Sex ve městě

Sex ve městě https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/317874/bmid_sex-ve-meste-kHy-317874.jpg 2 380 121

Sex ve městě série

Novinové sloupky skutečné Carrie Bradshawové Mohou ženy prožívat sex jako muži? Odpověď na tuto otázku se rozhodla najít Candace Bushnell, která roky psala sloupky pro New York Observer a nakonec je shrnula do knihy Sex ve městě, předlohy slavného stejnojmenného seriálu. V humorných příbězích představuje „mladé a krásné“ Newyorčany, kteří si užívají života a táhnou z večírku na večírek. V jejich čele je hlavně Carrie Bradshawová, mladá spisovatelka, která hledá lásku výhradně na nesprávných místech, a Samantha Jonesová, úspěšná filmová producentka, která přistupuje k sexu jako muž. Je možné potkat lásku na Manhattanu?... celý text

Knihomol.ka
Knihomol.ka
12.10.2012 2 z 5

Ani jsem to nedočetla, to mluví za vše.

hana.hanigerova
hana.hanigerova
08.10.2012 3 z 5

Knihu a seriál nemůžete vůbec srovnávat. Tvoří je naprosto jiní lidé. Ti, co vytvořili seriál se knihou pouze nechali oslovit, a udělali ho tak, aby byl lidem bližší. Knížka je oddechová, skvělá, a ukazuje nám zase úplně jiný svět, který je pro nás nepochopitelný.

gomaki
gomaki
26.09.2012 5 z 5

Když to vezmu jen jako knihu, která má stejný název jako velmi úspěšný seriál, tak se to dá číst. Neurazí a nenadchne, ale tak jako v každé knize se i zde dá najít "něco"....osobně se mi kniha líbila, když si odmyslím seriál...

terreza
terreza
22.08.2012 1 z 5

Přesně! Souhlasím s předchozími komentáři. Vůbec mě to nebaví, ani děj mě neba. Čtu to jen proto, že už jsem to rozečetla a chci to dočíst do konce..ale je to vážně utrpení. A taky nechápu, jak se podle téhle knížky dá něco natočit... Až tuhle knížku přelouskám tak vím jistě, že od této autorky si už nic jiného nepřečtu..prvně a naposled..

Patw
Patw
12.06.2012 3 z 5

Nepochopím, co přesvědčilo filmové studio o tom, aby podle tohoto literárního díla vznikl seriál. Ale: Díky Bohu, že vznikl. Kniha je taková nezjímavá. Čte se to lehce: 3*

Charmedka
Charmedka
24.01.2012 1 z 5

Nechápu,jak podle této knihy mohl být natočen poměrně úspěšný seriál. Kniha je nudná,nezáživná,absolutně zbytečná. Přečetla jsem ji za dva dny,jen abych to měla za sebou. Se seriálem to nemá vůbec nic splečného.

Verrrunka
Verrrunka
23.12.2011 2 z 5

Vážně nuda, seriál je špička, ale toto...

netty.vanity
netty.vanity
22.10.2011 1 z 5

SATC v seriálové podobě prostě miluji. S tou předlohou už je to horší.. moc jsem se těšila, až si přečtu, jak to všechno vlastně začalo, ale příběh je jedno velké nic a nejhorší je, že ho ani Carrie nevypráví. Obrovské zklamání.

eliska18
eliska18
22.09.2011 1 z 5

Nelíbila se mi ani kniha, ani seriál.

JelizaRose
JelizaRose
17.08.2011 odpad!

Opravdu šílená kniha, která nemá nic společného s tím nepřekonatelným Sexem v televizní podobě! Nikdy jsem si neříkala, že film - seriál může být lepší než kniha. Tady to ale platí na sto procent.

hobelka
hobelka
29.07.2011 odpad!

U žádné jiné knihy jsem se ještě tak nenudila, navíc jsem nějak nemohla postřehnou dějovou linku.

EFiona
EFiona
26.07.2011 1 z 5

Seriál je výbornej, knížka nestojí za nic....bohužel

Anilka13
Anilka13
20.07.2011 odpad!

jedna velká nuda!

Nikkola
Nikkola
18.07.2011 5 z 5

Kniha i serial je dobrý a myslí si to i jiní, jinak by byla v knihovnách k dostání!

WEIL
WEIL
02.07.2011 3 z 5

Seriál je lepší než kniha.
Důvod je prostý. Na seriálu pracovali hlavně scenáristé, zatímco kniha je mnohem lehčího a prostšího kalibru. A přece autorce seriál velmi pomohl, protože díky němu se kniha lépe prodávala.

Máme zde tedy častý efekt - víc hlav víc rozumu. A tak seriál využil prázdného místa na trhu a uspěl, neb co se v něm děje, hlavně v jeho prvních seriích, tak odpovídá životu.

hafinka
hafinka
17.05.2011 2 z 5

Mně se nelíbil ani seriál ani film. Ani knížka. Je o ničem. Nic se nedozvím, nepoučí, nepobaví, nic mi neříká. Pro mě podprůměr

Kituska
Kituska
13.05.2011 1 z 5

Sex ve městě je jen jedna z těch nudných, tuctových knih, kde se většinou jenom tlachá rádoby o aktuálních tématech.
Tuto knihu jsem četla duchem nepřítomna a pokud ji náhodně otevřete a začnete číst, tak to vůbec nevadí...

Velcka
Velcka
10.04.2011

Knihu mi kamarádka přinesla z knihovny s tím, že je povedená. Začala jsem tedy číst a musím říct, že jsem musela brzy přestat.... sdílím tedy váš názor, že je to jedna velká nuda. Ale seriál se mi velice líbil :)

bovinka
bovinka
03.12.2010 2 z 5

Taky jsem zklamána. Jak je seriál vtipný a povedený, kniha je naopak velmi slabá

kristyy
kristyy
30.11.-0001 1 z 5

nuda nuda a jedna velká nuda !