Koruna

Keď sa Eadlyn stala prvou princeznou v dejinách Illey, vôbec nepredpokladala, že by sa v Selekcii mohla zaľúbiť do niektorého z tridsiatich piatich uchádzačov o svoju ruku. Prvé týždne len odpočítavala dni, aby mohla konečne poslať všetkých účastníkov Selekcie domov. Udalosti v paláci sa však zvrtli, postavenie Eadlyn sa výrazne zmenilo a ona si uvedomila, že asi predsa len nechce zostať sama....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/326568/koruna-cB8-326568.jpg 41170

Selekce / Selekcia 5.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo

The Crown, 2016

Kniha Koruna

DannyLady

Na původní trilogii příběh opravdu nemá, ale oproti dílu Dcera vidím jisté zlepšení a stejně sem knihu supla na jedno posezení. Zakončení celé série bylo skvělé a moc ráda se budu ke knihám vracet.

DreamerX9
31.12.2019

Musím říct, že na Selekci to rozhodně nemá ale i tak se mi konec líbil a celkově to bylo lepší než první díl :)

Stoklaska
29.12.2019

Měla jsem velký problém poslední díl dočíst, téma už mě vůbec nebavilo. Ale vysvětluji si to tím, že nejsem cílová skupina....

TerryDee
10.11.2019

Konečně u konce. Jsem ráda, že jsem to zvládla. I když musím říct, že tento díl byl o trochu lepší než ten předešlý. I hlavní hrdinka Eadlyn se o poznání změnila. Už to nebyl takový fracek, který by zasluhoval pár facek (za co jsem celkem vděčná). I když jsem fandila Kileovi, tak jsem tak nějak tušila, koho si nakonec vybere. A s volbou docela souhlasím, a proč ne (ale jejich lince mohla autorka dát větší prostor, bychom tomu více věřili).

Kulivlad
04.11.2019

Knížka mě velmi mile potěšila a finále se mi moc líbilo

Haneez
24.10.2019

Krásná knizka

jitka7
13.10.2019

Původní námět Selekce se mi líbil, nadchlo mě to téma. Něco nového. Ale tady už jsem se nedokázala začíst. Eadlyn mi bohužel byla nesympatická, pořád, ani na konci se to nezměnilo. Téma už mě nenadchlo, nic mě v knize nepřekvapilo, nedostalo mě to do výšin. Bohužel.

greetchen
08.10.2019

Hlavní příběh Selekce mě bavil, sáhla jsem pro kompletnost i po doplňujících titulech.

Dcera mě příšerně štvala, příběh nebyl ničím nový a postava Eadlyn ve mě nevzbudila ani trochu sympatií. Zjistit, jak to s ní dopadlo, jsem se nakonec rozhodla až více než po roce. Oproti Dceři mi Koruna přišla lepší, frackovitost hlavní hrdinky se lehce obrousila, a i když je pořád trochu na pár facek, některé momenty, myšlenky a vztahy v knize nakonec dojem vylepšují. Líbí se mi i nástin určitého mentálního vývoje a prozření, které Eadlyn v knize prodělá, neřekla bych přímo že zmoudří, ale nakročeno má dobře.

Myslím, že kdo si nechce kazit dobrý dojem z trilogie Selekce, pokračování číst nemusí, ale chápu, že skutečné milovníky illejské lovestory každé další dílko potěší i bez ohledu na literární kvalitu. A hlavně, kdo by odolal těm nádherným obálkám.