Šéf

Šéf https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360606/mid_sef-bQa-360606.jpeg 4 1210 231

Když jsem poprvé potkala Chase Parkera, neudělala jsem zrovna dobrý dojem. Schovávala jsem se právě u toalet v restauraci a nechávala svojí kamarádce vzkaz na záznamníku, ve kterém jsem ji zoufale prosila, aby mě vysvobodila z jednoho příšerného rande. Chase prošel kolem a zaslechl mě, načež mi začal dávat nevyžádané vztahové rady a prohlásil, že jsem pěkná mrcha. Řekla jsem mu, aby si hleděl sám sebe – a že byl na něj docela pěkný pohled, to se musí nechat – a odešla jsem zpátky ke stolu. Když kolem nás o chvíli později prošel, ušklíbnul se na mě a já sledovala, jak jeho arogantní sexy zadek odchází za jeho vlastní společností. Nemohla jsem si pomoct a zbytek večera jsem po něm neustále pokukovala. Nejednou mě při tom přistihl a mrknul na mě. Když se ten pohledný cizinec i se svou stejně pohlednou partnerkou objevili u našeho stolu, myslela jsem, že mě Chase přišel napráskat a vyslepičit, jak jsem plánovala zdrhnout. Místo toho ale předstíral, že se známe, přisedl si a začal vyprávět ponižující a zcela fiktivní historky z našeho smyšleného společného dětství. Z nudného rande se vmžiku stalo bizarně zábavné rande. Když jsme se toho večera všichni rozloučili, nemohla jsem na něj přestat myslet, i přesto, že jsem věděla, že se už nikdy nepotkáme. Jaká byla totiž pravděpodobnost, že na sebe dva naprostí cizinci narazí podruhé, navíc ve městě s osmi miliony obyvateli? Jaká byla pravděpodobnost, že se o měsíc později stane mým novým šéfem?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Bossman , 2016

evineckY
18.11.2020 4 z 5

Na knize se mi líbilo,že vážné téma se mísilo s vtipem a romantikou :-)

NewKiddo
13.11.2020 5 z 5

Líbilo se mi, že Chase nebyl takový ten klasický hrubý bezohledný boháč, protože podle názvu jsem si myslela, že to bude klasika = namyšlenec vs. nenápadná podřízená. Ocenila jsem tedy, že postavy překvapily a celkový příběh byl vtipný a romantický. Za mě to určitě stojí za přečtení.

EvaSupovic
08.11.2020 5 z 5

Super, moc jsrm se bavila.

janebeauty9860
29.10.2020 5 z 5

Líbilo se mi, že byly kapitoly proložené střípky jeho minulosti.

Evule114
16.10.2020 5 z 5

Skvělá oddychovka na škaredé počasí.. První polovina je hodně vtipná, druhá půlka už je vážnější, ale i přesto pohodovka...

Klaaarka
06.10.2020 5 z 5

Po mnoha letech na detektivkach a krvacich jsem presedlala na tento lehčí žánr. Jo není to vrcholné dílo a do osnov škol se jistě taky nedostane,ale zrovna tahle kniha se,v rámci žánru s toho,co od takové knihy člověk očekává,prostě povedla. Přečteno za den a mělo to všechno,co má mít. Příjemně se to četlo a mě to prostě bavilo. Ano,od skutečnosti se to dost liší,ale není to v téhle době vlastně příjemný dospelacky únik od neustalych dramat ve zprávách? Za mě jednoznačně ano. A autorka prostě umí. Rozhodně si přečtu další.

Aileena
06.10.2020 3 z 5

Knížka splnila očekávání, Nesnáším tě se mi líbila víc, Láska online méně, tudíž zlatý střed. Každopádně oceňuji vtip, někde bych zjemnila výrazy ohledně sexu, ale mládež to dnes asi bere jinak. Se vším ostatním spokojenost. Určitě si časem, až zase přijde nálada, od autorky ráda něco přečtu, teď na chvíli změním žánr.
Pozor spoiler:
Trochu mi chyběla reakce Chase na Reesino těhotenství, vzhledem k jeho předchozím výlevům ohledně těhulí, by mě docela zajímala...

