Sexy profesor

Sexy profesor https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408881/bmid_sexy-profesor-djM-408881.jpg 4 927 180

Poprvé jsem Caina Westa uviděla v baru. Všimnul si, že koukám jeho směrem, a vyložil si to tak, že mám zájem. To byl samozřejmě nesmysl. Moc dobře jsem věděla, co je zač, a chystala jsem se mu to pěkně od plic povědět. Tenhle podrazák svedl moji nejlepší kámošku a zapomněl se přitom zmínit, že je ženatý. Zasloužil si každou jednu nadávku, kterou jsem mu plánovala věnovat. Když jsem se do něj pustila, nepřestával se usmívat. Vytáčelo mě to k smrti. Jenže pak se ukázalo, že k tomu má dobrý důvod. To já jsem byla mimo. Kluk, na kterého jsem právě vyjela, nebyl tím, kým jsem myslela. Spletla jsem si ho. Styděla jsem se tolik, že jsem raději zmizela bez omluvy. Nepočítala jsem, že ho ještě někdy potkám…¬ dokud jsem ráno nevešla do třídy. Dobré ráno, profesore Weste, jsem vaše nová asistentka…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Beautiful Mistake , 2017

Myška43
09.11.2020 5 z 5

Jako vždy super. Přečteno na jeden zátah. Vždy se těším na další příběhy této autorky, je to sázka na jistotu.

happy19
09.11.2020 5 z 5

Paráda!!Mám fakt radost,když za klišé názvem najdete propracovanější příběh♡
"Obálka"je rozhodné poutavá na první pohled☆
Vi prostě ví jak na to,-)
„Náš osud není vepsán ve hvězdách, ale v nás samých.“

musivila
08.11.2020 4 z 5

Z této knihy mám rozporuplné pocity, něco se mi líbilo a něco ne. Kniha je vyprávěna z pohledu Caina i Rachel. Ta mi ovšem k srdci moc nepřirostla. Často jsem její chování nechápala … Vulgarismy mně v knihách nevadí, ale tady mi to tedy nesedlo ... když nadávala Cainovi do kreténů či mu řekla: „Uhni pako“. Přišlo mi dost přehnané, jak se vytáčela. Líbil se mi příběh z minulosti, kterým byla kniha prokládána. Rachel neměla lehké dětství a i Cain si nesl tíhu na srdci z mládí. Oběma to zasahuje určitým způsobem do současného života. Dokáží to překonat? Přestat vinit sami sebe a odpustit si, smířit se s minulostí? Kniha je čtivá, jako všechny od autorky, námět s hudební terapii byl zajímavý, ale žádné wauuu se u mě nekonalo.

Adris
08.11.2020 3 z 5

Celkem vyvážená erotika s hezkým hudebním námětem a traumaty z minulosti. Nemám však ráda to drsné, otevřené flirtování hned na začátku. Zvlášť v tomto případě, kdy se má držet profesionální odstup. Za mě toto přehnané. Lepší jsou zprvu náznaky, v posteli si to pak můžou říkat natvrdo :D)

hana1039
07.11.2020 5 z 5

Vi Keeland opět nezklamala, přečteno za jediný den,nechybělo nic, na co jsme zvyklí od této autorky, těším se na další její knížky :-)

Ivuska.09
07.11.2020 4 z 5

Krásný příběh, který má přesah i pointu. I když byste to třeba podle názvu (a obálky) ani nečekali. Je v něm toho ukrytého mnohem více, než by se (na první pohled) mohlo zdát. Minulost postupně vyplývá na povrch a ovlivňuje přítomnost hlavních hrdinů. Některé dějové zvraty nejspíš odhadnete, ale ani to mě od čtení neodradilo.

