Cíl: Kasimir

Válka v sektoru Hirano se chýlí ke konci. Po letech konfliktu se nyní Obranná aliance pod velením admirála Tylera dostala na území Kasimirského císařství, mocnosti, která celou krvavou válku začala. Velení aliance chce konflikt rychle dovést ke konci. Na čerstvě dobyté planetě Hepler, jejíž obyvatelé až příliš ochotně převlékli kabáty, se začne shromažďovat největší flotila v historii sektoru Hirano. Kasimirské císařství se nehodlá smířit s porážkou tak lehce a pod vládou ředitelky tajné služby připravuje vlastní plány. Všechno spěje k rozhodujícímu střetnutí. Na Hepleru už působí nepřátelští agenti. Kromě nich tam je ale i admirál Justina Tarziniová, kapitán Vivian Evansová, kapitán Frederick Boren, major Michael Kowalski nebo seržant Benjamin Decker. Všichni spolu se stovkami tisíc vojáků a stovkami válečných lodí čekají, až admirál Tyler vydá rozkaz k útoku. Cílem je planeta Kasimir....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/359774/cil-kasimir-tZ9-359774.jpg 4.816

Sektor Hirano (8.)

Romány, Literatura česká, Sci-fi
Vydáno:, Fantom Print

Kniha Cíl: Kasimir

witko

Musím říci, že sektor Hirano mi bude chybět. Moc se mi v tomtou koutku vesmíru líbilo a určitě bych se nezlobil, kdybych se do něj mohl ještě jednou nahlédnout. Řekl bych, že se autor dobře vypsal a knihy mi přišly čtivější a čtivější.

aspik83

Super zakončení série. Je tam i náznak na pokračování, tak snad bude. ????

Franc
04.10.2018

Opravdu důstojné zakončení celé série, které mě více než bavila. Autor opět nezklamal a kniha nabídla to, čím mě tolik zaujmuly díly předchozí. Spousta akce, napětí, bojů, intrik a vlastně všeho, co k tomuto žánru patří.

Staří známý opět vstupují na scénu. Staří známý se opět střetávají v bitvě, která může mít jen jednoho vítěze, v bitvě, která má vše rozhodnout. Ač to v tomto podání může znít kýčovitě, opak je pravdou. Nebylo okamžiku, kdy bych se jako čtenář nudil. Autor má příběh pečlivě postaven a v knize nenajdete místa, které by byla zbytečná.

Touto knihou série končí a musím se přiznat, že je mi to krapet líto. Do sektoru Hirano jsem se vracel rád. Její knihy rozhodně patří k tomu lepšímu, co se mi v posledních letech dostaly do ručkou. Proto bude netrpělivě očekávat další autorova díla a věřit, že budou stejně zábavná jako ty předešlé.