Sex bez zábran – Erotické představy ve věku internetu

Nancy Friday patří k nejkontroverznějším postavám sexuální revoluce. Její kniha My Secret Garden (česky Moje tajemná zahrada, 1998) z roku 1973 se stala bestselerem. V Sexu bez zábran se věnuje tabuizovaným erotickým fantaziím a tužbám, které dnes díky bezbřehým možnostem, jež nabízí internet, mohou lidé lépe rozvíjet nebo sdílet s někým dalším. Při čtení knihy se, slovy jedné americké recenze, „budete trochu červenat a zrychlí se vám tep... Je to vzrušující četba. Ale copak život není vzrušující? A pokud ten váš není, čtěte pomalu.“ Z angličtiny přeložil Pavel Sojka....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/200060/big_sex-bez-zabran-eroticke-predstavy-v-OFm-200060.jpg 2.84
Literatura naučná, Erotika

Vydáno: , Volvox Globator

Beyond My Control: Forbidden Fantasies in an Uncensored Age, 2009

Kniha Sex bez zábran – Erotické představy ve věku internetu

Afilada
05.10.2020

Člověk si uvědomí, že erotické fantazie jsou v životě lidském běžnou věcí a že mohou mít velmi rozličné podoby.

Colletka
15.04.2019

Zajímavé :)

Manifest blech
09.02.2015

Každá kapitola knihy je o jiné sexuální praktice, na počátku probere svůj vlastní pohled a trochu psychologicky rozebere, proč je to tabu. Poté jsou tam příběhy konkrétních lidí a jejich představy.

Nejde tu o žádný děj jako u erotických románů. Kniha je psaná dá se říct povídkově.

erotika sex sexualita sexuální fantazie

Nancy Friday
americká, 1933 - 2017