Šéf môjho šéfa

Sympatická a ambiciózna Nela má za sebou pohnutú minulosť. Budúcnosť však vidí ružovo – má prácu, ktorá ju baví, šéfa, s ktorým si rozumie, a nezáväzného priateľa s výhodami. Jej pokojný život sa nečakane otrasie v základoch, keď do firmy Predictors , kde pracuje, vstúpi jeden z jej vrcholových manažérov, Tomas Leroy. Jeho prílišná náklonnosť k nej ju nielen desí ale okamžite v nej vyvolá množstvo otázok. Kto je v skutočnosti šéf jej šéfa a čo je pravým dôvodom jeho príchodu? Čaká ju obdobie citových turbulencií alebo je len zbytočne podozrievavá? Zmätená Nela je odhodlaná dopátrať sa pravdy, ale na Leroya, je zdá sa, krátka.......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/356665/sef-m-jho-sefa-VYh-356665.jpg 3.538

Šéf môjho šéfa 1.

Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
Vydáno, Meridiano-press

Kniha Šéf môjho šéfa

lucie5847
26.09.2019

Krásný příběh o sympatické a upřímné Nele. I přes její strasti v minulosti se nyní snaží na svět dívat růžovýma očima. Má skvělou práci, udělá státnice a má kamaráda s výhodami. To jí ke štěstí stačí, ale jen do chvíle, než k nim do firmy nastoupí na kontrolu šéf jejího šéfa Richarda, Tomas Leroy. Jeho zájem o ní je neobvyklý a Nele moc na klidu nepřidá, protože už jen díky jeho hlasu jí tělo zrazuje a touží po něm. Ale je to šéf jejího šéfa a to se prostě nesmí.
Příběh je velmi krásně napsaný, má zajímavé prostředí a postavy samy o sobě vás k sobě lákají, protože si přejete zjistit, co se jim kdysi stalo a jak to s nimi bude dál Podaří se jim překročit hranice, které se překročit nesmí? To je otázka o kterou tu běží. Nela bojuje proti citu a Tomas jí to nijak neusnadňuje, protože sám neví jak s tím bojovat, protože o ní stojí víc než o cokoliv jiného.
Úžasný příběh s nečekaným koncem vás nenechá knihu jen tak odložit. Je velmi čtivá a působivá a sama obálka vás láká se začíst.

1v8na
24.06.2019

Kniha je čtivá. Má lákající obálku. Co mě u knihy udrželo, byly narážky na Nelinu minulost - chtěla jsem vysvětlení.
Čím víc jsem se knihou pročítala, tím se mi zdála lepší a víc mě bavila.
Největší problém jsem měla s prologem - náznak toho, že chlapi snad myslím jen na to jedno - na sex.
Některé pasáže mi přišly natáhnuté a některé otázky zůstaly nezodpovězeny.
Jsem zvědavá, jaký bude druhý díl.

AliceTief
19.06.2019

čekala jsem od toho daleko víc....točí se tak kolem něčeho ale nakonec se vlastně nevysvětlí kolem čeho....do dvojky se vrhnu jen proto, že jsem zvědavá, o co tam vlastně jde...

simona5843
22.02.2019

Pôvodne táto kniha išla mimo mňa ale kedže milujem romantické príbehy tak som si povedala že si ju predsa len prečítam.Trochu som bohužiaľ narazila.Kniha sa síce číta extrémne rýchlo ale na druhej strane by jej neuškodilo aby bol príbeh kratší.Miestami som sa strácala v deji a pýtala som sa samej seba:Čo tam vlastne riešia,to idú znova riešiť to čo riešili dve strany dozadu.Mám doma aj druhý diel do ktorého sa určite pustím a či si prečítam aj nejakú inú knihu od autorky to zatiaľ neviem.

Evitsa
03.12.2018

Tak z této knihy jsem nějaká rozpolcená.
Když nad ní přemýšlím o čem byla tak to musím shrnout,že celkom nebyla o ničem.
Nela ani Thomas nikdy neřeknou nic celé a jejich chování mi připomíná spíš 16ti leté než dospělé osoby co mají už něco za sebou.
A téééééé omáčky kolem než se něco dozvíte,achhh
Přitom obal vypadá tak nadějně a bohužel musím dát zapravdu Evce3814,že jsem zklamaná.(Doufala jsem,že v té mé knize bude lepší děj...) :-)

Evka3814
07.11.2018

Tak tato kniha mě zklamala. Je docela nudná. Pořád jsem čekala a čekala že přijde nějaká BOMBA a ono NIC:((

dencuska
15.11.2017

Táto kniha bola pre mňa dôkazom toho, že netreba mať predsudky, ale skúsiť možno prečítať aj žáner, ktorý normálne nečítam. Autorka priniesla svieže dielo, v ktorom nechýbalo pár erotických scén, láska, nenávisť, iskrivé dialógy. Kniha sa čítala rýchlo a bola pre mňa príjemnou oddychovkou. Záver som očakávala trošku iný, ale to bolo asi s ohľadom na tento žáner aj pochopiteľné. Verím, že kniha bude mať aj pokračovanie, nakoľko autorka ponechala príbehu viac-menej otvorený koniec.