Sex ve městě

Sex ve městě https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/317874/bmid_sex-ve-meste-kHy-317874.jpg 2 381 121

Sex ve městě série

Novinové sloupky skutečné Carrie Bradshawové Mohou ženy prožívat sex jako muži? Odpověď na tuto otázku se rozhodla najít Candace Bushnell, která roky psala sloupky pro New York Observer a nakonec je shrnula do knihy Sex ve městě, předlohy slavného stejnojmenného seriálu. V humorných příbězích představuje „mladé a krásné“ Newyorčany, kteří si užívají života a táhnou z večírku na večírek. V jejich čele je hlavně Carrie Bradshawová, mladá spisovatelka, která hledá lásku výhradně na nesprávných místech, a Samantha Jonesová, úspěšná filmová producentka, která přistupuje k sexu jako muž. Je možné potkat lásku na Manhattanu?... celý text

kejty91
31.08.2017 2 z 5

No jestli tohle má být předloha - tak já jsem úplně zmatená. Chápu, že to nemusí být úplně totožně ale tady je z knihy použito tak 10% a zbytek je naprosto jiný. tak si teda předlohu nepředstavuji. Takže za mě nic moc. Seriál/Film je lepší.

HaniSebi
27.07.2017 odpad!

Měla jsem problém knihu dočíst. Velké zklamání. Chtěla jsem dát alespoň 1* kvůli seriálu a filmům, které na základě knihy vznikly, ale to prostě nejde.

Dominika_a
25.06.2017 odpad!

Obrovské zklamání. Valná většina knih jsou lepsi nez film/serial. Bohuzel tady je to výjimka, vubec nic se nepodobalo ani zdaleka.
Dle mého je přečtení této knihy jen ztráta casu. :(

Klarka251
09.06.2017 3 z 5

Tahle kniha mě zklamala :( čekala jsem od ní víc.

Adilajla
16.05.2017 2 z 5

Tato kniha nemá nic společného se filmem ani seriálem, přijde mi to jako spíše popsaní toho co se stane než se začne točit seriál. Ale moc se to nepovedlo...

saez
05.05.2017 odpad!

To nestálo za to, to číst.

MíšaS.
30.04.2017 1 z 5

Zlatý seriál a filmy. Tahle kniha je fakt průšvih...

MirijamFrankl
25.04.2017

To je snad poprvé,kdy je kniha horší než film-a všichni se na tom shodují.Jednohlasně.

katushah
24.03.2017 1 z 5

Taky mám seriál ráda, ale tohle byla nuda o ničem. Ještě, že jsem to koupila za pár kaček a tak mně to tolik nemrzí. :)

Nicol13
20.09.2016 odpad!

Hroznej brak... U seriálu se člověk alespoň nasměje... u knihy jsem spíš dobře usínala...

hana1984
06.06.2016 2 z 5

Seriál i celovečeráky miluju,ale kniha je slabá.

PetraSedláková
08.02.2016 1 z 5

Odpočinkové čtení, u kterého nemusíte absolutně vůbec přemýšlet. Hluboký děj to postrádá..se samotným seriálem to bohužel nemá absolutně nic společného, stále jsem čekala, něco víc a ono to bylo horší a horší... škoda

LenkaMacak
10.01.2016 odpad!

Seriál miluju, ale tohle je jedna z nejhorších knih, které sem kdy četla.

martiiinkajjj
30.12.2015 2 z 5

můj nej. seriál :) ale co je tohle???? Nuda, Nuda, Nuda, Nuda cože??? no prostě nuda :-D

Kamienkova33
26.10.2015 odpad!

Veľmi zlé, ja som mala aj katastrofálny preklad s obrovským množstvom gramatických a štylistických chýb. Seriál milujem, ale s knihou nemá nič spoločné.

verunb
09.10.2015 1 z 5

Hodne slaba kniha, ktera nema se serialem ani s filmy nic spolecneho... I kdyz se clovek snazi knihu cist s pomyslenim, ze jde o jiny pribeh, je nezazivna.

Leenah
24.09.2015 1 z 5

Bohužel jsem také byla zklamaná. Seriál zbožňuji, filmy ujdou, ale kniha mi nenabídla nic z toho, co bych čekala - žádný příběh, hlubší myšlenky, humor (to vše v seriálu je).

tisha8409
25.07.2015 odpad!

Vzhledem k tomu, jak směšný a hloupý mi přijde seriál + filmy, nemohla jsem čekat, že kniha bude lepší... jenže já to bohužel čekala.

NikaMirka
09.07.2015 1 z 5

Nechápala jsme, proč každý knihu kritizuje, ale jen co jsem přečetla první kapitolu, musela jsem dát všem za pravdu. Film a kniha nemají nic společného. Dostala jsem se ke třetí kapitole a ODKLÁDÁM! Nemá cenu se vůbec dál knihou prokousávat, protože jak již bylo řečeno, je to nic neříkající, bez zápetky, hloupé a nezáživné. Jednotlivé kapitoly jsou rozsekané do podkapitol (zřejmě novinových sloupků, které jsou slepené do kapitol), které vůbec nenavazují, takže člověk má pocit, že v jedné kapitole skáče z místa na místo, ale nedostal se z bodu A do bodu B spíš se rovnou dostal do bodu D nebo E a pak se vrací zpět na začátek. Seriál a film by byl za deset hvězdiček z pěti, ale kniha bez seriálu a filmů za mínus devět, protot dávám jednu hvězdičku, jako poděkování za to, že díky knize vznikl tak úžasný a skvělý seriál.

Jity-Lovies
15.06.2015

Film se mi líbil, seriál jsem milovala, a tak jsem očekávala, že knížku budu úplně zbožňovat, ale bohužel mě nebavila, což je zvláštní... knihy mě téměř vždy baví více než filmové podoby.. :)