Pošeptej po větru

Pošeptej po větru https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28379/bmid_poseptej-po-vetru-v9l-28379.jpg 4 506 39

Šeptej... série

< 3. díl

Být krásná a mít za sebou úspěchy v modelingu je snem (i důvodem závisti) mnoha dívek. Sympatická Monika Váchová prožila svých pár minut slávy a zároveň nebyla ušetřena temnější strany úspěchu, a tak je ráda, že poté, co se s rozvedenou maminkou přestěhovaly do vesničky Blažejov, může chodit do normální školy, mít kamarádky, prožívat běžné radosti a starosti studentského života – a samozřejmě především lásky, na které jí do té doby nezbýval čas. Všechno by ale mohlo být mnohem jednodušší, kdyby se nepustila do nebezpečné hry s city – a kdyby v pasti, co z pomsty nalíčila na frajera Mikuláše, neuvízla sama. Otěhotnět s klukem, který se líbí tolika dalším a věrnost mu moc neříká , rozhodně není to, co plánovala! Monika se ocitá v nezáviděníhodné životní situaci. Musí se rozhodnout, jak dál.Ale která volba je ta pravá? A existuje vůbec ideální řešení? Pošeptej po větru je nový román autorky Lenky Lanczové o lásce, touhách, hledání a cestách, které ne vždy vedou k cíli. Pošeptej po větru uzavírá volnou trilogii (Šeptej do ticha a Zašeptej do vlasů). V knize také vystupuje postava Tomáše Koubka z knih Hořká chuť lásky a Postel plná růží. Tomáš totiž chodí určitý čas s Mikulášovou sestrou Karin.... celý text

Amneris
15.01.2024 4 z 5

Stejně jako u obou předchozích dílů, i poslední díl jsem přečetla jedním dechem. Zajímalo mě, jak to celé dopadne mezi Monikou a Mikulášem. Konec byl takový dost odseknutý, přitom by pár stránek navíc neuškodilo. Celá série se mi moc líbila, určitě se k ní v budoucnu vrátím :-)

eMKay86
19.12.2023 odpad!

NE! Co je na tom skvělého? Že se kluk, který je ve vztahu, se v prvním díle vsadí, že sbalí modelku (samozřejmě zadaný), zničí jí vztah s fajn klukem (Jáchymem), hraje si s ní? Oplodní ji? Ponižuje jí? A ona furt neví na čem s ním je? K dětem se nemá... a všichni tleskají jaká je to romantika? KDE je ta romantika? Vidím jen, že Monika nemá důstojnost.

Lanczovky mám z mládí ráda, ale tohle fakt ne.

Jediná hezká love story tam byla mezi Oskarem a Moničinou mámou, která by pro dceru udělala cokoliv..

Ajrad1981
28.06.2021 3 z 5

Bylo tam pár dobrých dějových linek, ale ani třetí díl série nemohu hodnotit nijak vysoko, byť je určitě lepší než ten druhý. Prakticky celou dobu jsem přemýšlela, čí paličatost mi leze na nervy víc, jestli Mikulášova, nebo Moničina.

Janahan
25.05.2020 4 z 5

Krásné zakončení trilogie o Monice a Mikulášovi. Kniha opět nezklamala.

zuzikis
22.05.2020 5 z 5

Nejlepší série od Lanczové!! ♥♥♥ Na konci jsem byla překvapená, že už nemůžu číst dál.. a jak se postavy postupem času změnily/vyspěly, opravdu krásný příběh!! Určitě se k této sérii vrátím :-) ♥

Ponukám Ti seba, to si predsa chcela (písnička se k tomu krásně hodila a dostalo mě to o to více :´) ♥)

pavla.ba
10.05.2020 5 z 5

Miluju tuhle sérii. Moc moc doporučuju a věřím, že se k celé sérii budu vracet ještě mockrát.

