Seznam hostů

Seznam hostů https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399210/bmid_seznam-hostu-uVj-399210.jpg 3 70 25

Svět je obec a Facebook jeho vývěsní deska. Carola Martins má lidi i sociální sítě pod kontrolou. Pravidelně pořádá večírky, na které zve důležité osoby. Má skvělou kariéru a zdá se, že jí nic nestojí v cestě. Ale ve chvíli, kdy dosáhne největších úspěchů, lidé kolem ní začnou umírat – jsou brutálně vražděni. Vše ukazuje na to, že pachatelem na Carola. Zdá se, že někdo chce zcela zničit její život. Aby tomu zabránila, musí zveřejnit svůj nejcennější majetek: seznam hostů!... celý text

Literatura světová , Romány , Thrillery

Vydáno: , Omega

Die Gästeliste , 2017

Izu
13.06.2019 odpad!

To se vůbec nedalo číst.

TerkaM
28.05.2019 3 z 5

Tohle se mi moc nelíbilo. Jako bylo to čtivé, to knize upřít nemůžu, ale představovala jsem si něco trochu jiného. Nějakou trochu jinou sondu do toho života influencerů, tady jsme vlastně měli jen nějaké výpisky z facebookových zpráv a to, jakou měla hlavní hrdinka vybudovanou image u svých "přátel". A po pravdě řečeno mě ani ten konec nijak nepřekvapil, za mě bohužel zklamání. Nicméně pokud nejste pravidelnými čtenáři thrillerů, myslím, že tahle kniha je přesně pro vás, pro mě už bohužel ne. Krom té čtivosti k ní vlastně nic moc dobrého říct nemůžu.

LenkaGonn
16.04.2019 2 z 5

Mám velice rozporuplné pocity. Místy mě velice bavila, místy jsem chtěla přeskočit stránky. Přijde mi, že nápad ač dobrý, tak nebyl dostatečně domyšlený. Na stránce 300 jsem se dozvěděla kdo je zločinec a pak jsem 100 stran do konce skoro trpěla zbytečným prodlužováním. Nakonec jsem to přeskočila nakonec. Nevím, zda jsem opravdu pochopila to, co chtěla autorka říct. Prostě průměr.

barbara5604
07.04.2019 3 z 5

Dnes dočteno..knížka se četla celkem dobře..byla napínavá od začátku do konce..za mě dobrý, ale je fakt že jsem už četla lepší thrillery..ale dle mého taky stojí za přečtení ..

Dresia
03.04.2019 odpad!

Tak tohle je neskutečný brak. Omega strašně klesla, v poslední době tam vycházejí úplné hlouposti, i úroveň překladu mizerná.

Autorovy knížky

2019  59%Seznam hostů