Šest vran

od:

bez
hodnocení

nelze hodnotit (až vyjde)

Šest vran

V Ketterdamu, rušném přístavním městě, se dá za peníze koupit všechno a nikdo to neví lépe, než sedmnáctiletý Kaz Brekker, fenomenální podvodník a zloděj, kterého předchází pověst muže, jenž se neštítí žádné špinavé práce, za což si vysloužil i přezdívku. Když se Kazovi naskytne možnost vydělat peníze, o jakých se m... celý text

V Ketterdamu, rušném přístavním městě, se dá za peníze koupit všechno a nikdo to neví lépe, než sedmnáctiletý Kaz Brekker, fenomenální podvodník a zloděj, kterého předchází pověst muže, jenž se neštítí žádné špinavé práce, za což si vysloužil i přezdívku.

Když se Kazovi naskytne možnost vydělat peníze, o jakých se mu ani nesnilo, příliš se nerozmýšlí, přestože to znamená provést věc takřka nemožnou: vloupat se Ledového paláce, nejostřeji střežené pevnosti na světě. Jenže na takový úkol sám nestačí, a tak přicházejí na scénu další hrdinové: Trestanec prahnoucí po pomstě. Ostrostřelec, který neodolá žádné hazardní hře. Syn prominentního otce, který utekl z domova. Špiónka pohybující se neslyšně jako stín. Kráska-zabiják, pověstná svým neodolatelným šarmem. Šest teenagerů, kteří se nepřízní osudu stali nebezpečnými zločinci a teď ze všech sil bojují o své místo na slunci. Jejich minulost je opředena mnoha tajemstvími, která se v knize postupně a rafinovaně odkrývají. Čtenář nejen hoří nedočkavostí dozvědět se víc, ale hrdinové mu zároveň s každou další stránkou přirůstají víc a víc k srdci. Nakonec, když jde opravdu do tuhého, se chvěje úzkostí o jejich osud. Podaří se jim odvrátit nebezpečí, které hrozí světu, nebo alespoň vyváznout se zdravou kůží? Nebo se navzájem pozabíjejí?

Kniha plná napětí a nečekaných zvratů, kterou jen tak neodložíte. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/345027/sest-vran-2dL-345027.jpg
Kniha ještě nevyšla. Měla by vyjít: 11.09.2017
Série:

Šest vran (1.)

Originální název:

Six of Crows (2015)

Žánr:
Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež
Bude vydáno:, Fragment (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (0)

Nelze komentovat (až kniha vyjde). Zatím můžete využít Diskuzi.


Autor a jeho další knihy

Leigh Bardugo

Leigh Bardugo
izraelská

Uživatelé mají knihu

v Přečtených2x
v Doporučených1x
v Knihotéce4x
v Chystám se číst94x
v Chci si koupit69x