Selekce - omalovánky

Selekce - omalovánky

Jestliže jste si zamilovali sérii Selekce, jsou tyto krásné omalovánky to pravé pro vás. Půvabné ilustrace jednotlivých postav z tohoto světa stejně jako úžasné ručně psané citáty ze všech knih této fantastické série vás naprosto uchvátí a přenesou vás mezi Maxona, Aspena, Americu, Marlee a další.

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/327941/selekce-omalovanky-pnq-327941.jpg 4.519

Selekce

The Selection Coloring Book (2016)

Hobby, Omalovánky
Vydáno:, CooBoo

AnnaNešporová
19.12.2017

Text v omalovánkách se mi líbí, dobře se vymalovává. Jsou moc povedené.

LAJABB
13.08.2017

Kdyby tam bylo více obrázku než textu, tak by to bylo dokonalý

bara2004
13.08.2017

Moc povedené a skvělí nápad.Určitě potěší fanoušky série. Ale vůbec by nevadilo, kdyby místo textů bylo více obrázků z knih.

Terry.89
29.05.2017

Omalovánky mě bohužel příliš nezaujaly. Kdyby bylo místo textů více obrázků, rozhodně bych to pokládala za velké plus.

Samira
28.05.2017

Bonusový kousek, který potěší všechny fanoušky celé série. Obrázky, kterým pomocí barev můžete vdechnout život, jsou stejně krásné jako v povídkové knize, takže úžasné:)! Bohužel jsou nevím proč, proloženy nápisy o lásce, které jsou určitě zdařilé, ale tak trochu zabírají místo, které mohly mít další dějové kresby.
Omalovánky v Čechách vyšly již před Korunou, což nebylo úplně šťastné, neboť prozradí vítěze.
Naštěstí jsem je nevzala od konce a podívala se opravdu až nyní.

3lis
28.04.2017

Nadherné spojení včech důležitých části v téhle serii. Pokaždé když si začnu vybarvovat přemítám si tu chvily v hlavě a donutí mě to si knížky znovu přečíst. Perfektni.

Hoshi
08.03.2017

Nádhera, nádhera a ještě jednou nádhera. Všechny ilustrace jsem si zamilovala, jen by jich tam mohlo být o malinko více :) Mám chuť si Selekci znovu přečíst :3

Jenny3
07.03.2017

Hezky rozdělené podle knížek, ale mohlo by tam být klidně víc obrázků. :)