Sherlock

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha pre fanúšikov úspešného seriálu BBC o Sherlockovi Holmesovi. Zápisky Johna Watsona o priebehu vyšetrovania jednotlivých prípadov obsahujú fotografie z miesta činu, ale aj zo stola patológa. Čitateľ si môže podrobne prehliadnuť výstrižky z novín, policajné správy, cestovné lístky, útržky e-mailových konverzácií, SMS a iné dôkazy. Zápisky sú okorenené vtipnými, neľútostne ironickými komentármi Sherlocka Holmesa a následnými reakciami Johna Watsona. Publikácia ponúka tiež pohľad do zákulisia natáčania. Z rozhovorov s tvorcami seriálu sa dozviete zaujímavé informácie od nápadu zasadiť dej do súčasnosti až po výber predstaviteľov hlavných hrdinov....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/257048/big_sherlock-257048.jpg 4.689
Série:

Sherlock Holmes (Guy Adams)


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Slovart (ČR)
Originální název:

Sherlock: The Casebook, 2012


více info...
Nahrávám...

Komentáře (16)

Kniha Sherlock

Ešína
25.07.2021

Fanoušci seriálu by si určitě tuto knihu neměli nechat uniknout. Doporučuji. Moc pěkně zpracované.

vlkove
28.12.2020

Velké překvapení! Většina těchto doplňkových knih je udělaná spíše pro zisk a kvalita je upozaděna, to zde neplatí. V knize jsou krásné doplňkové fotografie ale i texty zabývající se natáčením seriálu, knižní předlohou, autorem původních příběhů a filmy natočenými v průběhu let na téma SH.
Musím přiznat, že u přidaných poznámek Sherlocka a Johna jsem se opravdu zasmála.
Knihu moc doporučuji všem nadšencům seriálu Sherlock. Byla bych ráda kdyby se podobná kniha napsala i o dalších dvou sériích.


Peter.Melon
07.11.2019

Výborná kniha o největším detektivovi...Pěkné fotografie!

Gudrun201
23.09.2019

dobrý průvodce seriálem, ráda sem si přečetla

dearkiki
23.08.2018

Já se rozhodně nenudila. Seriál je senzační a v téhle knížce je spousta informací k jeho vzniku, odkazy na originální příběhy, spousta fotek a co víc... celou knihou provází vtipné postřehy obou hlavních hrdinů (a nejen jich). Bavila jsem se. Škoda, že je to jen o prvních dvou sezónách.

annamc
17.11.2017

Opravdu miluju seriál ale tohle mě zklamalo, nudila jsem se:((((

Michonne
19.07.2017

Pro fanoušky seriálu je tohle úplná slast! V knize najdete vše, co byste si mohli přát - vtip, ironii, fotografie, detaily, kterých si při prvním shlédnutí jednotlivých dílů ani nevšimnete i hromadu zajímavých informací z původního světa Sherlocka Holmese.

rarášek
09.06.2017

Skvělý průvodce celou první a druhou řadou seriálu. Plný fotek, obrázků, poznámek Sherlocka a Watsona, komentářů herců a tvůrců, o knížkách a jejich autorovi. Nádherná knížka, u které jsem se moc bavila a prostě si ji užívala. Pravá knížka pro fanoušky seriálu. :)

,,Jednou mi řekl, abych z lidí přestal dělat hrdiny. Že prý neexistují, a i kdyby, on by mezi ně nepatřil. Což jen dokazuje, že i on se někdy mýlil."

1