Sexualita bez tabu

Sexualita bez tabu https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50666/bmid_sexualita-bez-tabu-OZW-50666.jpg 4 10 3

Výsledek dlouholetého zkoumání lidského chování v sexuální sféře z pera Josefa Kubíka přináší nekompromisní pohled na člověka, na jeho zvyky v oblasti sexu a na psychologii jedince spojenou se sexem v podmínkách života dnešní složité doby. Sexualita je v této studii demonstrována v obrazech, které se vymykají tradičním morálním normám. Autor nevynechává ani ohlédnutí do historie sexuálního chování lidského rodu a na základě osobních průzkumů ve dvaadvaceti zemích světa analyzuje moderní trendy vztahu mezi mužem a ženou, upozorňuje také na vážné problémy dané vlivem společnosti, kultury a náboženství. To vše činí s patřičným výhledem do budoucnosti. Doplněno CD/DVD z produkce Carpe Diem Records.... celý text

switch.man
switch.man
21.09.2020 4 z 5

Široký lexikon lidské sexuality, vztahů a obraz současné společnosti. Ale myslím, že v lexikonu dost věcí i chybí. Byl jsem překvapen, že autor vpodstatě zcela vynechal například erotické fetiše, roleplay... bondage je naťuknuta jen tak zlehka ... a jiné. Přitom to jsou věci, které by v knize tohoto charakteru neměly chybět.

cmeli
cmeli
03.02.2013

Tato kniha je velice obsažná zasvěcenými informacemi, které nešetří ani tabuizované oblasti BDSM , třetího pohlaví, sepětí s depresí a jinými těžkými zkouškami sexuality jedince, páru či více lidí. Kniha má opravdu barokní rozměr a mnohé věci jsem se z ní dozvěděl poprvé v životě. Např. o Ponny farmách kde místo poníků fungují dobrovolně a s radostí lidé. Nebo že Mistress může řídit své otroky na dálku po IT a dokonce od nich inkasovat tučnou apanáž.Autor sesbíral veliké množství delikátních informací, které čtenáři předkládá. Obsah je pro běžného čitatele jedinečný a poučný. Vše je vzato z hlediska širšího kontextu kulturního , sociologického i etického.Autoroivi k tak mistrnénmu dílu nelze jinak než blahopřát.

Josefina
Josefina
30.11.-0001 5 z 5

Mistrně napsané dílo, vřele doporučuji.