Setkání s tajemnem ekniha

Setkání s tajemnem obálka knihy
Mé hodnocení:

Ozvěny záhrobí - Příliš reálné přízraky - Strašidelné domy - Tušení smrti - Varovný hlas snů - Neomylné věštby - Předpovězené vraždy - Podivné shody Nové vydání dokumentárního bestselleru. Filmovou podobu nejzajímavějších případů představila v roce 1994 televize Nova v stejnojmenném cyklu. Téměř každý z nás se alespoň jednou setkal s něčím neobvyklým a záhadným Někteří lidé zahlédli přízraky a sledovali podivné úkazy. Jiní byli ve snu varováni před nadcházející tragédii, dokázali věštit budoucnost nebo pouhou myšlenkou navázali spojení se svými bližními. Do mnoha osudů zasáhly neznámé síly; ničily je kletby a nevysvětlitelná šňůra neštěstí, jiné zázračně ochránila tajemná moc. Setkání s tajemnem je výběrem nejprůkaznějších z několika tisíc případů, které autor shromáždil ve svém archivu. Vznikla zásluhou těch, kteří se nebáli přiznat, že se setkali s něčím, co sice nejsme schopni pochopit, ale co přesto nemůžeme popřít a přehlížet. Jejich svědecké výpovědi dokazují, že nejen svět okolo nás, ale především my sami v sobě skrýváme četná nerozluštěná tajemství. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155594/setkani-s-tajemnem-155594.jpg 4.375
Literatura česká, Literatura naučná, Záhady
Vydáno (ekniha), Mystery Film

Kniha Setkání s tajemnem

danny_21

Tentokrát se Vašíček věnuje záhadným jevům z oblasti parapsychologie - zjevujícím se přízrakům, rozličným výkladům snů, prorockým předpovědím, vidinám, předtuchám apod., tentokrát jsou zdrojem ale především osoby, které pochází z našich luk a hájů a věrohodnost některých "povídaček" vidím s velkou rezervou, i když samozřejmě zastávám názor, že nejsou kolem nás jen věci z masa a kostí a z některých přednesených případů jednoho obejde chlad - 60 %

Janadvorackova
23.10.2020

Moc zajímavé příběhy. Audio asi není dobré poslouchat, když máte horečku a halucinace, ale o to intenzivnější zážitek to byl :).
Koukala jsem po zemi, jestli tam "něco" neleze.
Pak mě vyděsil stín kytky... o divných zvucích, které ale dělal sousedovic pes, jenom mi to hned nedošlo, ani nemluvím :).

Barbanka
14.08.2020

Úžasně zajímavá kniha, při čtení mi běhal mráz po zádech. Věřím v nadpřirozené síly,duchy a tajemno.Není přece možné aby si příběhy vymyslelo tolik lidí nezávisle na sobě. Už teď se těším na druhý díl.....

Jancas.s
30.11.2017

Perfektní, měla jsem z některých příběhů husí kůži a v noci se bála vylézt z pokoje :)

postrach
19.08.2017

Mrazivá,tajemná,pravdivá a skvělá.

sabrina23
13.07.2017

Líbilo se mi, že ty příběhy a zkušenosti s tajemnem a nadpřirozenýma věcma jsou od lidí z česka. Příběhy jsou kratší takže jich je víc a pokaždé na jiné téma. Knížka (nebo spíše příběhy) mě nesmírně bavila a měla sem ji přečtenou hned a u některých zážitků jsem měla husí kůži. Po přečtení jsem hledala podobnou knížku ale zatím jsem ji nenašla.

Marshal
18.10.2016

Po přečtení Setkání s tajemnem se musím Arnoštu Vašíčkovi hned třikrát uklonit. Poprvé je to za pečlivou badatelskou práci. Kniha obsahuje nepřeberné množství výpovědí a sesbírat je, musel být opravdu oříšek. Druhé klanění si zaslouží za to, že nad příběhy spekuluje jen lehce a citlivě - na rozdíl od mnohých konstruktérů záhad a vycucávačů z palců, které tady nebudu dänikenovat. Třetí poklona je za to příjemné mrazení, kterou kniha vyvolává. Neotřásla mým světem tolik jako třeba Sedm záhad Strážce duší a už teď se mi jednotlivé příběhy pletou dohromady a vykrádají z mysli, ale přesto to bylo příjemné a zajímavé čtení.

Nikolas0311
01.09.2016

Kdo má rád paranormální jevy tak je tato kniha pro něj jako dělaná. PRAVDIVÉ PŘÍPADY!!!!