížce je spousta informací k jeho vzniku, odkazy na originální příběhy, spousta fotek a co víc... celou knihou provází vtipné postřehy obou hlavních hrdinů (a nejen jich). Bavila jsem se. Škoda, že je to jen o prvních dvou sezónách.

annamc
17.11.2017 2 z 5

Opravdu miluju seriál ale tohle mě zklamalo, nudila jsem se:((((

Michonne
19.07.2017 5 z 5

Pro fanoušky seriálu je tohle úplná slast! V knize najdete vše, co byste si mohli přát - vtip, ironii, fotografie, detaily, kterých si při prvním shlédnutí jednotlivých dílů ani nevšimnete i hromadu zajímavých informací z původního světa Sherlocka Holmese.

rarášek
09.06.2017 5 z 5

Skvělý průvodce celou první a druhou řadou seriálu. Plný fotek, obrázků, poznámek Sherlocka a Watsona, komentářů herců a tvůrců, o knížkách a jejich autorovi. Nádherná knížka, u které jsem se moc bavila a prostě si ji užívala. Pravá knížka pro fanoušky seriálu. :)

,,Jednou mi řekl, abych z lidí přestal dělat hrdiny. Že prý neexistují, a i kdyby, on by mezi ně nepatřil. Což jen dokazuje, že i on se někdy mýlil."

Arka
22.01.2017 5 z 5

bavila jsem se jak u filmů, tak i u knihy. skvěle zpracovaná a fanouškům Sherlocka od BBC, rozhodně nesmí chybět :)

RiverSong
23.10.2016 5 z 5

Krásně zpracované postřehy. Pro fanoušky Sherlocka rozhodně doporučuji.

Pog
28.09.2016 5 z 5

Moc hezky sestavená ilustrovaná kniha :)

Lucy81
20.07.2016 5 z 5

Velmi pěkně zpracována kniha. Jsou zde postřehy z 1 a 2 série, srovnání knihy a filmu, vtipné poznámky Sherlocka a Johna (docela jsem se nasmála) a spoustu dalšího nejen pro fanoušky.
Jen doufám, že bude pokračování této knihy s dalšími sériemi.

MinaHawke
26.05.2016 5 z 5

Kdo má rád seriál Sherlock, tak se mu bude líbit i kniha.

Jekysek
28.04.2016 3 z 5

Fajn oddechové čtení, které si užijí všichni milovníci BBC Sherlocka.
Spousta fotek, nějaké ty informace o natáčení, knižní předloze, hercích, vtipné poznámky a dodatky.

zuzana13
09.07.2015 5 z 5

Dobře napsaná. Doporučuji všem fanouškům tohoto seriálu.

zuzana13
30.06.2015 5 z 5

Pěkně napsaná. Pěkné ilustrace. Moje oblíbená.
Doporučuji k přečtení, kteří mají rády seriál sherlock.

film zfilmováno – TV seriál

Guy Adams