Sex je fajn, Láska s otazníkem

Sex je fajn, Láska s otazníkem https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/6854/bmid_sex-je-fajn-laska-s-otaznikem-emb-6854.jpg 4 8 6

Populární dánský autor se tentokrát zaměřil na téma, které nedá lidem spát a mnozí z nás je považují za vůbec nejzajímavější - na lásku, milování a sex. Soubor svižně napsaných, humorně laděných a poučných příběhů, jejichž pointy si leckdy nezadají s rafinovaným vyústěním povídek z Boccacciova Dekameronu, osloví a pobaví každého, koho kdy zasáhl Amorův šíp.... celý text

Jája92
17.11.2021 3 z 5

Kniha obsahuje mnoho krátkých příběhů na téma sex a láska, některé končí vtipně, některé mají trpké zakončení. Většina z nich čtenáři v paměti nejspíš dlouho nezůstane. Kniha je doplněná o vtipné obrázky.

karel0684
27.09.2020 4 z 5

povídky z pera dánského autora tentokráte na poněkud lechtivější témata. A je to opravdu čtení pro oddych i zábavu

Merlinit
08.07.2018 3 z 5

Některé povídky jsou opravdu fajn.

Coucouha
01.12.2014 2 z 5

Nejedná se o příběh, ale o povídky...připadalo mi to jako nepovedený pokus o napodobení Dekameronu. Snaha o vtip, ale nebavila jsem se. Zkrátka nic moc...ani jsem neměla chuť to dočíst.

Petty81
09.12.2013 4 z 5

Jako vždy zajímavé povídky.

lady
02.12.2011 4 z 5

Kniha je super,humor sex...