Zmatené stopy

Sabrina s Dafne už jsou v Červeném Přívozu skoro měsíc a mají plné ruce práce, aby v pohádkové společnosti všechno fungovalo tak, jak má. Avšak není zbytí, každé dítě musí chodit do školy, dokonce i když je policejním zmocněncem v utajení. Přestože sestry Grimmovy dělají všechno možné, aby nástup do školy oddálily, první školní den nakonec přijde. Sabrina musí v skrytu duše přiznat, že po měsíci plném dobrodružství se na trošku té školní nudy těší, ale když hned první den ve škole skončí tajemnou vraždou, je jí jasné, že nudy si moc neužije: v Červeném Přívozu řádí nestvůra!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25999/zmatene-stopy-25999.jpg 4.228

Sestry Grimmovy (2.)

Sisters Grimm: The unusual suspects (2005)

Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Mladá fronta

Meesha1
06.09.2014

Cože? Né! Další díly nejsou a autor nechal otevřený konec!! :-D Tuhle dvoudílnou sérii mám velice ráda, jedny z nejoblíbenějších knih mého dětství. Určitě doporučuji lidem,co mají rádi fantasy.

kayu
14.05.2014

Knížku jsem dostala darem. Musím říct, že sice tohle není žánr, který bych vyhledávala, ale knížka se čte opravdu příjemně a děj rychle ubíhá.

jajaja136
31.12.2013

Knížka se mi moc líbila a těším se na další díl.

Petluška
15.01.2012

První i druhý díl se mmi velice líbily.Jsou to mé oblíbené knihy, jsem z nich nadšená a plně očekávám další díly.