Sexy profesor

Sexy profesor https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408881/bmid_sexy-profesor-djM-408881.jpg 4 922 179

Poprvé jsem Caina Westa uviděla v baru. Všimnul si, že koukám jeho směrem, a vyložil si to tak, že mám zájem. To byl samozřejmě nesmysl. Moc dobře jsem věděla, co je zač, a chystala jsem se mu to pěkně od plic povědět. Tenhle podrazák svedl moji nejlepší kámošku a zapomněl se přitom zmínit, že je ženatý. Zasloužil si každou jednu nadávku, kterou jsem mu plánovala věnovat. Když jsem se do něj pustila, nepřestával se usmívat. Vytáčelo mě to k smrti. Jenže pak se ukázalo, že k tomu má dobrý důvod. To já jsem byla mimo. Kluk, na kterého jsem právě vyjela, nebyl tím, kým jsem myslela. Spletla jsem si ho. Styděla jsem se tolik, že jsem raději zmizela bez omluvy. Nepočítala jsem, že ho ještě někdy potkám…¬ dokud jsem ráno nevešla do třídy. Dobré ráno, profesore Weste, jsem vaše nová asistentka…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Takový sexy odpad :-)

LucySmile
LucySmile
28.04.2022 5 z 5

Pěkný, čtivý, plný sexu - přesně jak je slibováno. Postavy sympatické, děj se skvělou zápletkou, klasická oddychovka. Možná obálku bych změnila.

Michelleee
Michelleee
11.04.2022 5 z 5

Moc pěkná a čtivá knížka. Začalo to zcela jako romantické klišé a skončilo to se zajímavou zápletkou. Líbil se mi vtipný začátek a prolínání minulosti s přítomností. Obálka se mi moc nelíbí.

Pasadenka
Pasadenka
08.04.2022 3 z 5

I když prostředí univerzity zní hrozně sexy, zápletka byla tento krát slabší. Stále platí, že mě Vi hrozně baví a každá knížka je super oddechovka. Jen k této se už nevrátím. Takový průměr.

uzivatel1061
uzivatel1061
26.03.2022 3 z 5

Super příběh. Potkat sexy profesora chce každá a obzvlášť takhle vášnivého. Jediné mínus dávám za hlavní hrdinku. Na můj vkus podlehla příliš rychle a v některých situacích ztrácela důstojnost. Každopádně příběh parádní, takže hlavní hrdince odpouštím.

DeKo1996
DeKo1996
15.03.2022 5 z 5

Opět další skvělá romantická oddechová kniha.
Stránky rychle mizí pod rukama a se zatajeným dechem jsem četla dál a dál a hlavním hrdinům jsem hodně fandila.

DUNIKO
DUNIKO
14.02.2022 5 z 5

Můj Bože!!!To byla taková krásná nádhera (。‿。)

Nuttelka
Nuttelka
05.02.2022 5 z 5

Jo, tyhle oddychovky na odpoledne jsou skvělé. Sice opět dost velká náhoda, že se Rachel s Cainem po tolika letech opět setkají, ale budiž, těmto příběhům je to odpuštěno :-) Po několika detektivkách, brutálních vraždách jsem dostala přesně to, co jsem na odlehčení a odreagování potřebovala. Ale probůh, zakažte někdo dávat do překladu slovo "číča", pokud se opravdu nejedná o čtyřnohé zvíře :-)))))

knihomolka_eli
knihomolka_eli
25.01.2022 5 z 5

Rachel sa chce zastať kamošky Avy a vynadať mužovi, ktorý ju oklamal. Ale omylom vynadá nesprávnemu. Zhodou okolností ide o jej nového šéfa, profesora, ktorému bude robiť asistentku. Cain má samozrejme svoj šarm a netrvá dlho a sú v tom až po uši. Obaja majú ale svoju minulosť, Rachel ju má veľmi smutnú a ťažkú. Ako s ňou súvisí Cain? Oboch zožierajú výčitky svedomia za veci, za ktoré nemôžu...dokážu odpustiť samým sebe?

Doposiaľ sa mi od autorky páčila najviac kniha Šéf. Krásny omyl ju ale o kúsok predbehol.
Páčili sa mi vtipné dialógy medzi Rachel a Cainom, aj všetky tie trapasy, čo Rachel zažila od kedy ho prvýkrát videla.
Autorka vie pekne prechádzať z kapitol o súčasnosti do tých z minulosti a všetko po kúskoch do seba začne zapadať. Páči sa mi, ako vie spájať ťažké témy s peknými, romantickými príbehmi. Jej knihy ma vždy pre niečo dojmú. Táto bola tiež smutno-krásna. Dotýka sa hrôz, aké by deti nikdy nemali zažiť. Ale aj toho, že aj mladý človek vie pomôcť v rámci svojich možností. A nakoniec vždy príde to, že sa všetko na dobré obráti...kiežby to tak platilo aj v živote.

