Zmatené stopy

Zmatené stopy https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25999/bmid_zmatene-stopy-7v3-25999.jpg 4 34 7

Sestry Grimmovy série

< 2. díl

Sabrina s Dafne už jsou v Červeném Přívozu skoro měsíc a mají plné ruce práce, aby v pohádkové společnosti všechno fungovalo tak, jak má. Avšak není zbytí, každé dítě musí chodit do školy, dokonce i když je policejním zmocněncem v utajení. Přestože sestry Grimmovy dělají všechno možné, aby nástup do školy oddálily, první školní den nakonec přijde. Sabrina musí v skrytu duše přiznat, že po měsíci plném dobrodružství se na trošku té školní nudy těší, ale když hned první den ve škole skončí tajemnou vraždou, je jí jasné, že nudy si moc neužije: v Červeném Přívozu řádí nestvůra!... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Mladá fronta

Sisters Grimm: The unusual suspects , 2005

Pert
Pert
20.01.2022 4 z 5

Tyto knihy se mi velice líbily. Jen je škoda, že do češtiny nebyly zbylé díly přeloženy.

Luccy78
Luccy78
08.04.2021 4 z 5

Na to, že je kniha určena poměrně daleko mladším čtenářům než je moje maličkost, tak jsem vážně hodně naštvaná nad otevřeným koncem.. Omg.. Nesnáším to.. Opravdu mě oba díly Grimmovek chytly, moc dobře se četly a doufám, že se dočkám i dalšího pokračování.. A pevně doufám, že to bude co nejdříve..

Artex
Artex
17.07.2019

Jaký smysl má vydat knihu která má konec otevřený konec a nevydat další díl. Nejlepší je poznámka na konci knihy ,,pokračování příště" oni další díly jsou jenže Mladá fronta je prostě nepřeložila (na desetileté výročí by to mohly konečně dovydat).Takže poznámka na konci knihy je poněkud bezpředmětná.

Meesha1
Meesha1
06.09.2014 4 z 5

Cože? Né! Další díly nejsou a autor nechal otevřený konec!! :-D Tuhle dvoudílnou sérii mám velice ráda, jedny z nejoblíbenějších knih mého dětství. Určitě doporučuji lidem,co mají rádi fantasy.

kayu
kayu
14.05.2014 3 z 5

Knížku jsem dostala darem. Musím říct, že sice tohle není žánr, který bych vyhledávala, ale knížka se čte opravdu příjemně a děj rychle ubíhá.

jajaja136
jajaja136
31.12.2013 5 z 5

Knížka se mi moc líbila a těším se na další díl.

Petluška
Petluška
15.01.2012 5 z 5

První i druhý díl se mmi velice líbily.Jsou to mé oblíbené knihy, jsem z nich nadšená a plně očekávám další díly.

pro mládež fantasy

Michael Buckley