Šepot chtivosti

Šepot chtivosti

Román s detektivní zápletkou, jehož hlavní hrdina se kvůli záhadné truhle dostane do velkých problémů. Dan Carter tráví svůj volný čas na řeckém ostrově Ios. Z jeho zahálčivého života, pití a krátkodobých známostí ho vytrhne až neznámý cizinec. Noční výprava, při níž Dan vyloví z mořského dna malou krabičku s diamanty, je sice úspěšná, ale naprosto změní mladíkův dosavadní život. Je totiž mnoho těch, kteří chtějí krabičku získat (příslušníci CIA, Rudé brigády či Íránci). Rozbíhá se kolotoč pronásledování, útěků, týrání. Smrt je neustále v patách nejen Danovi, ale i těm, s nimiž se stýká. On sám je však přesvědčen o tom, že si slíbenou odměnu zaslouží. Rozhodně se nehodlá jen tak lehce vzdát....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25583/sepot-chtivosti-25583.JPG 33

Whispers of greed

Literatura světová
Vydáno:, Euromedia, Knižní klub

Nuny
24.10.2013

Kniha mě nijak nezaujala. Dlouhé pasáže, dlouhé dialogy a celé je to jaksi dlouhé. Možná posledních pár stránek je zajímavých, ale jen pár.

abcbobo
26.11.2010

Kniha je omylem na této stránce připisována A. Millerovi. Jejím autorem je ale Michael Arthur Miller, nar. 1958, původem Dán, přechodně žijící v ČR.
Těšila jsem se na pro mne dosud neznámý skvost od klasika Millera, místo toho jsem obdržela detektivku.