Šéf

Šéf https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360606/mid_sef-bQa-360606.jpeg 4 1209 231

Když jsem poprvé potkala Chase Parkera, neudělala jsem zrovna dobrý dojem. Schovávala jsem se právě u toalet v restauraci a nechávala svojí kamarádce vzkaz na záznamníku, ve kterém jsem ji zoufale prosila, aby mě vysvobodila z jednoho příšerného rande. Chase prošel kolem a zaslechl mě, načež mi začal dávat nevyžádané vztahové rady a prohlásil, že jsem pěkná mrcha. Řekla jsem mu, aby si hleděl sám sebe – a že byl na něj docela pěkný pohled, to se musí nechat – a odešla jsem zpátky ke stolu. Když kolem nás o chvíli později prošel, ušklíbnul se na mě a já sledovala, jak jeho arogantní sexy zadek odchází za jeho vlastní společností. Nemohla jsem si pomoct a zbytek večera jsem po něm neustále pokukovala. Nejednou mě při tom přistihl a mrknul na mě. Když se ten pohledný cizinec i se svou stejně pohlednou partnerkou objevili u našeho stolu, myslela jsem, že mě Chase přišel napráskat a vyslepičit, jak jsem plánovala zdrhnout. Místo toho ale předstíral, že se známe, přisedl si a začal vyprávět ponižující a zcela fiktivní historky z našeho smyšleného společného dětství. Z nudného rande se vmžiku stalo bizarně zábavné rande. Když jsme se toho večera všichni rozloučili, nemohla jsem na něj přestat myslet, i přesto, že jsem věděla, že se už nikdy nepotkáme. Jaká byla totiž pravděpodobnost, že na sebe dva naprostí cizinci narazí podruhé, navíc ve městě s osmi miliony obyvateli? Jaká byla pravděpodobnost, že se o měsíc později stane mým novým šéfem?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Bossman , 2016

LenkaStr
04.03.2024 5 z 5

Proč vždycky, když podle obalu čekám lacinou sra*ku, dostanu příběh, co mě chytne za srdce a nakopat? Tedy naopak! A proč se z toho konečně nepoučím? To je fuk, jde o to že do Šéfa se mi pro tu trapnou obálku vážně nechtělo, a přitom mi nakonec neskutečně sedl. Má přesně tu správnou dávku romantiky, vtipných situací a dramatu, abych se od ní nedokázala odtrhnout a neskutečně jsem si ji užila. Přísahám, že už nikdy nebudu soudit knihu podle obalu. Nebo se o to přinejmenším pokusím, protože někdy je to fakt těžký. Tahle sekce by se v knihkupectví měla z „Romány pro ženy“ přejmenovat na „Shirtless týpci“.

LennaK
08.02.2024 5 z 5

Za mě v posledních měsících nejlepší erotická romance, kterou jsem četla. VíKeel opět nezklamala. Nejvíc oceňuji množství mých záchvatů smíchu, kterých bylo celkem dost. Kniha je vtipná a já si přála, aby neskončila. Je to přesně ten typ knihy, který vás pohladí a vy si u něj odpočinete.

Doporučuji!

haninetka
29.01.2024 5 z 5

Krásná rychlovka. Čtivé a s nábojem. Za mě super.

Knihomolka_176
26.11.2023 3 z 5

,,Nechci, aby ses změnila. Ani trochu. Miluju tě se vším, co k tobě patří. I kdybych mohl, nezměnil bych na tobě nic. Ovšem s výjimkou tvého příjmení."
Moje druhá kniha od autorky a určitě ne poslední. Přestože "Pozvánka" mě bavila víc, i "Šéf" mě moc bavil. Příběh byl plný humoru, svádění a narážek a i když mi ani jeden z hrdinů tolik nepřirostl k srdci, chemie mezi nimi určitě byla.
Kámen úrazu pro mě byla zápletka. Oba dva měli problémy s bezpečím, každý trochu jinak, ale základ byl stejný. Minulost Reese měla super potenciál, ale to vlastně i ta Chasova. Z obou jejich "traumat" se toho dalo vytěžit víc, takhle to pro mě byla jen nezábavná a většinou nudná vsuvka.
Jinak to byla ale příjemná oddechovka.

