Rozchod

Rozchod https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392414/bmid_rozchod-AsR-392414.jpeg 4 10 4

Úlomky Ženy série

Táto kniha predstavuje pohľad obyčajnej ženy na to, ako zvládla rozchod. Ako ho prežila a ako sa s ním nakoniec vysporiadala. Jej príbeh je reálny a spísaný so všetkým, čo sa jej naozaj stalo, čo naozaj cítila a prežívala. Je priamy a prerozprávaný na rovinu. Rozchod nie je ľahká vec a nikdy ňou nebude. Nikola Kocian hovorí otvorene o jeho najtemnejších stránkach a opisuje reálne situácie, do ktorých ju dostal. A hlavne, ako sa z neho dostala ona. Kniha je určená mladším i starším čitateľom. Popisuje postupný vývoj osobnosti, s čím je spojené aj rozdielne vnímanie straty blízkeho človeka. Príbeh je písaný „hovorovo“. Autorka sa čitateľke prihovára ako priateľke, ktorej chce poradiť a vysvetliť, ako určité veci vnímala ona sama.... celý text

Peace
14.01.2024 4 z 5

"Jediná vec na tomto svete, ktorú by si naozaj nemala nikdy zradiť, je - byť sama sebou."

Upřímně mi tato kniha přišla z celé série Úlomků žen nejslabší, ale i tak to bylo zajímavé a k úvahám vedoucí čtení.

Lucina88
12.03.2021 2 z 5

Těšila jsem se, protože Úlomky ženy jsou perfektní. Ale tahle mě poměrně zklamala. Přišlo mi, že stejné myšlenky se objevují v knize pořád dokola. Škoda.

Simmanonym
02.03.2021 5 z 5

Mám ji už přečtenou a je za mě top.
Uvažuji nad dalšími knihami ❤️

anej
20.02.2021 5 z 5

Výborná kniha. Doporučuju přečíst v každém věku. I když se člověk neztotožní se všemi myšlenkami v ní, tak s tou hlavní vždycky - že rozchod je těžká a bolavá záležitost, člověk si musí dát na čas, věnovat se sobě a hlavně na nic a nikam nespěchat. Je skvělé, že člověk do ní může kdykoli nahlédnout, když se bude cítit ztracen a trošku si "připomenout" o čem to všechno vlastně je.

Autorovy knížky

2018  82%Rozchod