Blueberry.hd
05.05.2020 5 z 5

Tohle je nejhezčí trilogie v tomto žánru, jakou jsem kdy četla, byla mezi mými prvnímy, ale občas se k ní vracím, i když dávno nejsem cílová skupina
"Problémy" hlavní dvojice jsou nadčasové a tak nějak chytnou za srdce.
I když je to někdy na houpačce

Ponukám Ti seba, to si predsa chcela,
nie?

milka011
13.03.2020 5 z 5

Doporučuji

Aknel26
21.08.2019 5 z 5

Po závěrečném dílu trilogie o Monice a Mikulášovi jsem sáhla hned několikrát, a to i poté, co se mi narodil syn. Líbilo se mi, jak se Monika pozvolna sžívá se skutečností, že tak mladá bude maminkou, a to dokonce dvou dětí, a také Miky se mění z velkého fráji v rozumného kluka. U něj je ten „proces“ zamilovávání se do vlastních dětí ještě reálnější, o čemž svědčí i hláška jedné z mých kamarádek z doby, kdy jejich dceři byly asi čtyři měsíce: „Už i Pavel ji začíná mít rád.“ Opět se setkáváme s Danielou a Gábinou a také s Tomášem Koubkem, kterého známe z příběhů o Nele.

JancaMia
12.07.2019 4 z 5

třetí díl triologie šeptej a opět se krásně četl ..

Vendas
19.03.2019 5 z 5

Krasna romanticka...

mia.com
16.01.2019 3 z 5

Až nedávno jsem zjistila, že tento díl existuje, takže jsem se musela k sérii vrátit a přečíst celou, což mi nevadilo, protože se mi všechny tři díly hodí do čtenářské výzvy :D příběh je fajn, nicméně to věčné rozcházení a scházení už mi majinko lezlo krčkem a ten konec bych tedy vytvořila na více stránkách...

LeeLoo32
26.10.2018 5 z 5

Tato kniha se mi dostala do ruky jako první z celé série, což jsem se dozvěděla až později a trochu mě to naštvalo. Proč? Protože knížka byla boží a připravila jsem se tak o smysl předchozích dvou knih, když vím jak to dopadlo. Ale to vůbec nevadí. Hezké čtení!

Lucissia
16.08.2018 5 z 5

Třetí ze série. Docela by mě zajímalo, jak se to s Monikou a Mikym vyvíjelo dál. :-)

rosewilliams
10.08.2018

Naprosto nádherná trilogie! A pošeptej po větru bylo naprosto dokonalé ukončení, až mi bylo líto, že už je konec. Lenka Lanczová byla první autorka, od které jsem si něco dobrovolně přečetla a všechny knížky byly perfektní. Všechny jsou sice předvídatelné, ale to je na tom to krásné. Zejména tato trilogie mi připomíná léto a letní prázdniny, které jsem si díky této trilogii užila ještě víc. Doporučuji přečíst. :)

Terisek99
27.05.2018 5 z 5

Kniha se mi strašně moc líbila. Doporučuji si přečíst.

Janca001
15.04.2018 5 z 5

Poslední díl série, takže jsem byla úplně nadšená z této série. Strašně mě to bavilo, když se člověk do toho vžije, tak je to jakoby to prožíval a u této knihy to jde. Tahle série je od paní Lanczové moje nejoblíbenější. Já jsem se od toho nemohla odtrhnout, prostě jsem se těšila, až si zase budu číst.

MíšaK.
11.06.2017 4 z 5

Skvělá, Monika je neskutečně silná holka a má štěstí, že má mámu, Oskara i Mikiho.

pavlinkaa
20.03.2017 3 z 5

Tato trilogie mě moc nebavila. Jak mi Monika byla sympatická, tak v této knize jsem jí moc nemusela o Mikim nemluvě. V první půlce knihy žárlila na Mikiho a ve druhé Miki na ní, věčně uražení a málem se nic jiného neřešilo. No, já zase radši ty prázdninové romány :D

zeja
03.01.2017 2 z 5

Nemohla jsem se zbavit dojmu, že už jsem tu knihu četla, přišlo mi to stejné jako díl druhý, přitom je toto dílo závěrečné, tak nevím.

Lenka Lanczová
česká, 1964
2019  81%Těžká noc
2014  80%Život na ostro
2013  81%Dvakrát dospělá
1997  84%Znamení Blíženců
2009  84%Pošeptej po větru

Kniha Pošeptej po větru je v

Přečtených1 115x