Sex není zadarmo

Sex není zadarmo https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217975/bmid_sex-neni-zadarmo-217975.jpg 4 98 23

Autobiografický komiks kanadského autora. Chester se po rozchodu rozhodne nesnažit se navázat pevný vztah s jinou dívkou. Sex, poté co mu začne scházet, získává ho tou nejsnadnější cestou: platí za něj. Ve své knize otevřeně líčí svoje zkušenosti s prostitutkami a zprostředkovává čtenáři svět profesionálních milenek. Věcnému vyprávění odpovídá i přesné a úsporné výtvarné pojetí. Komiks je především polemikou s tradičním chápáním vztahu mezi mužem a ženou.... celý text

Literatura světová Komiksy Biografie a memoáry
Vydáno: , Argo

Paying For It , 2014

Palivo
18.04.2015 1 z 5

Jakýkoliv post ze serveru nornik.net poskytne daleko lepší pohled na tuto problematiku, než tato hloupá, uplakaná, naivně moralizující černobílá kravina. Například:

Tak jsem se opět vyskytl na desítce bylo asi 23:00. A jelikož jsem se nacházel kousek od privátu Monika tak jsem zavítal i když minule jsem z toho odvařenej nebyl.
Do telefonu mi bylo řečeno že se zde nacházejí 3 tapiny.Když jsem byl na schodech říkal jsem si
ty vole náročnej.... snad si vybereš.
Zvoním otvírá mi tapka která se mi zalíbila hned takže mi spadl kámen z ramen.
Zouvám si botky a už zde vidím nějaké křampy a taky že jo norník těsně předemnou. Vzpoměl
jsem si na minulou frontu u koupelny a pomodlil se.
No jak říkám holčina mě zavedla na cimru že zavolá kamarádku na představovačku takže jsem měl výběr z dvou tapin.Kamarádka byla McBuk takže padla volba na mojí vrátnou slečnu Nikolu.
Nikola věk 23 asi sedí výška 176 váha 65 dlouhé černé vlasy ,kozy bych to viděl na trojky.
Taková hubená hezká holka poznávací znamení kérka ornament na zádech.
Takže když se mě ptala na jak dlouho (samo chtěl jsem na hodinu) hodil jsem na ní fintu že zatím zaplatím 800 na pul hodky a když to bude dobrý tak docáluju zbylé čtyři kila.
Cekal jsem jako jinde že mě vyfakuje že takto né ,ale k mému užasu že OK.
Jo a jestli chci extras OB nebo anál. OB jsem nedal a na anál mi zasvítili oči že jako ten bych si štrejchnul ale že to asi s mím bejkem neklapne diví se já jí říkám mám zkušenosti.
Tak když ti výška a šířka budou vyhovovat tak si to rád domáznu řekla OK a už mě
lifrovala do koupelny že je tam volno.
No opět jsem se pomodlil a šel a KURWA já to věděl!!!!
Bejk norník předemnou se tam asi luxusně usral!!! Ty vole já mám smůlu řekl jsem si.
A napadlo mě že po mě pujde Nikola a řekne si to je kanááál.Okno nikde sprej taky ne tak jsem chvilku mával ručníkem jak vemeno.Po mém tanci s ručníkem jsem usoudil že je smrad snad v
normě tak jsem zalezl do vany a hle zase netekla teplá tak jsem si vzpoměl na vojnu a hodil
otužovačku páč už jsem tam trávil dost dlouho takže na teplou čekat nemohu.
Když jsem se zmrzlej jak hovado vrátil na cimru Nikola hlesla ty si ale poctivej tulen vodu máš rád co??? A přitom mi sjela pohledem na bejka a řekla ten anál asi pujde a odběhla do koupelky.
Když dorazila nic o smradu neříkala takže OK.
Přitulila se a začala si se mnou povídat a mazlit se kozy má Delux pěkně formovaný.
Je kamarádská ukecaná zvědavá pohodová holka při mazlení jsem jí projížděl frndu a bejk už hlásil stav OK!! Nikola když viděla jak jsem se pochlapil řekla měls pravdu ten anál bych fakt nedala. A začala kouřit. má pecku v jazyku takže celkem fajn si s bejkem zaskotačila.
Po chvilce dotaz jak to chci jestli pujdu na ní a olízla se.Tak jsem jí řekl možná že jo ale ted pujdeš ty na mě a olizovat se budu jááá.
No a pak to přišlo můj uhlavní nepřítel GEL. Mrdla si ho tam a pak si tam mrdla bejka.
Jela fantasticky stála při tom na bobečku a přirážela jako o život sex kvalita takže i naše jazyky
začli šermovat ,ale ten posranej gel!!!Já cejtil píču žádné tření prostě mi přišlo jako že mrdám vzduch.Tak ve snaze taky něco cejtit jsem jí přetočil na klasiku a začal jí vodit po pelechu jako
pejska po parku.
Nechala se krásně kočírovat pak se zavrtěla já ucejtil malinko odpor a už jsem stříkal.
Paráda byl jsem nadšenej ani jsem nestačil vydechnout a už nám kolegyně klepe na dveře že pul hodka je v prdeli.Ríkám to zopakujem já docáluju ty čtyři kila a ona jéé já jsem ti to minule
řekla blbě to musíš dát zase 800.
Zaburácel jsem to si děláš prdel! Začala mi vysvětlovat že mi to zapoměla říci když jsem přišel z koupelky že se to dozvěděla od kolegyně a že by jí to jinak neprošlo.
Byla hodná a povidala mi - to kdybys věděl hned tak tu hodinu dáš co?
Ríkám jasan no nic tak jindy zbalil jsem se a vypadnul.
Takže pánové pohodáři romantici a přátelé dobrého mrdu Nicol je fakt třída-až na gel

Honzeecheck
15.12.2014 4 z 5

Respekt za takový veřejný obnažení, tohle je opravdu hodně osobní. Nemám problém s tím co Chester dělá a říká, ale já to tak prostě nevidím. Ano emoce opravdu nejsou racionální, ale díky bohu za ně. Jestli někomu nevadí bydlet s expřítelkyní a jejím novým klukem, kvuli kerýmu ho opustila, tak fajn. Názory od takovýdlho robota (jak ho nazývají vlastní kamarádi!) jsou sice zajímavý, ale spíš na teoretický rovině. Souhlasim, že by si lidi mohli dělat cokoli, co nikomu neubližuje, ale to je tak celý. Chození za kurvama řeší spoustu věcí, vnitřně naplňovat to ale může fakt jen promile jedinců. Autorova vize ideálního světa v roce 2080 je pak vyloně magořina.

Oophaga
30.09.2014 3 z 5

Komiks samotný by určitě zasloužil 4*, ať už pro neotřelost tématu, pravděpodobnou upřímnost podání i kontrastně či naopak přiléhavě odosobněné ztvárnění. Ale ta redundantní snaha obhájit svůj postoj v závěrečných poznámkách je demagogická a zjednodušující. Hypotéza není argument. Takže hvězda dolů.

prostituce

Autorovy knížky

Chester Brown
kanadská, 1960
2011  72%Sex není zadarmo

Kniha Sex není zadarmo je v