Sex: šlehačka na dortu

Sex: šlehačka na dortu https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/132686/bmid_sex-slehacka-na-dortu-sd9-132686.jpg 4 13 5

Útla knížečka přinášející mladým lidem odpovědi na otázky z oblasti lásky a sexu, které je v čase dospívání tolik zajímají a řešení, jak se můžou vyhnout chybám, které před nimi udělali jiní mladí lidé.

Dzorz
23.04.2020 5 z 5

Vynikající stručná a jasná informace pro ženy i muže. Málokterý jedinec si uvědomuje rozdílnost druhého pohlaví, od rodičů ji zřídkakdy pozná nebo zdědí, navíc tato neznalost je podporována při výuce ve školách. Je to zločin, byznys přinášející prospěch jen výrobcům antikoncepce a jejich propagátorům, který způsobuje rozpad vztahů. Manželství dnes každý druhý pár spolu nedokáže žít, tak jak si slíbili na začátku. A kdo nic neslíbil nebo si slib nevzal k srdci, do manželství ani nevstoupil. Takže doporučuji trochu jiný pohled na sex, než bylo řečeno ve škole nebo než je vaše zkušenost. Křesťanství si v brožuře všímat nemusíte, tady jde hlavně o lásku.

Nývltka
15.06.2018 odpad!

Hrozný brak, který se tváří, jako že nechce nikomu nic vnucovat, ale celou dobu vám vštěpuje pocit, že když si neuchováte panenství pro manžela, tak se stane katastrofa.

kyticka152
22.04.2017 5 z 5

Velmi zdařilá kniha. Doporučuji k přečtení!

IchLiebeLesen
26.12.2016 4 z 5

Poměrně poučná kniha

tequilaking
06.10.2012

Snůška křesťanských blábolů o tom, jak spermie proplouvají stěnami kondomu a podobně....

křesťanský život

Autorovy knížky

2001  70%Sex: šlehačka na dortu

Kniha Sex: šlehačka na dortu je v