Dcera pouště

Dcera pouště https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45999/bmid_dcera-pouste-AmW-45999.jpg 4 32 3

Šejkova arabská noc série

Petra přijela do pouštního království Zuranu, aby navštívila svého dědečka. V rozhovoru ji ale jeden z příbuzných omylem prozradil, že dědeček s ní má své plány - chce ji provdat za šejka Rashida, svého obchodního partnera. Petra usoudila, že jediný způsob, jak se vyhnout nechtěnému manželství, je pokazit si pověst, aby ji královský nápadník odmítl. K tomu jí měl posloužit krásný místní plejboj Blaize.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Sheikh’s Virgin Bride , 2003

LilluLong
01.04.2021 4 z 5

Pre mna to bola uplna oddychovka,kniha ma dokázala odpútať od bežných starosti za co dakujem a hodnotím s 4*

vcielka
29.01.2021 2 z 5

No unikat to nebol a tie jej "odvazne" zvadzania hranicili az z nerealnostou. Bud to alebo bola schizofrenik. A ten sex, ked mala pohmozdenu lopatku si fakt neviem predstavit. Co len sex ale aj to natahovanie sa, aby zhasla lampu alebo opieranie sa laktami, aby sa nadvihla na posteli. Ja by som jednoznacne toho nebola schopna a by som vrestala bp;estou, ak by som sa k tomu odhodlala, kedze to bolo len par hodin cerstve zranenie, plus podozrenie na otras mozgu, co si celkom neviem predstavit preco, ked nemala uder do hlavy, ale tak fantazii sa medze nekladu. Inak taky celkom slaby a predvidatelny dej s vela pritiahnutymi vysvetleniami a tacenim na sucitnu strunu, to ma fakt nebralo. Ako velmi nenarocne citanie vsak dobre :)

maryzka
12.05.2012 1 z 5

není špatna ale nenechala bych si ji asi ji odnesu do místní knihovny.

harlekýnky

Penny Jordan (p)