Lucie.285
08.10.2023 5 z 5

Krásný romantický příběh. První setkání a vlastně i ty další mezi Reese a Chasem byly perfektně napsány. Erotických scén je tu akorát. Líbilo se mi, jak autorka pomalu budovala jejich vztah, jak se pozvolna jeden druhému otevírají. Chase si s sebou nese skutečně srdceryvnou minulost, ovšem ani Reese to neměla lehké. Snad první kniha, kdy hlavní hrdina v podobě šéfa, se chová normálně, ne jako namyšlený blb a ví, co chce. A za nádherný epilog bych nejraději dala ještě jednu hvězdičku.

Mona7741
26.09.2023 4 z 5

Po dlouhé době jsem pro odlehčení sáhla po ,,slaďárně". Takto nazývám knihy romantického a sexuálního rázu, které poslední dobou již nevyhledávám. Jejich děj mi většinou připadá jako nerealistická pohádka. Ale i přesto musím říct, že mě kniha bavila a četla se skvěle. Nechyběla láska, neodolatelný muž, ale i humor a úsměvné situace. Být mi 17 let, byla bych nadšená....

nela3812
21.09.2023 3 z 5

Ačkoliv jsem se do příběhu velmi těžko začítala, musím jej v konečné fázi hodnotit pozitivně. Erotiky si v knize neužijeme tolik, jak bych od tohoto žánru očekávala, ale i tak si užijeme velmi zajímavý příběh, ve kterém minulost vystrkuje růžky a snaží se zničit přítomnost.

Velký vliv na konečné hodnocení má především hlavní hrdina, který byl neuvěřitelně sympatický. Byl to gentleman a nepotřeboval kolem sebe plivat sprosté výrazy a šikanovat zaměstnance, jako tomu u podobných příběhů bývá. Tohle byl neskutečně přátelský a vtipný mužský s komplikovanou minulostí. Opravdu příjemná změna.

Stejně tak i hlavní hrdinka byla rozumná, cílevědomá a hned neskočila šéfovi do postele. Dokázala říct NE a za svým názorem si i hodně dlouhou dobu stát. Měla rozumné důvody postavené na zkušenostech. Za oba hlavní hrdiny rozhodně palec nahoru.

V první polovině knihy je hlavní zápletkou neustálé přemlouvání a přesvědčování, které panuje mezi hlavními hrdiny. Každý chce něco jiného a snaží se to vnutit tomu druhému. Tato přetahovaná mě neuvěřitelně bavila, ačkoliv je v ní minimum z žánru erotiky. V druhé polovině už dostává trochu té erotiky a především autorka využije vedlejší dějové linky a příběh najednou míří úplně jiným směrem. Bohužel je zde ale zvrat postaven na mém velmi neoblíbeném „nejsem pro tebe dost dobrý, neřeknu ti proč a už se nikdy neuvidíme“ tohle je takové klišé a navíc taková hovadina, že mě to v knize vždy naštve. Copak je tak těžké postavit zvrat na něčem logickém a pevném?

Příběh je fajn a hlavní hrdinové jsou neskutečně sympatičtí a vyspělí, ale má to své ale. Hodnotím tedy 3/5, ale věřím, že tento příběh dokáže oslovit spoustu nenáročných čtenářů, hledajících oddech.

Senza Jenka
13.09.2023 5 z 5

Pokud bych měla zvolit jediné slovo, které by knihu vystihovalo, pak musím napsat, že je to HRAVÉ.
Svěží, vtipné, hravé. Fakt se mi to moc líbilo.

Dizzy3
25.07.2023 5 z 5

Přesně můj šálek kávy! Tahle byla top! Úžasná chemie mezi hlavními postavami!

Juici
02.05.2023 2 z 5

(SPOILER) .. Nechci, aby ses změnila. Ani trochu. Miluju tě se vším, co k tobě patří. I kdybych mohl, nezměnil bych na tobě nic. Ovšem s výjimkou tvého příjmení ..

