Sexuální život slavných

Každá norma je sama o sobě herbicidem fantazie a zavádět jakékoliv normy do sexuálního života je právě z tohoto důvodu zvláště ošidné. Nedivme se proto, že zrovna v sexu snad neexistuje nic, co by někde nebylo velebeno a s nadšením provozováno, zatímco jinde – a třeba i ve stejném čase – nebylo zatraceno a prokleto nastotisíckrát. O sexuálních libůstkách slavných lidí jejich životopisci zpravidla cudně mlčí, což však neznamená, že by významné osobnosti nebyly bytostmi z masa a krve. Mnozí slavní minulosti trpěli stejnými problémy jako my dnes, nemluvě o jejich věčných zápasech s prudérní dobovou morálkou. Autor knihy sice nepatří k profesionálním dějepiscům, intimními životopisy slavných se však zabývá již řadu let. Díky jemu tak může historie znovu dostat šanci, aby se stala učitelkou života – tentokrát dokonce i toho sexuálního....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292425/sexualni-zivot-slavnych-JLC-292425.jpg 3.37
Literatura naučná, Erotika
Vydáno, Epocha (ČR)

Kniha Sexuální život slavných

bai.Cerna
03.02.2018

Lehké, příjemné, zábavné čtení. Pro každého slavného zhruba tři stránky. Král Karel II., Kateřina II. Veliká, Honoré de Balzac, Fréderic Chopin, Paul Gauguin, Vladimír Iljič Lenin, Benito Musolini, Charlie Chaplin, Adolf Hitler, Ernest Hemingway, Aristotle Onassis, Eva Perónová, John F. Kennedy, Elvis Presley atd.

patroklos
21.04.2017

Podle mého názoru hodně povedená knížka. Český jazyk pana Radima Uzla je brilantní, člověk si užívá nejenom velmi vtipný obsah, ale také moc pěknou formu :-)

Poprvé a pak pořád znovu
Poprvé a pak pořád znovu