Setkání na konci éry, s vraždou

Román. Detektivka. Závěr volné trilogie, kterému předcházely svazky "Krátké setkání, s vraždou" a "Setkání po letech, s vraždou". Ve společném příběhu spisovatelské dvojice opět nechybí humor, napětí, ale i šťastné rozuzlení

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/203563/setkani-na-konci-ery-s-vrazdou-QpG-203563.jpg 4.312

Setkání 3.

Detektivky, krimi, Literatura česká
Vydáno, Ivo Železný

Kniha Setkání na konci éry, s vraždou

rafan65
01.02.2020

Další pěkná kniha ze série detektivek setkání je parádní čtení. Již známá komtesa Lucie a její matka hraběnka Anna vnášejí do příběhu jemnost a krásu.Tato kniha hladí po duši.

kolacky
16.08.2019

Líbilo. Moc. Fandila jsem Lucce a Brianovi a ono to SPOILER vyšlo! Ty saxofony a swing, paráda.

konicekbily
14.05.2019

Moje první kniha této série, psaná pro mne zvláštním stylem. Velká část je vyprávěna v první osobě jednotného čísla, ale POZOR, vypravěči se mění. Chvíli mi trvalo, než jsem si na to zvykl a poznal, kdo má monolog. Pokud byste se rozhodli číst tuto řadu, doporučuji postupně, jinak budete mít problémy s orientací ve velkém množství postav - jako já.

kap66
30.10.2018

Další "Setkání" zachovalo profesionálního detektiva, ale změnilo toho amatérského: nastupuje "chytrá dcera chytré matky", dokonce až "neuvěřitelná dcera neuvěřitelné matky" - komtesa Lucie, která je do zločinu zatažena, protože hraje v jazzové kapele jménem Saxband a zápletka velmi úzce souvisí s hudebními nástroji. Pokud máte jazz rádi, opravdu si užijete části pojednávající o dechových nástrojích, pokud jste laik jako já, užijete si to stejně, protože je to dobře napsané. Závěr vám připomene "Hříchy pro pátera Knoxe", protože tentokrát se s Haroldem setkává i Luciina matka, pořád chytrá a krásná, která celý případ shrne a zmíní prohřešek proti detektivkářskému desateru.
Stále je to dobré čtení, ale dobrého raději pomálu. Lepší je dát si mezi jednotlivými díly pauzu.