Šestý cíl

Šestý cíl https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/9798/sesty-cil-9798.jpg 4 127 20

Velitelka Ženského vyšetřovacího klubu Lindsay se vzdá funkce, aby se mohla vrátit do terénu a vyšetřit vraždu své kamarádky Claire. Současně dojde k únosu pětiletého děvčátka a jeho chůvy, jejíž mrtvola je záhy nalezena. Přesto, že se Lindsay hroutí vztah s přítelem Joem, je odhodlaná udělat cokoliv, aby holčičku zachránila. Případ se komplikuje tím, že se začnou ztrácet další děti. Ale proč nikdo nechce výkupné?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

The 6th Target , 2007

cukrovka
11.01.2021 4 z 5

Ač anotace moc neodpovídá obsahu knihy, na čtivosti jí to neubírá. Opět se zde prolíná několik zajímavých případů a krátké kapitoly umocňují čtivost. Případ únosu mi přišel trochu nedořešený (pokračovalo se v pátrání po dříve unesený?), ale pocit z knihy to nijak nekazí.

mariva
09.07.2020 4 z 5

Četla jsem několik pozdějších dílů a tento jim předchází. Ty pozdější díly se mi zdály lepší. Příběh se díky krátkým kapitolám dobře čte, ale vadilo mi, že se promíchaly tři případy a přeskakovalo se z jednoho do druhého. Možná by méně případů bylo lepší a mohly být víc propracované.

nai.ivka
07.12.2019 3 z 5

Čím dál víc červená knihovna. Prý se Lindsay hroutí vztah s přítelem Joem, si ho hroutí sama.

Eva514
23.04.2019

Za mě teda nic moc. Celá série je těžko uvěřitelná. Navíc mi přijde,že polovina je spíš ženský román :D Navíc v tomto díle několik případů, nechápu proč. Je to oddechové čtení,ale pomalinku už mě to přestává bavit ...

moudivlacek
04.12.2018 4 z 5

V tomto díle jsou velmi závažná témata - únosy dětí (však víc člověka vyděsí důvod únosu a osud dětí), psychopat v domě, co nesnáší hluk, psychopat vrah, který se snaží schovat za svou "nepříčetnost".
Je tu také troška z osobního vztahu Joea a Lindsay, zatím takový všelijaký konec mezi nimi.
Každopádně výměna rolí Lindsay a jejího bývalého podřízeného. Zajímavé.
Pokračuji v sérii dále.

Merlinit
12.10.2018 4 z 5

Příjemná jednohubka.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

March
26.09.2017 5 z 5

Fantazie, nemohla jsem se odtrhnout, zápletky a napětí v tomto díle naprosto bezkonkurenční. Přečetla jsem již 6 dílů s L.Boxerovou a jeden lepší než druhý!
Vřele doporučuji!

čef
02.09.2017 5 z 5

Tři hodiny napětí, překvapivých zvratů a otevřeného konce tak, jak to má u tohoto druhu literatury vždycky být. Rozhodně nebudete litovat ztraceného času a nejenom proto, že nelitovati ničeho největší moudrostí života jest. S ženským vyšetřovacím klubem si proto svého času vždy dokonale užívám!

Miruš
16.02.2017 5 z 5

Skvělý autor opět nezklamal...

ivoiro
08.11.2016 5 z 5

Opět skvělá kniha mě velice zaujala. Hodně zajímavý je i konec.

Kubíííína
29.10.2016 5 z 5

Bylo to naprosto úžasné, jen ten konec byl trochu divný... no uvidíme co mě čeká v další knížce :-)

koki.veru
04.02.2016 5 z 5

Další díl od tohoto spisovatele. Maličko slabší než ty ostatní, ale i tak dobrý. Velmi čtivý, napínavý.

Evus
12.07.2014 4 z 5

Výborně zamotaná Pattersonovská detektivka. Akorát ty hrubky v textu mi rvaly oči, což je u knih škoda (chápu to u článků polonegramotů vydávajících se za novináře, ale nakladatelství by snad měla mít korektory???)

BarčaK
26.02.2014 3 z 5

Kniha se četla dobře. Obsahovala hodně informací a spoustu jmen. Bylo tam hned několik případů, které museli policisté řešit a to se mi líbilo. Chvíli mi však trvalo, než jsem si zvykla na příliš krátké kapitoly. Co mě mrzelo byla nepravdivá anotace na obale knihy.

Laf
21.11.2013 3 z 5

Příběh se mi nakonec líbil a čtení utíkalo velmi rychle, asi kvůli tomu, že co stránka, tak pomalu nová kapitola :-). Takže chvilku mi trvalo, než jsem si zvykla. Doufám, že další jeho knihy budou o něco lepší :)

studentice
18.07.2013 3 z 5

Jedna z nejslabších knih této série. Obsahuje spoustu zbytečné omáčky. Nelíbila se mi.

Pingu
16.12.2012 5 z 5

Obsah knihy neodpovídá anotaci, příběh má pár slabších míst, ale četl se dobře.

janina.kub
26.09.2012 3 z 5

nechápu, proč se na obálce píše, o čem kniha bude, když to není pravda :-(
no, ale nakonec jsem ráda, že to tak není :-)

Andrys
28.08.2011 3 z 5

Tato kniha je rozhodně z této série nejhorší. Nejen že obsah zde i v knize je zavádějící, ale Lindsay je úplně mimo. Vše jí dochází velmi pomalu. K tomu všemu se chová nesmyslně. Její rozhovory s Jacobim byly moc umělé .... Autor musel být v době psaní knihy velmi naštvaný na nějakou ženu ...

Autoři knihy

James Patterson