Semínka - Přírodní zdroj energie v desítkách zajímavých receptů

Semínka - Přírodní zdroj energie v desítkách zajímavých receptů https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366825/bmid_seminka-prirodni-zdroj-energie-v-de-CIC-366825.jpg 4 2 2

Kuchařka nabízí přes padesát receptů, které provedou neuvěřitelnou všestranností semínek – maličkých přírodních energetických kapslí. Naučí, jak je připravit na tisíc a jeden způsob, od tradičního posypání salátu či ovesné kaše až po trochu experimentálnější a dobrodružnější použití v nápojích, dezertech a hlavních jídlech. Úspěšná výživová poradkyně Vicki Edgsonová a oceňovaná autorka kuchařek Heather Thomasová v knize doplňují vlastní zkušenosti a talent současnými trendy. Představují dvacet vybraných semínek – například pohanku, kardamom, mák či dýňové semínko – a kromě kulinářského využití popisují i jejich původ a užitek, který přinášejí našemu tělu. A to všechno je samozřejmě jen úvod k celé řadě skvělých receptů, které vybraná semínka využívají.... celý text

yonda
21.10.2019 3 z 5

Nejvíc hodnotím hlavně fotografie,které text provází.Jinak jsem našla i pár neotřelých receptů,které hodlám vyzkoušet.

J.books
10.08.2018 5 z 5

Krásně zpracovaná kniha, plná zajímavých informací a krásných originálních receptů, mohu doporučit

dietní jídla zdravá výživa

Autoři knihy