Spoznaj svoju lásku

Spoznaj svoju lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112206/bmid_spoznaj-svoju-lasku-m9Y-112206.jpg 4 111 12

Sheffordovi rytíři série

< 2. díl

Krásna Milisant Crispinová a pekný, ale arogantný Wulfric, budúci gróf zo Sheffordu, sú zasnúbení, no nevhodnejší pár by sa našiel len ťažko. Milisantin otec dal dcére mesiac na to, aby si privykla na budúceho manžela ešte pred svadbou. S ubúdajúcim časom sa Milisant čoraz zúfalejšie snaží nájsť spôsob, ako sa nechcenému sobášu vyhnúť. Wulfric, naopak, prepadá čaru hrdej a silnej ženy, ktorá mu bude napriek svojej vôli už o niekoľko dní patriť. Spojenie dvoch mladých ľudí sa blíži, ale ani jeden z nich netuší, že sa chystá plán, ako zničiť nielen obrad... Ak chcú Milisant a Wulfric prežiť, musia spoznať svoju lásku.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (SK)

Joining , 1999

Senza Jenka
včera 3 z 5

(SPOILER) Mili má hlavně strach - po nepříjemných zkušenostech z dětství se vdávat nechce, brání se proti všem omezením, kterými společnost ženy svazuje a zejména panovačný ženich, který jí v minulosti ublížil a který se netají svými antipatiemi, v ní probouzí zaječí úmysly. Její sestra má sice v mnohém pravdu, ale její jistotu, že se do ní Wulfrik zamiluje, bych rovněž nesdílela.
Ten je na jednu stranu naštvaný a otrávený, ale na druhou stranu - je hezká (do postele dobrý), věno dobrý, tak to nějak skousnu... Sám jí lže, ale je uražený a rozezlený, že lhala ona jemu... Nejdřív štěká a pak teprve zjišťuje, jak se věci mají ve skutečnosti...
Pak je najednou z ničeho nic zamilovaný. A u ní je ta obrátka ještě dramatičtější... A pro mě ještě méně uvěřitelná.
Příběh není špatný, jen by mohl méně klouzat po povrchu a nebezpečí nemuselo být pokaždé zažehnáno tak snadno.

Alenka76
30.12.2019 5 z 5

Ďalšia dobrá knižka dávam 5 hviezdiciek knižka nesklamala..

vcielka
20.10.2019 3 z 5

Taka 3 plus knizka. Hlavna hrdinka mala velky charakterovy potencial, o to viac ma sklamala. Neznasam citat o hrdinkach, co su skor hlupe deti nez zeny. Asi som uz stara. Zrelsia mi pripadala jej sestra Jhone a aj sa mi viac pacila. Hrdina v pohode, ale vela toho o nom neviem, pretoze nemal tolko priestoru, aby som sa mohla do neho platonicky zalubit

Ála1968
05.08.2019 4 z 5

Tak opět J.Lindsey nezklamala.Bylo to skvělé.Romantika,úklady a vášně.Prostě super

Ivusak7
04.09.2017 5 z 5

Příjemné pohodové čtení, ale nemohu tuto knihu zařadit mezi nejlepší autorka má i lepší knihy s tou to tématikou. Millisant to až někdy moc přeháněla, Wulfrik je muž se srdcem na pravém místě.

Terisek99
22.07.2017 5 z 5

Úžasná oddychovka.

avalonek
05.10.2016 4 z 5

Pěkné,ale občas už sem měla chuť hlavní hrdince jednu natáhnout.

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Hihi, prostě s touto knížkou se nudit nebudete, to není klasická kráska a jemná dívka té doby, ale pěkná divoška, občas mi bylo až líto hrdiny, ale byl to chlap, jak má být, a tak nakonec láska vítězí.

jaja1989
27.05.2014 5 z 5

Průkopnice v nošení kalhot a střílení z luku.

miruska1
12.10.2013 5 z 5

Knihu by som zaradila k tym slabšim od tejto autorky a nepači sa mi obal. Ale napriek tomu davam plny počet hviezdičiek,pretože pribeh,i keď slabši,sa mi pačil.

Evaevelína
24.03.2013 2 z 5

co napsat o této knize??..blábol za blábolem. Milisant byla prostě blbá,ale pozor !! V šesti letech si zlomila nohu,sama si ji srovnala a tři měsíce ležela, aniž by to někdo z hradu zjistil,sice je z dvojčat, ale toto nemůže nikomu ujít. Prostě se tomu nedá vůbec věřit. Jedna hvězda je za Wulfrika,ten byl sympatický a někdy mě dokázal rozesmát. Druhá hvězda za obálku.

Kaety
15.11.2012 2 z 5

Knihu bych hodnotila jakou průměr, oproti jiným knihám od J. Lindsey tady chyběla romantika a hlavní hrdinové se docela hádali, než došli ke sladkému konci. Také jsem čekala, že autorka připraví nějaký románek pro sestru hlavní hrdinky.

romance historické romance

Johanna Lindsey
americká, 1952 - 2019
2001  89%Bouřlivé objetí
1999  88%Řekni, že mě miluješ
2001  84%Okouzlení
2012  82%Dokonalá partie
2001  81%Zajatá nevěsta

Kniha Spoznaj svoju lásku je v