Zločin v říši pohádek

Zločin v říši pohádek https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/5710/zlocin-v-risi-pohadek-5710.jpg 4 55 9

Sestry Grimmovy série

1. kniha série Sestry Grimmovy. Dvě osiřelé sestry Sabrina a Dafne odjíždějí ke své záhadné babičce Reldě Grimmové, která tvrdí, že jsou potomky slavných pohádkářů bratří Grimmů. Sestry postupně odhalují tajemství rodiny, v jejíž blízkosti stále žijí postavy z pohádek (nejen těch grimmovských): Sněhurka, tři malá prasátka, krásný princ atd. Sabrina a Dafne však neprožívají idylu, jak by se dalo v pohádkovém světě očekávat – začnou se totiž dít podivné věci. Náhle se objeví hrozivý obr, od jehož řádění mohou své nové bydliště zachránit jen chytré hlavy a detektivní schopnosti sester Grimmových. Přeložila Jarka Vrbová.... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Mladá fronta

The Fairy-Tale Detectives

Luccy78
Luccy78
04.01.2021 4 z 5

Příjemné čtení zaměřené spíše na mladší čtenáře, ale moc dobře se četla a i mě bavila.

666Jitka
666Jitka
04.12.2020 4 z 5

Pěkná fantasy kniha spíše pro děti a mládež, která je vcelku napínavá, nenudí a určitě pobaví. Sáhla jsem po ní, protože jsem měla chuť na něco lehčího a byla to dobrá volba - odpočinula jsem si a příjemně se odreagovala v říši pohádek. Knihu pošlu dál mé neteři se synovcem :-)

kami16
kami16
07.08.2016 5 z 5

Tak tato kniha mě opravdu velmi nadchla. Miluji příběhy, kde se odehrává nějaký ten děj se záhadami. Do knihy jsem se prostě začetla a nemohla se odtrhnout. Takže si získala čestné místo v mé knihovně. Jen mě mrzí, že zde nevyšli další díly, ale co se dá dělat.

SeverusSnape
SeverusSnape
19.05.2016 5 z 5

Super,byla jsem do ni strašně zažraná

BrauttisGilbert
BrauttisGilbert
18.05.2014 5 z 5

Nádherná knížka!! Moc sem se do ní při čtení ponořila a určitě doporučuji !

anibeni
anibeni
09.02.2014 4 z 5

Knížka mě mile překvapila, začetla jsme se okamžitě a celý příběh jsem si doslova vychutnávala... Pravda, nedávám plný počet hvězdiček, protože zas až tak úplně vedle jsem z toho nebyla (jako třeba z Kouzelné obory), ale tahle knížka se fakt povedla a rozhodně stojí za přečtení... Bude se líbit jak dětem, tak dospělým , který mají rádi nádech fantasy..

Čoko
Čoko
30.04.2012 5 z 5

Nemůžu se dočkat na třetí díl!

sabanka
sabanka
19.04.2012

nádherná kniha v které nejsou pohádky jen pohádky

Petluška
Petluška
15.01.2012 5 z 5

Zbožňuji tuto edici a očekávám další díly.

Michael Buckley
americká, 1969
2008  84%Zločin v říši pohádek
2009  81%Zmatené stopy
2012  90%Ekzoti: Elitní Komando Záchrany, Obrany a Tajné Intervence

Kniha Zločin v říši pohádek je v