Klára16
Klára16
16.01.2022 4 z 5

Překvapivě to byl super příběh. Jednu hvězdičku ale musím dát dolů za ten konec, než si vše řekli. Za mě to mohlo být vyřešeno trochu jinak. Příběh mě jinak mile překvapil. :)

Koudynka
Koudynka
01.11.2021 5 z 5

Někde jsem četla že je to hodně podobný příběh jako v ,, Šéf" a neřekla bych. Je jasné že knihy od jedné autorky si budou v mnoha věcech podobné, ale příběhy měla zatím u všech co jsem doposud četla různé. A tento příběh měl podle mě všechno :-)

Saimoon
Saimoon
28.10.2021 5 z 5

Tato kniha mě opravdu mile překvapila. Od začátku do konce jsem hltala každou stránku. Děj má spád, nejsou tam žádné nudné pasáže a u některých dialogů mezi hlavními hrdiny jsem se opravdu nasmála. Kniha začíná zábavně, ale postupně se tam vrkade i závažnější dějová linka. Je to opravdu moc hezky napsané a mohu vřele doporučit. Autorku mám moc ráda a opět mě nezklamala. Za co bych ovšem zabíjela, je překlad názvu knihy. Jak někdo může Beautiful Mistake přeložit jako Sexy profesor, to mi teda hlava nebere. =D

Bmisarova
Bmisarova
27.10.2021 2 z 5

Omyl to byl, ale můj. Zřejmě jsem od knihy očekávala něco jiného, než jsem dostala. Byla to moje první kniha od autorky a doufám, že s další knihou už budu spokojenější.

Siwan
Siwan
27.10.2021 5 z 5

Celé to perfektně odsýpá už od začátku, postavy jsou sympatické a třikrát hurá jednají celkem logicky, má to i příjemnou pointu. Za mě fajn příběh do sbírky tohoto typu. Jediné co bych vytkla je ta obálka, jednak mi nesedí k příběhu a za druhé by mě potěšilo, kdyby i tenhle typ literatury měl obálku na které nutně nemusí být "frajer s holým břichem". Copak neexistují sexy obrázky s trochou kultury? :)
PS. Všimly jste si, že od vydání padesáti odstínů se nám mnohem víc propašovává různý zavazování, plácání a podobně do nověji vydaných erotických románů? Tam kde by ji dřív prostě opřel o stěnu se dneska bez plácání po zadku neobejdou?

Lee7
Lee7
12.10.2021 4 z 5

Další pěkná dějová linka do sbírky. Spisovatelka mě baví a nejvíc lehký humor a vzájemné přitahování hrdinů. Jejich drsná minulost a skvělé načasování. :)

Ála1968
Ála1968
15.09.2021 5 z 5

Od začátku to mělo děj i spád.Moc se mi to líbilo.A ta zápletka mě dostala

SBH
SBH
02.09.2021 3 z 5

Potřebovala jsem potěšit dušičku něčím načechraným, růžovým, pokud možno humorným. A podařilo se. Dostala jsem navíc překvapivý příběh se zajímavou zápletkou, palec rozhodně nahoru.
Neočekávala jsem žádný spisovatelský zázrak, takže dalším příjemným překvapením byla absence chyb a překladatelských či korektorských lapsů, v dnešní době věc nevídaná. Rachel mi byla sympatická, chovala se logicky, stejně tak sexy profesor Kanye West, teda pardon, Caine West. Další palec nahoru za to, že se nejednalo o stokrát provařené porno téma profesor – žačka. Jo, sem tam se na mě i vtípek usmál.
Asi by si ta lahodná, nenáročná chuťovka zasloužila vyšší bodové hodnocení, jenže... Do háje, ta obálka! To už jsme fakticky na úrovni kalendářů s nahotinkami do autoopraven? A potom totální propad – závěrečná erotická scéna. Neseděla k ději, k dosavadní úrovni textu, k postavám, navíc byla napsaná dýchavičně a ukoptěně. Bohužel zkazila jinak moc pěkný dojem.
Takže za tři a škoda těch zbytečných kiksů.

evik2710
evik2710
23.08.2021 5 z 5

Moc pěkná kniha doporučuji

Evule114
Evule114
18.08.2021 5 z 5

Kapitoly Caina z minulosti se mi ze začátku četly poněkud špatně, ale jak děj utíkal a prolínal se, tak jsem byla čím dál víc zvědavá a to rozuzlení prostě bylo úplně skvělé. I když jsem tušila, co se dělo už po pár kapitolách, tak konec jsem si nedokázala představit. A co se týkalo Rachel a kapitol současnosti, tak ty jsem si užívala od začátku do konce. Takové milé počtení na jedno odpoledne.

LivN
LivN
14.08.2021 4 z 5

Moje čtvrtá kniha od Ví a začátek nic moc od půlky se to celkem rozjelo. Byla to taková příjemná oddechovka a únik od reality když se všude jen řeší kovid a očkování. Ale četla jsem i lepší knihu od této spisovatelky u mě vede Šéf.