Sexuální praktiky Quodoushka

Systém Quodoushka, založený na učení dávných Májů, Olmeků a Toltéků a předávaný generacemi Twisted Hair Nagual Elders of the Sweet Medicine Sundance Path, nabízí praktické vedení v sexu, intimitě a vztazích, stejně jako v tom, jak dosáhnout vyšších úrovní orgasmu a sexuální extáze. Tento systém pracující s léčivou silou sexuálního spojení a orgasmu představuje cestu k vyléčení emocionálních zranění a sexuálních nejistot, oživení monotónních vztahů a objevení líbezné medicíny sexu. Amara Charlesová, iniciovaná instruktorka systému Quodoushka, odhaluje tato kdysi tajná učení a vysvětluje fyzické, energetické a sexuální vlastnosti devíti mužských a ženských anatomických typů – jako je například Kojotí muž nebo Buvolí žena – a to, jak identifikovat a nejlépe uspokojit každý z typů a také jak být hrdí na vlastní jedinečnou anatomii. Popisuje devět variací orgasmu od laviny až po lesní požár a představuje cvičení pro větší sexuální potěšení a zvýšení intenzity orgasmů včetně cvičení Ohnivého dechu, což je metoda pro dosažení celotělového orgasmu prostřednictvím práce s dechem. Systém Quodoushka zahrnuje hraní rolí a sexuální energetickou práci s čakrami a světelným tělem a také obřady k navrácení posvátnosti do vašeho milování a ukazuje nám, jak se můžeme prostřednictvím rozkoše stát citlivějšími, kreativnějšími milenci....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/225715/sexualni-praktiky-quodoushka-BvB-225715.jpg 51
Erotika
Vydáno:, Maitrea

The Sexual Practices of Quodoushka (2011)

Kniha Sexuální praktiky Quodoushka

JulčaHluk

Úžasné, na rozdíl od Tantry nebo Taoismu to nezavání v pozadí žádným náboženstvím. Přesto obsahuje stejné principy, ale obohacené o psychologický kontext. Člověk si napřed uvědomí, proč jsou lidé tak uzavření a nepřirození a že je potřeba to napřed změnit, aby nám vztahy a sex fungovaly. Pak podává srozumitelnější návod na to, jak to vlastně teda zvládnout - psychiku i vztahy a sex.
Určitě bych doporučovala přečíst jako základ. Pak už je možné pochopit a praktikovat i knihu Umění sexuální extáze či navazující Umění sexuální magie od Margo Anand a podobné a nic vám v tom už nebrání.
K tématu se dá ještě obohatit přednáškami a knihami od psychologa Petra Knotka s pseudonymem Pjér la Šé'z (třeba: https://www.youtube.com/watch?v=gUWApqfB3FQ ) a rozhovory s Janou Radovou o vědomé sexualitě (25 dílů zde: https://www.svobodny-vysilac.cz/page/3/?s=vědomá+sexualita ).

sex

Amara Charles