Ivet1990
07.11.2020 5 z 5

Zase jednou příběh, který stojí za to si ho přečíst

AnnieR.
07.11.2020 4 z 5

Od té doby, co se snažím napsat svoji knihu, mi na čtení nezbývá moc prostoru. Chtěla jsem trochu vypnout mozek a něco si zase přečíst. Jsem ráda, že jsem začala touto knihou. Už od začátku se mi kniha moc líbila a seznámení hlavních postav bylo zábavné. Knížka má dokonce i zajímavý děj a zápletku. Samozřejmě bych se já sama osobně zachovala občas trochu jinak, ale nic co by mě obtěžovalo. To jak bylo všechno krásně propletené mě dostalo, i když od nějaké strany 80, mi bylo vše jasné. A nakonec všechno opravdu zapadlo.
Caine West byl super a Rachel se mi také líbila. V téhle knize nebyl kupodivu nikdo, kdo by mi vadil až na Berryho, samozřejmě.
Občas jsem se od srdce zasmála a ke konci mi bylo do pláče. Nejvíc jsem se asi nasmála na začátku knihy a taky nad slovem ČÍČA. Musím asi trochu přehodnotit své erotické scény, v mé knize :D
Autorku mám ráda a tuhle knihu považuji za jednu z nejlepších, co jsem od ní četla.
Ps: Vi Keeland asi radda trápí své hlavní, ženské postavy. Dívky z jejich knih se opravdu geniálně seznamují, se svými budoucími partnery :D

Janiss_89
01.11.2020 5 z 5

Hodně čtivé. Mít takového profesora na Uni, tak bych se častěji na těch přednáškách zdržovala.

katerina3329
01.11.2020 5 z 5

DOPORUČUJI

georginaa
30.10.2020 5 z 5

Kdo by si pomyslel, že je osud spojí tak podivným způsobem. Znají se už leta, ale teprve teď se poznávají. Když Cain zjistil shodu z minulosti, chtěl utéct tak daleko jak jen může. Srdce však říkalo něco jiného. Nemůžeš uniknout osudu dokud minulost nedořešíš. Zbav se toho hříchu, zbav se všech předsudků a konej, řekni pravdu, ať to stojí co to stojí. A věř, že bude líp.

ElikaBendova
26.10.2020 3 z 5

Konecne eroticka romance, ktera ma normalni dej. Mile me prekvapila.

knihomolka78
23.10.2020 3 z 5

Většinou čtu spíš detektivky, ale občas potřebuju změnu a tak šáhnu i po něčem jiném. Nebyla to moje první kniha od této autorky, takže vím, že v rámci žánru přichází s těmi lepšími tituly. Ale tady jsem byla trochu zklamaná. Začátek vypadal slibně, líbil se mi autorčin typický humor mezi hlavními postavami, plný vášně (a to nejen sexuální).
Zajímavé bylo i spojení s minulostí, ale asi od poloviny knihy mě začínalo nudit, jak se tak sebejistý a místy arogantní chlap neustále utápí v nějaké vině, která tam zjevně žádná nebyla, protože kdyby se do toho před lety nevložil asi by to dopadlo hůř... Nicméně, musím vyzdvihnout nápad se sluchátkovým sexem:-).

adela2230
21.10.2020 3 z 5

Tato kniha je trochu slabší, jako je to oddechovka. Ale moc nezapadá do obvyklého standardu.

LilianaFalcon
13.10.2020 3 z 5

Dělám to vážně nerada, ale postupně musím hvězdičky autorkám ubírat, i když stále platí, že v rámci žánru přicházejí s těmi lepšími tituly.
Bohužel už mi to ale připadá jak,..., jak... K čemu to přirovnat?
Starbucks oproti menšímu soukromníkovi! Co spolupracuje s farmáři.
Zkrátka kvantita přavažuje nad kvalitou. Dostanete, co čekáte, ale ani kousíček navíc.
Hezká zápletka, je to čtivé, ale...

jitka7
12.10.2020 3 z 5

Ta kniha pro mě byla nemastná, neslaná. Asi na příběhu nebylo nic špatného, mě prostě absolutně nezaujal. Četla jsem, četla jsem, až jsem dočetla. Věřím, že bude víc čtenářek spokojených.

aniger
09.10.2020 2 z 5

Autorku mám ráda, ale tentokrát mě příběh moc nezaujal. Nebylo to špatné čtení, ale ke konci už jsem přeskakovala popisy a četla jsem jen přímou řeč. Předchozí knihy se mi líbily víc.

Zuzana207
10.09.2020 5 z 5

Ďalší vydarený kúsok tejto autorky. Vtipné, svieže, iskrivé, čo viac dodať? Profesor West je sexi kus, mala som chuť zapísať sa aj ja na jeho prednášky! :)
Oddychovka, ako má byť, určite odporúčam!

klas
25.08.2020

tato kniha byla dle mého, jako vždy zdařená.. jen bych chtěla podotknout, že tato samá kniha, jen s jiným názvem (krásný omyl) již byla vydána ve slovenštině

Malinche128
20.08.2020 3 z 5

Bola to dobrá kniha, avšak čakala som viac možno preto ako o nej každý rozpráva v superlatívoch.