Sex, lži a stereotypy

Sex, lži a stereotypy https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112670/bmid_sex-lzi-a-stereotypy-j6D-112670.jpg 3 1 1

Také máte pocit, že muži a ženy se od sebe v mnoha ohledech liší, skoro jako kdyby pocházeli z různých planet? Autor přistupuje k tvrzení, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše, novým způsobem.

Psychologie a pedagogika
Vydáno: , J. Otto - Ottovo nakladatelství

Sex, Lies and Stereotypes , 2005

REBELKAAAAAA
07.09.2015 3 z 5

Kniha mě zaujala velice svým obalem, když jsem ji dostala do ruky, nemohla jsem se dočkat, než ji začnu číst. Však mé očekávání obsah nenaplnil. Kniha je spíše takovým souborem výzkumů a pojednává hlavně o tom, proč jsou muži tací a ženy takové. Pojednává o mužských a ženských klasických rolí a co se od role muže a role ženy očekává.
Čekala jsem více čtiva o sexu a celkově víc detailů, však bylo to jen povídání o žensko-mužských rolích ve společnosti.
O sexu je zmíněno tak, že se vše přisuzuje ke genitáliím a jejich významu. Kniha mě až tak nezaujala, chvilkami jsem se nudila při čtení. Však plusem knihy jsou testy, které mě zaujaly a ráda jsem je vyplňovala, to je asi taková přednost té knihy.

rodové rozdíly

2008  60%Sex, lži a stereotypy
2009  0%Nečekej na svou loď ... připlav k ní

Kniha Sex, lži a stereotypy je v