Hříšná vina

Hříšná vina https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18840/serie-jeleni-jezero--18840.jpg 4 33 9

Série Jelení jezero série

< 2. díl

Chlapec, který se vrátil domů, odmítá cokoliv říci o svém dobrodružství i únoscích a obžaloba pod neustálým tlakem médií musí čelit nedůvěře veřejnosti. Další unesený chlapec je mezitím zavražděn a pachatelé se nejen vysmívají, ale i útočí na představitele místní policie. Odhalení zrůdného společenství je nakonec otázkou odvahy a spolupráce lidí, kteří stojí na straně spravedlnosti a práva. ... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Knižní klub

Guilty as a sin , 1996

Ráčkajda
30.06.2023 2 z 5

Hrozně se to vleklo, dočetla jsem jen silou vůle.....

Lusa
18.03.2023 5 z 5

Začala jsem číst hned po prvním díle, máme tu nový pohled na případ tentokráte z právnického pohledu, který nebyl vůbec špatný a děj šel plyně dál až do překvapivého konce, který mě opravdu dostal.

Medunkavera
01.03.2021 4 z 5

Tato kniha navazuje na první knihu s názvem Hříchy noci.

I z této knihy jsem měla podobný pocit, jako z té první. A ještě něco navíc, ale to sem nemohu napsat, vše bych vyzradila. A to nechci, protože vidím, že knihu se chystá číst dvacetjedna uživatelů.
Ještě dodám, že se mi líbil styl psaní.

Tirisa
14.03.2019 4 z 5

První díl byl o fous lepší, ale i tak to byla skvělá detektivka, která mě bavila.

Braenn
23.11.2018 1 z 5

Jiné série autorky jsem zhltla jedním dechem, ale tady... tady teda ne. Asi to bylo kvůli tomu, že jsem nečetla konkrétně předcházející díl této knihy, ale zatím to nikdy nevadilo. Věci se mění.

Protože pro mne to nemělo napětí, a číst velké množství stran o tom, jak se žaloba snaží shromáždit důkazy, a ještě strašně zdlouhavým, nudným a předvídatelným způsobem? To si raději doma utřu prach. Do toho občasný vstup hrdinky a hrdiny a jiskřiček mezi nimi? To zavání dalšími a dalšími díly, kterážto představa vyvolává maximálně stavy úzkosti.

Přiznám se. Nedělám to často, ale už před půlkou jsem přeskakovala. Když jsem zjistila, že ani při tomhle se na náhodných stranách děj nikam neposunul, přeskočila jsem znovu, pak znovu a pak, k čertu s knihou, nalistovala jsem poslední stránky. Aha! Konečně to přišlo, to na co jsem od začátku knihy čekala.

Děj!

Krátký, ale přece.
Možná tahle kniha měla být spíš povídkou?
Možná najdu odvahu přečíst si předchozí díl, a pak své hodnocení rapidně zvýším? No. Možná.

Turmee
27.06.2018 3 z 5

Příliš dlouhá, zašmodrchaná detektivka. Hodně zákulisních pletich, politiky, formalit a životních zvratů. Právní zástupci se tady chovají jako detektivové, policie nedělá skoro nic, tisk může všechno. Žádné napětí, akce, záhada. Pro mě bylo náročné se tím prokousat.

jprst
23.05.2018 3 z 5

V porovnáním s např. se sérií Kovac/Lisková docela slabota, přece jen tomu chybí spád a překvapení.

Ra-Amon
27.06.2013 5 z 5

Rovněž moje druhá kniha od Tami Hoag a opět výborná. Byť Minulá provinění se mi četla lépe, zde ze začátku byl takový menší nepřehled v osobách.

jarin58
04.12.2012 5 z 5

Moje druhá kniha od Tami Hoag a opět vynikajíci.

Tami Hoag
americká, 1959