Serpens Levis - Ve smyčkách hada

Z pražských patologií se záhadně ztrácejí mrtvoly. Zvídavá studentka dívčí školy Viola s medikem Johannem Hertzem se za vysvětlením podivných příčin musejí vydat až do temné spleti stok vedoucích pod městem.

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292801/serpens-levis-ve-smyckach-hada-Vah-292801.jpg 3.329
Komiksy, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno, Edika

Kniha Serpens Levis - Ve smyčkách hada

Disease
08.10.2018

Kresba pěkná, ale rozvržení stránek a scénář obecně slabší. Také lettering a jazyk dialogů mohl být steampunkovější.

JajaCZ
12.06.2018

Dej bol zaujímavý a vykreslený pekne, ale grafické spracovanie musím skritizovať. To je tak, keď obkresľujete Angelinu Jolie z fotiek dostupných na googli. Úplne mi to pokazilo zážitok a nervovalo ma to, tak ako neprehľadnosť. Nikdy som nevedela v ktorom okienku dej pokračuje.

Ailee
22.03.2018

Pár komiksů jsem už četla a chtěla jsem zkusit něco nového. Steampunk je fajn a ty kresby byly docela povedené, ale děj už trošku pokulhával. Chování některých postav bylo... no nedávalo smysl. Nejhorší však byly ty diaology a "dějové vložky", které popisovaly, co se děje, i když to bylo zjevné z kreseb. Bohužel, nebavilo mě to. Ale větší komiksové fandy by to zaujmout mohlo.

Cryptkeeper
25.04.2017

Škoda,že je to klasifikováno jako komiks pro děti a mládež. Což uplně není,je tam až manga důraz na prsa a ženské pozadí,doplněný o nemalou dávku krve a létající končetiny:) Což by bylo fajn,jen kdyby ten příběh byl ponurejší a propracovanější;)

Tozbee
21.03.2017

Jednotlivé kresby nejsou špatné (byť mi styl nesedí). Obrazy na stránce ale plynou nepřehledně, texty mají příšerný font. Příběh je na hranici trapnosti. Totální slátanina. Jako pokus o komiks tohoto druhu nemůžu hodnotit jinak než jako propadák.

jarynek
10.03.2017

Pěkná kresba. Koncept tajemného příběhu zasazeného do staré Prahy je také dobrý, jen se čtěnář moc nesmí zamýšlet nad některými podrobnosti. Každopádně jako český pokus o komiks tohoto druhu hodnotím kladně.

martinstefko
08.12.2016

Oceňuji, že se někdo u nás snaží vydávat něco, co by mohlo být mainstreamové, co se nesnaží jít nějakými speciálními uměleckými trendy, ale prostě jde tvůrcům hlavně o to, aby své čtenáře pobavili. Více: http://www.comics-blog.cz/2016/06/1189-serpens-levis-ve-smyckach-hada-55.html

Zmiu
07.12.2016

Ilustrace jsou výborné, příběh celkem ujde.

steampunk

Michal Kocián