Adamův pád

Lila Masonová byla v posledních letech svědkem, jak se její starší sestra zamilovala, vdala a měla děti. Ona sama veškerou energii věnovala své profesi a vypracovala se na vynikající fyzioterapeutku, která nikdy neklesá na duchu a neztrácí soucit s pacienty. Když přijme nový náročný úkol, změní se nejen život jejího svěřence, ale i j... celý text

Lila Masonová byla v posledních letech svědkem, jak se její starší sestra zamilovala, vdala a měla děti. Ona sama veškerou energii věnovala své profesi a vypracovala se na vynikající fyzioterapeutku, která nikdy neklesá na duchu a neztrácí soucit s pacienty. Když přijme nový náročný úkol, změní se nejen život jejího svěřence, ale i její vlastní.
Ještě nikdy neměla tak umíněného pacienta, jako je Adam, který ji na každém kroku provokuje a uráží. Přesto je Lila odhodlaná pomoci mu k návratu do normálního života. Příliš pozdě přijde na to, že sice vyhrává bitvu o Adamovo zdraví, ale ztrácí srdce a začíná pochybovat o svých představách o mužích, lásce a zejména o sobě. Když se střetnou její profesionální zájmy s vášnivou touhou, musí si správně vybrat. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/1300/adamuv-pad-1300.jpg 3.9204

Sestry Masonovy (2.)

Adam’s fall (1988)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Adelin239

Mně se tento příběh moc líbil. Byl nezvyklý a originální. Prostě krásná oddychová knížka :)

shay

Taková ta odpočinková kniha :)

Nikyyy

Moc krásná knížka.
Zezačátku jsem si myslela,že mě děj knihy nebude bavit.
Ale pak mě kniha začela bavit a já nemohla přestat číst.

Jessie26

Člověk občas potřebuje přečíst něco ,,sladkého" .
Přečteno jedním dechem:)

TaLu

Jedna z těch čistě romantických knih od autorky. Já se více bavím u těch s detektivní zápletkou a nemohu se zbavit dojmu, že i autorka se u psaní baví víc. Ale jako oddechové romantické čtení na jedno odpoledne, proč ne?

cipperka

Fajn oddechové čtení 8-)

Ester71

Na jeden večer jako vsuvka mezi thrillery a naučnou literaturu - proč ne..

Doubravka1975

Oddechová romantika

SBH
21.07.2016

Hrůza. Umělohmotná slepičárna. Hrdinka postrádá vtip, glanc, a co je nejhorší, profesionální úroveň. Chová se jako štětka, autorka nijak nerozvádí její skutečné milostné zkušenosti, takže nakonec přijde opravdu nereálné překvapení. Hrdina je zhýčkaný, nesnesitelný boháč, budiž. Stereotyp příběhu mi nevadil, koneckonců kvůli tomu se tato literatura čte. Ale bolestně mi scházela originalita podání.
Jedinou hvězdu si dílko zaslouží za rozsah - aspoň to má čtenář brzo za sebou.

Licie84
12.03.2016

Je to déle co jsem knhu četla,ale pamatuji si to.... Taková oddechovka. Nenadchne ani neurazí...

jitka7
19.02.2016

Začátek knihy - fakt super. Skvělý rozjezd, kousavé, vtipné. Ze začátku jsem to četla jedním dechem, ale pro mě autorka nezvládla románek. Ten začátek byl dobrý, ale potom to nemělo jiskru. A ten konec shrnutý na dvou stránkách - hrůza. Zklamalo mě to, přitom ze začátku jsem knihu vážně žrala.

alzbeta4340
22.01.2016

V rámci žánru oddechového romantického čtení pro ženy si zaslouží všech pět hvězdiček. Jen ten název navozuje dojem harlekýnky z trafiky. A tenhle příběh je určitě lepší.

evelýny
03.11.2015

Navzdory chybám v textu a několika nelogickým nepřesnostem v ději se mi kniha četla dobře. Je psaná vtipně, děj má spád. Na konci jsem si přála, aby se příběh trochu více rozvinul a upřímně zápletka s panenstvím hlavní hrdinky mi připadala zbytečná, ale na ukrácení deštivého odpoledne dobré.

Indiánka
02.11.2015

Jednodenní pěkná rychlovka, Sandra Brown mě opět nezklamala.

Ivy
25.10.2015

Opravdu jednoduchá oddechovka. Ničím nepřekvapila avšak přesně sedla náladě a tomu, co jsem si přečíst chtěla.
3,75*

liletka_a
31.08.2015

Opravdu nádherný příběh, první, co jsem od autorky četla a jsem nadšená! Má to jen jedinou vadu na kráse a to 158 stránek jelikož jsem zvyklá na 300 a výš a tady bych alespoň dalších 150 uvítala, ale co se dá dělat..Mezi hlavními postavami jiskřil erotický náboj, humor a souhra, já jsem byla naprosto vtáhnutá do děje od prvních stránek, takže co víc si přát..;) Na letní odpoledne u vody naprosto dělaná..:)

hrosik3
21.08.2015

červená knihovna s předvídatelným dějem dobré na relax k vodě, na zahrádku

Markysek45
04.08.2015

Pěkná oddechovka, ale přišlo mi, že všechno bylo až moc hrr. Vůbec mi nevadí krátké příběhy, ale myslím, že tento si zasloužil aspoň o 50 stránek víc.

michaela2523
08.01.2015odpad!

Nebyla jsem schopná knihu dočíst. Naprosto mě nebavila....:(

evasamankova
01.08.2014

Ač je na můj vkus tato kniha moc přeslazená a dost předvídatelná, stejně mě bavila. Především zásluhou povedených hádavých dialogů mezi oběma hrdiny, které byly opravdu vtipné. Příjemná oddechovka.

Katyx
18.12.2013

Moc krásná knížka, četla jsem ji už třikrát a to ji mám teprve půl roku :) Doporučuji! :)

psirena
04.08.2013

Vtipné, sladké, trošku useknutý konec. Poznámka na okraj: proč u většiny romantických knížek jsou muži sexuálně velice zkušení a ženy jsou panny (nebo skoro panny)?

Val
29.03.2013

Další přeslazený románek od jinak dobré spisovatelky, která rozhodně umí nabídnout mnohem víc.... Nicméně docela fajn oddechovka ...

zoew
14.02.2013

Bylo to přeslazené, naivní a předvídatelné, ale četlo se to velmi dobře. Dokonalé odpočinkové čtení vhodné pro silně romanticky založené duše. Za čtivost 4* :-D

Jitush
13.02.2013

Pěkná romantická knížka. Děj sice trochu slabší a předvídatelný, ale jako oddych mezi dvěma napínavými detektivkami je ideální.

malen
01.02.2013

Opravdu spíš červená knihovna, myslím, že další knihu z téhle serie číst nebudu.

kika 13
06.11.2012

Romantický pohodový odpočinkový čtení.

grapas
13.03.2012

Klasická ubulená limonáda schroupnuto za jedno poležení ve vaně :)

maruna
18.01.2012

Dost mne kniha zklamala. Skoro jako červená knihovna.

Téra
08.01.2012

Taková jednohubka, předvídatelné, ale pěkné.