Sexuální život ve starém Peru

Pikantní sošky zachycující sexuální akt do nejmenších podrobností, keramické nádoby, jejichž ústřední součástí je penis předimenzované velikosti, a další předměty, které se věnují všem možným aspektům těch nejintimnějších chvil života muže a ženy. Ne, není zde řeč o frivolní výzdobě pro pracoviště "nejstaršího řemesla" někde v Evropě. Zavítáme mezi staré indiánské kultury dnešního Peru, kde sexualitu chápali jinak než v křesťanské Evropě. Autorka, která v Peru prožila většinu života, nabízí čtenářům určitě překvapivý obraz života původních obyvatel, doplněný množství poutavých příběhů ze starých španělských kronik a především fotografiemi slavné "erotické" keramiky kultury Moche, která kdysi zaujala i "otce sexuální revoluce", amerického sexuologa Alfreda Kinseyho....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/210051/sexualni-zivot-ve-starem-peru-210051.jpg 51
Literatura naučná, Historie
Vydáno · Grada

Kniha Sexuální život ve starém Peru

Dandulka
13.03.2015

Autorka pochází z ČR, což je patrné i ze jména. Skvěle napsáno, moc dobře se mi tato kniha četla.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Peru sex erotika Indiáni

Kniha Sexuální život ve starém Peru je v