Koruna

Keď sa Eadlyn stala prvou princeznou v dejinách Illey, vôbec nepredpokladala, že by sa v Selekcii mohla zaľúbiť do niektorého z tridsiatich piatich uchádzačov o svoju ruku. Prvé týždne len odpočítavala dni, aby mohla konečne poslať všetkých účastníkov Selekcie domov. Udalosti v paláci sa však zvrtli, postavenie Eadlyn sa výrazne zmenilo a ona si uvedomila, že asi predsa len nechce zostať sama....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326568/koruna-cB8-326568.jpg 41425

Selekce / Selekcia 5.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo

The Crown, 2016

Kniha Koruna

Ivet_V
dnes

Hlavní hrdinka už nebyla tak hrozná jak v předchozím díle. Dokonce jsem ji v některých chvílích rozuměla. Sice ten konec nebyl takový, jáký jsem celou dobu chtěla, ale byl i tak moc dobrý. Líbilo se mi, jak vidíme, že se America s Maxonem mají pořád hrozně rádi a mají šťastné manželství.

Tialexa

Konec celé knižní série Selekce byl pro mě nečekaný a ohromující. Knihu bych určitě doporučila.

DivaTerka

Bohužel asi nejslabší ze všech 5 dílů série, i tak se mi ale konec příběhu líbil :) A žili šťastně až do smrti...

DendaRA

Eadlyn sice nebyla moje nejoblíbenější postava a vůbec by mi nevadilo, kdyby série skončila První, ale musím říct, že završení celého příběhu v téhle knize se autorce moc povedlo.

matouskova_

(+ SPOILER) asi po sto letech jsem teď otevřela databázi knih s plánem, že se svěřím s tím, co mi tak těžce leží na srdci a s čím bych pravděpodobně nikde jinde nenašla pochopení.
celou sérii selekce jsem si chtěla hrozně dlouho přečíst a upřímně jsem nebyla zklamaná. knížky jsem přelouskala během několika dní a i když mě bavil více příběh Ameriky a Maxona, dceru a korunu jsem přečetla mnohem rychleji. a teď budu asi znít jako obyčejná emocionální puberťačka, ale nebudeme přeci dělat, že to taky nejsem.
REÁLNĚ MI NĚKDO ŘEKNĚTE PROČ EADLYN NESKONČILA S KILEM.
teď ale vážně. v mojí poblázněné hlavě jsem si vytvořila naprosto DOKONALOU představu o tom jak Kile vypadá. a byl vážně můj typ.
opravdu mi od samého začátku všechno napovídalo, že Eadlyn skonší s Kilem, i když občasné zmínky o Erikovi se mi tam opravdu nezamlouvaly. samozřejmě jsem tak nějak trošku fandila i Foxovi a Henrimu a Hale měl speciální místečko u mě v srdíčku. nebudu přehánět, když řeknu, že jsem několik desítek minut oplakávala Kileovu prohru a doteď se mi Eadlyno rozhodnutí nezdá správné.
prosím řekněte mi někdo, že nejsem jediná

Audrey122
29.12.2020

Pěkné oddychové čtení, tady jsem začala mít Eadlyn i ráda.
Knihy jsou předvídatelné ale na oddych skvělé.

cadkovadenca
26.12.2020

Doporučuji pro nenáročné čtení.

Marfuška89
12.12.2020

Miluji Selekci! První trilogie byla naprosto bombová!
Co se týče pokračování (Dcera, Koruna) to už tak dobré nebylo, ale to se dalo čekat... Ten poslední díl mě bavil asi nejméně a myslím si, že kdyby autorka spojila Dceru a Korunu v jednu knihu, bylo by to možná lepší. Bylo to hezké čtení, i když se to trochu táhlo.