Serpens Levis - Ve smyčkách hada

Serpens Levis - Ve smyčkách hada https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292801/mid_serpens-levis-ve-smyckach-hada-Vah-292801.jpg 3 38 12

Z pražských patologií se záhadně ztrácejí mrtvoly. Zvídavá studentka dívčí školy Viola s medikem Johannem Hertzem se za vysvětlením podivných příčin musejí vydat až do temné spleti stok vedoucích pod městem.

Komiksy , Literatura česká , Sci-fi

Vydáno: , Edika

bazyk21
30.10.2022 5 z 5

zajímavý příběh, nádherná ilustrace

Jezinkabezinka
09.07.2021 2 z 5

Nápad dobrý, ale chaotické zpracování. Ztrácela jsem se jak v ději, tak v kresbách.

Disease
08.10.2018 2 z 5

Kresba pěkná, ale rozvržení stránek a scénář obecně slabší. Také lettering a jazyk dialogů mohl být steampunkovější.

JajaCZ
12.06.2018 2 z 5

Dej bol zaujímavý a vykreslený pekne, ale grafické spracovanie musím skritizovať. To je tak, keď obkresľujete Angelinu Jolie z fotiek dostupných na googli. Úplne mi to pokazilo zážitok a nervovalo ma to, tak ako neprehľadnosť. Nikdy som nevedela v ktorom okienku dej pokračuje.

Ailee
22.03.2018 2 z 5

Pár komiksů jsem už četla a chtěla jsem zkusit něco nového. Steampunk je fajn a ty kresby byly docela povedené, ale děj už trošku pokulhával. Chování některých postav bylo... no nedávalo smysl. Nejhorší však byly ty diaology a "dějové vložky", které popisovaly, co se děje, i když to bylo zjevné z kreseb. Bohužel, nebavilo mě to. Ale větší komiksové fandy by to zaujmout mohlo.

Cryptkeeper
25.04.2017 3 z 5

Škoda,že je to klasifikováno jako komiks pro děti a mládež. Což uplně není,je tam až manga důraz na prsa a ženské pozadí,doplněný o nemalou dávku krve a létající končetiny:) Což by bylo fajn,jen kdyby ten příběh byl ponurejší a propracovanější;)

Tozbee
21.03.2017 1 z 5

Jednotlivé kresby nejsou špatné (byť mi styl nesedí). Obrazy na stránce ale plynou nepřehledně, texty mají příšerný font. Příběh je na hranici trapnosti. Totální slátanina. Jako pokus o komiks tohoto druhu nemůžu hodnotit jinak než jako propadák.

jarynek
10.03.2017 4 z 5

Pěkná kresba. Koncept tajemného příběhu zasazeného do staré Prahy je také dobrý, jen se čtěnář moc nesmí zamýšlet nad některými podrobnosti. Každopádně jako český pokus o komiks tohoto druhu hodnotím kladně.

martinstefko
08.12.2016 3 z 5

Oceňuji, že se někdo u nás snaží vydávat něco, co by mohlo být mainstreamové, co se nesnaží jít nějakými speciálními uměleckými trendy, ale prostě jde tvůrcům hlavně o to, aby své čtenáře pobavili. Více: http://www.comics-blog.cz/2016/06/1189-serpens-levis-ve-smyckach-hada-55.html

Zmiu
07.12.2016 3 z 5

Ilustrace jsou výborné, příběh celkem ujde.

muchomurka
24.10.2016 4 z 5

Na komiksy moc nejsem, ale tento se mi líbil. Jak příběhem, tak ilustracemi. Podzemí asi opuštěné továrny, krásné šaty a domy, nádech hororu, mystično - vše smíchané v tajemném příběhu. Co víc si přát? Jen občas jsem byla zmatená a četla texty na přeskáčku, protože nebylo zřejmé, kde který pokračuje.

bibi.r
30.05.2016 3 z 5