Svádění sira Olivera

Svádění sira Olivera https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20103/svadeni-sira-olivera-20103.jpg 4 35 7

Sága rodiny Sinclairů série

Sestry Applegateovy série

1. díl

Slečnu Julianu Applegateovou rychle odveze nově nalezený nevlastní bratr s sebou do Londýna, kde se má poohlédnout po vhodném gentlemanovi, jenž by se stal jejím manželem. Nemoc v bratrově domácnosti ji donutí bydlet u jeho přítelkyně lady Sealeyové – a zde potkává jejího krásného kmotřence sira Olivera Ramseye. Sir Oliver se vždy před něžným pohlavím choval nemotorně a těžkopádně. Přesto Juliana vycítí něhu v tomto muži, který vypadá spíše jako divoký Viking než jako plachý zoolog. Brzy má dostatek příležitostí ověřit si teorii o siru Oliverovi, když na sebe neustále narážejí – nejprve náhodou, později jako spojenci. Lady Sealeyové kdosi zasílá výhružné dopisy a hrozí jí bezprostřední smrtí. Když útoky začnou, rozhodnou se Juliana s Oliverem hraběnku ochránit – i za cenu vlastních srdcí a narůstající vášně, stejně jako životů… ... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Levné knihy

Seducing sir Oliver

vcielka
28.04.2023 3 z 5

Nemastné a neslané a nerozvinuté. Malo to pekné pasáže rovnako ako aj tie nudné. Niektoré konanie postáv bolo neprirodzené. Ale ako oddychovka, od ktorej nečakáte zázraky, je dobrá

petraj30
24.06.2021 3 z 5

Nebyla to špatná kniha, ale byla nedotažená.
Ten začátek působit jaksi kostrbatě, ale budiž. Ty scénky s hlavními hrdiny by nebyly špatné, ale některé působily spíš nepřirozeně. Vlastně tak působil skoro celý příběh.
Juliana se mi moc líbila, ale na to v jakém vyrůstala prostředí, mi přišla až přehnaně inteligentní a vnímavá, a Oliver mi přišel dokonalý v tom že nebyl dokonalý:-).
Ta detektivní zápletka ( jestli to tak mohu nazvat ) byla jen umělé prodloužení děje. Nebylo to tak výstižně popsané.
Byl to takový rádoby vtipný příběh. Myšlenka rozhodně nebyla špatná, ale bohužel, tady to nevyšlo.

kacenka6144
25.06.2020 4 z 5

Mně se tahle série docela líbí. A nemám pocit, že bych se zase tak nudila. Navíc mě v téhle sérii baví autorka svými neobvyklými místy, kde dochází k prvním sexuálním zkušenostem mezi hlavními postavami - zem na půdě, sousedství klece s divokou šelmou, kůlna těsně před výbuchem, během plavby na lodi po zběsilé jízdě na koni. Tady je prostě klasická postel tabu. :-)

Květinka008
07.01.2018 3 z 5

Oddechovka, u které se nemusí přemýšlet. Nebýt exotických zvířat (a trochu zbytečně natahované scény s honěním opice, leč doplnila komický prvek), děj by byl trochu nudný.

mikika
16.07.2016 1 z 5

Bože, tak nudné postavy a příběh, jedině honba za opičkou měla trochu švih. Ztracený čas...

Kessy1990
29.03.2015

Kniha se mi líbila. Je to oddechové čtení a u této knížky jsem se dost nasmála :)

Shakespeare
03.05.2012

Takový neopatrný vše níčívý hlavní hrdina, který má zálibu v exotických zvířátkách a jako domácího mazlíčka opičku, hlavní hrdinka svéhlavá dáma, která když něco chce tak to dostane

milostné romány erotika americká literatura romantika

Nicole Byrd
americká, 1947