Adamov pád

Adamov pád https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172855/mid_adamov-pad-DQU-172855.jpg 4 368 60

Sestry Masonovy série

< 2. díl

Ďalší z radu úspešných ženských románov... Lilah Masonová je jednou z najlepších terapeutiek a vie zvládnuť aj tie najnáročnejšie prípady. Aspoň si to myslí až do chvíle, kým sa jej pacientom nestane milionár Adam Cavanaugh, ktorý padol zo skaly v Dolomitoch. Zatiaľ čo mu pomáha vyhrať zápas s komplikovanými následkami ťažkého úrazu, Adam ju núti prehodnotiť jej vzťah k láske, mužom a sebe samej. Vo víkendovom dome na Honolulu nastáva nečakaný obrat nielen k Adamovmu uzdraveniu, ale aj k začiatku vášnivej lásky.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (SK)

Adam's Fall , 1988

Lenoulinka
16.06.2018 5 z 5

Romantická oddechovka na odpoledne.. Fyzioterapeutka Lila a pacient Adam, kdy jejich léčebná terapie přeroste v lásku a sex...

moudivlacek
11.06.2018 5 z 5

Klasická červená knihovna, nic nepředvídatelného, to je pravda, přesto nádherný příběh. Strašně moc si vážím práce všech terapeutů na světě a jak zde na začátku hlavní hrdinka říká, lidé se po nehodách mění a zvlášť ti, kteří zůstávají dočasně nebo trvale nějakým způsobem ochrnuti. Hrdinka se rozhodla zde nemožné, hlavně změnit přístup pacienta k léčbě, která by jinak neměla cenu.
Nádherný popis chování pacienta i jeho fyzioterapeutky, moc jsem se bavila.
Ale jedno vím jistě, pacientovi jsem vůbec nezáviděla, a i on na jednu stranu získal za svou snahu můj obdiv.

Szekynka
08.06.2018 5 z 5

Krásný příběh, zasazený do tropickéjo ráje. Autorka nezklamala, krásně napsané ! Děkuji

Juliana.i
16.05.2018 5 z 5

Krasná, romantická oddechovka :)

deedulka
03.02.2018 5 z 5

Milý romantický příběh :) Zajímavé téma fyzioterapie a práce s ochrnutým pacientem. Celkově to bylo vážné i pohodové zároveň. Adam představuje vážnost situace a Lila tu pěknou ztřeštěnost. Čtení jsem si opravdu užila, jen škoda toho krátkého děje. Ale příběh byl vyčerpán tak akorát a vše potřebné v něm bylo.

Jaja1981
14.11.2017 3 z 5

Oddychovka. Pekny pribeh.

Analady
29.09.2017 3 z 5

Pěkná, romantická knížka.

Adelin239
07.08.2017 5 z 5

Mně se tento příběh moc líbil. Byl nezvyklý a originální. Prostě krásná oddychová knížka :)

shay
17.07.2017 3 z 5

Taková ta odpočinková kniha :)

Nikyyy
03.07.2017 5 z 5

Moc krásná knížka.
Zezačátku jsem si myslela,že mě děj knihy nebude bavit.
Ale pak mě kniha začela bavit a já nemohla přestat číst.

Jessie26
23.05.2017 4 z 5

Člověk občas potřebuje přečíst něco ,,sladkého" .
Přečteno jedním dechem:)

TaLu
11.05.2017 3 z 5

Jedna z těch čistě romantických knih od autorky. Já se více bavím u těch s detektivní zápletkou a nemohu se zbavit dojmu, že i autorka se u psaní baví víc. Ale jako oddechové romantické čtení na jedno odpoledne, proč ne?

cipperka
01.05.2017 4 z 5

Fajn oddechové čtení 8-)

Ester71
01.03.2017 5 z 5

Na jeden večer jako vsuvka mezi thrillery a naučnou literaturu - proč ne..

Doubravka1975
02.02.2017 3 z 5

Oddechová romantika

SBH
21.07.2016 1 z 5

Hrůza. Umělohmotná slepičárna. Hrdinka postrádá vtip, glanc, a co je nejhorší, profesionální úroveň. Chová se jako štětka, autorka nijak nerozvádí její skutečné milostné zkušenosti, takže nakonec přijde opravdu nereálné překvapení. Hrdina je zhýčkaný, nesnesitelný boháč, budiž. Stereotyp příběhu mi nevadil, koneckonců kvůli tomu se tato literatura čte. Ale bolestně mi scházela originalita podání.
Jedinou hvězdu si dílko zaslouží za rozsah - aspoň to má čtenář brzo za sebou.

Licie84
12.03.2016

Je to déle co jsem knhu četla,ale pamatuji si to.... Taková oddechovka. Nenadchne ani neurazí...

jitka7
19.02.2016 4 z 5

Začátek knihy - fakt super. Skvělý rozjezd, kousavé, vtipné. Ze začátku jsem to četla jedním dechem, ale pro mě autorka nezvládla románek. Ten začátek byl dobrý, ale potom to nemělo jiskru. A ten konec shrnutý na dvou stránkách - hrůza. Zklamalo mě to, přitom ze začátku jsem knihu vážně žrala.

alzbeta4340
22.01.2016 5 z 5

V rámci žánru oddechového romantického čtení pro ženy si zaslouží všech pět hvězdiček. Jen ten název navozuje dojem harlekýnky z trafiky. A tenhle příběh je určitě lepší.

evelýny
03.11.2015 3 z 5

Navzdory chybám v textu a několika nelogickým nepřesnostem v ději se mi kniha četla dobře. Je psaná vtipně, děj má spád. Na konci jsem si přála, aby se příběh trochu více rozvinul a upřímně zápletka s panenstvím hlavní hrdinky mi připadala zbytečná, ale na ukrácení deštivého odpoledne dobré.

pro ženy milostné romány

Sandra Brown