Tak tady jsem šlápla malinko vedle. Nebavilo mě to. Je to sice oddechová četba, ale tohle bylo až moc klišé. Nuda. Musela jsem se do čtení nutit a to je vždy známka špatně zvolené knihy.

Hlavní hrdinka mi třičtvrtě příběhu nemohla přijít na chuť. U Chase mi chyběla energie a taky mi moc nepřidalo, když pořád opakoval tu hroznou přezdívku - koláčku -. Další problém mi dělal obal knihy. Tím u mě bohužel ztratil Chase zájem úplně. Ještě mohu vytáhnout, kdy seděl na schodech a hlídal Reese. To už bylo opravdu hodně přitažené za vlasy.

Hvězdičku za překlad - konečně kniha se skoro nulovými chybami. Druhou hvězdičku za kapitoly, které díky tomu rychle utíkaly.

_Lucie_97
01.05.2023 5 z 5

Úžasný příběh! Postavy máji hloubku a snadno jsem si je oblíbila. Zároveň jsem se smála od první stránky, což je velký plus

Michelleee
15.12.2022 5 z 5

Super knížka, líbila se mi. Sázka na jistotu. Rees je na nepovedeném rande a Chase jí zachrání, když si k nim přisedne a předstírá, že se už dlouho znají. Narazí na sebe i podruhé a nakonec se stane jejím šéfem.

moma08
19.11.2022 5 z 5

Knihu jsem četla naposledy před rokem a něco a pamatovala si jen útržky, takže jsem si řekla, že si jí opět přečtu a zase mě dostala svou čtivostí.
Začala jsem během odpoledne a skončila během večera.
Tento příběh se mi líbil a vím, že v této době je takových plno, ale pro mě měl své kouzlo.

Artep071
01.09.2022 4 z 5

Předpokládala jsem klasiku ..šéf a asistentka .. fajn bylo to něco podobného, ale byl to moc fajn příběh a docela zajímavá zápletka a skvělý závěr .. moc se mi to líbilo :)

Marci_Vaj
18.08.2022 4 z 5

Nečekala jsem, źe se u toho tak nasměju. Ty flirtující vtípky byly fajn. Pěkný příběh, hodil by se takový šéf… :)

zaandulee
29.07.2022 4 z 5

K této knize jsem se dostala celkem náhodou, měla jsem chuť na obyčejnou pohodovou knihu s romantikou/erotikou, a dle anotace mi přišla kniha zajímavá. Byl to impulzivní nákup a jsem ráda, že jsem si knihu přečetla. Četlo se to samo, vztah mezi postavami byl skvěle vyprávěn a prohlubován. V mnoha částech knihy jsem se nasmála, avšak postavy byly ukázány i se svými démony z minulosti, které je stále provázejí a oni se jimi trápí.

Doporučuji přečíst, anotace je výstižná a postavy sympatické. :)

Han-nah
16.04.2022 3 z 5

Kniha již podle obalu evokuje obsah. Je plná přátelství, romantiky, škádlení, vášně. Děj života Rees a Chase přiblíží vše z toho, ale i, jak nevyřešená minulost dovede zasáhnout do přítomnosti. Tito dva vše zvládnou a konec, jak má být. Hezká oddychovka nejlépe na pláž k moři.

MAU256
15.04.2022 5 z 5

Tak tohle byla nádhera. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout, i když bylo zřejmé, jak to dopadne, bylo to super čtení. Nesčetněkrát jsem se přistihla, že se usmívám, bavila mne jejich hra. Smutek, který zasáhne tak hluboko, že jen těžko ho lze překonat. Ale nakonec to všechno dopadne tak, jak má. Pro romantické dušičky knížku doporučuji.

Šajler
10.04.2022 4 z 5

pěkné a svižné čtení.Bavil mě hlavně začátek vztahu hlavních postav, který mě pohltil. Nenáročné čtení na odpoledne u kterého člověk vypne.

Pasadenka
08.04.2022 4 z 5

Tak toto je jedna z nejlepších knížek od Vi. I když kulisy nejsou až tak zajímavé. V této knížce se však Vi vyhrála s fabulacemi a bláznovstvím tak hezky, že to bylo doslova neodolatelné čtení. :)