Siegrid
02.10.2020 5 z 5

Jestli budete vědět, zda takový muž existuje, tak mi o něm řekněte:-)! Jednalo se o moji první knihu od této autorky, která mě bavila svoji vtipností. Za mě byl on neskutečný.
Ostatní knihy mi však přijdou od této autorky až moc sladké nebo medové, nebo jak bych to popsala. Vadilo mi u této knihy prolínání děje, tj. vracení se do minulosti. Spíš jsem to přeskakovala, abych byla v přítomnosti:-).

zuzca.h
23.09.2020 3 z 5

Svým příběhem tadle knížka trochu vybočuje z klasických slaďáren. Čte se sama děj ubíhá a až na pár klišoidních názvů a obhroublých frází se krásně čte. Chase nebyl takovej ten namachrovanej milionář a byl celkem vtipnej a hlavně se teda autorka ho dokázala rozbít na milion kousků jedním slovem. Nicméně zbytek děje nevybočoval z linky červených knihoven, Malá prsatá kráska a vysokej milionářskej namakanej krasavec ups a láska nesmírna, s trochu zádrhely ale nakonec pozor spoiler se ty svatební zvony rozezní. I když teď mě vlastně napdá, že to není spoiler protože tak končí 99% knih tohoto žánru.

Zuzana207
21.09.2020 3 z 5

Postava Chasea dala od začiatku príbehu veľkú dávku humoru a sexepílu. Príbeh sa krásne rozbehol, ale po čase akoby stagnoval. Knihu som dočítala zo zvedavosti, ako to dopadne, ale do konca to nebolo už žiadne veľké prekvapenie. Prehnaná romantika a akýsi unáhlený koniec. Knihy od tejto autorky čítam zvyčajne jedným dychom, ale toto bol taký priemer.

Gallaxy
16.09.2020 2 z 5

Za mě zklamání. Příběh se slibně rozvíjel a místy jsem se smála nahlas. Pak přišla romantika, kterou jsem jakžtakž skousla. Ale zápletka mi přišla troch přitažená za vlasy a moc mi neseděla s vtipným začátkem-

Nika151
10.09.2020 5 z 5

Knížka, kterou nemůžete soudit dle obalu:) takže nedávejte na první dojem..příběh je super, hlavní mužský hrdina Chase není tím typickým arogantním milionovym mužem, ale spíš takový sexy srandista. Pobavila jsem se. Kniha je z velké části vyprávěna hlavní hrdinkou Reese, ale je par kapitol s vyprávěním Chase. Každý má nějakou minulost, se kterou se vyrovnává. Pokud mate rádi tento žánr, tak bych neváhala:)

Ana72154
23.08.2020 4 z 5

Kniha sama osobně se četla dobře. Líbili se mi vymyšlené Chasovi historky. Jenom ten konec byl moc useknutý.

Kristy.Seb
13.08.2020 4 z 5

Skvělý příběh. Líbilo se mi, s jakým humorem spolu flirtovali. Oba měli velmi smutný příběh za sebou, ale to příběhu dodalo jiskru.

Kakatja
10.08.2020 5 z 5

Znovu krásný příběh. Bavilo mě Chaseovo ukecávání a vymyšlené příběhy...

Lucynell
09.08.2020 5 z 5

Kniha mě velice bavila, byla čtivá a obě hlavní postavy jsem si okamžitě zamilovala.

LucySmile
08.08.2020 5 z 5

Jsem naprosto nadšená. Čtivé a děj má rychlý spád. Ze začátku jsem se i dost bavila. Obě hlavní postavy jsem si zamilovala a vůbec bych nepohrdla pokračováním. :)

Kubikuli
07.08.2020 3 z 5

Opět nečekaně model šéf a podřízená, ale tentokrát ve verzi sladké jako med... Žádná nenávist, jen cukry cukry. A protože ona nebyla žádná rozhoďnožka a rádodajka, tak on se prostě musel dlouho snažit :) a oba byli tak vymazleně dokonalí a úžasní, že ji musel na konci prostě o tu ruku požádat :) A když to shrnu, tak to opravdu nemělo žádný spád, žádnou zápletku, co by stála za řeč... Prostě slaďárna, že si k tomu nemáte chuť dát ani čokoládu .. :)

MamaKnihomolka
03.08.2020 3 z 5

Typ knihy, u které prostě víte jak to dopadne. Jen čekáte na kolikáté stránce si to poprvé rozdají. I tak se mi líbil i příběh za věčnou touhou a sexuálními narážkami.
Kniha je velmi čtivá a autorka vytvořila silně sympatické postavy. Pro mě je to odpočinková kniha, od které víte co čekat.

majavcelicka
26.07.2020 5 z 5

Četlo se to jedním dechem. Příběh ubíhal rychle a pořád se něco dělo. To jejich popichování bylo krásně zpracované. Jen ten konec mi přišel už pak trochu useknutý. Mohl být lépe propracovaný.