Šéf

Šéf https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360606/mid_sef-bQa-360606.jpeg 4 1210 231

Když jsem poprvé potkala Chase Parkera, neudělala jsem zrovna dobrý dojem. Schovávala jsem se právě u toalet v restauraci a nechávala svojí kamarádce vzkaz na záznamníku, ve kterém jsem ji zoufale prosila, aby mě vysvobodila z jednoho příšerného rande. Chase prošel kolem a zaslechl mě, načež mi začal dávat nevyžádané vztahové rady a prohlásil, že jsem pěkná mrcha. Řekla jsem mu, aby si hleděl sám sebe – a že byl na něj docela pěkný pohled, to se musí nechat – a odešla jsem zpátky ke stolu. Když kolem nás o chvíli později prošel, ušklíbnul se na mě a já sledovala, jak jeho arogantní sexy zadek odchází za jeho vlastní společností. Nemohla jsem si pomoct a zbytek večera jsem po něm neustále pokukovala. Nejednou mě při tom přistihl a mrknul na mě. Když se ten pohledný cizinec i se svou stejně pohlednou partnerkou objevili u našeho stolu, myslela jsem, že mě Chase přišel napráskat a vyslepičit, jak jsem plánovala zdrhnout. Místo toho ale předstíral, že se známe, přisedl si a začal vyprávět ponižující a zcela fiktivní historky z našeho smyšleného společného dětství. Z nudného rande se vmžiku stalo bizarně zábavné rande. Když jsme se toho večera všichni rozloučili, nemohla jsem na něj přestat myslet, i přesto, že jsem věděla, že se už nikdy nepotkáme. Jaká byla totiž pravděpodobnost, že na sebe dva naprostí cizinci narazí podruhé, navíc ve městě s osmi miliony obyvateli? Jaká byla pravděpodobnost, že se o měsíc později stane mým novým šéfem?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Bossman , 2016

Zabka27
28.10.2018 3 z 5

Vtipné, sexy a zábavné. Od těchto knížek se sní nic jiného nečeká a mě se knížka spolu s jeho hlavními hrdiny moc líbila, přečtení na dva zátahy!

dendishek
26.10.2018 5 z 5

Na této knize se mi líbilo asi úplně všechno. Postavy naprosto sympatické, lidsky nedokonalé, rozumné, humorné.. Reese a Chase si sedli jako vosa na bonbón a husa na pekáč. Vášnivé jiskření mezi nimi skoro zapálilo knížku. Vážně! Minulost Chase mu malinko zabraňovala posunout se dál, ale láska vyléčila všechny jeho útrapy. Dopřejte si jejich příběh nejlépe v posteli, bude se Vám pak příjemně usínat.

LucyNej
23.10.2018 5 z 5

Knížka přečtena jedním dechem. Opravdu, přečetla jsem ji za den. Nemohla jsem se odtrhnout.

ketvin
11.10.2018

Oba hrdinové skvěle napsaní, chci svého Chase... A často jsem se zasmála, příběh čtivý... Prostě dobrá kniha :)

nani_nka
03.10.2018 4 z 5

Jak ja milujem romanticke knihy s vtipnými dialogmi a tych som v tejto knizke nasla nespocetnekrat. Knizka je písaná z pohladu Reese, ktora zacina v novej firme pod vedenim Chasa, ktory od zaciatku neskryva svoju tuzbu po nej, pricom niektoré kapitoly su z pohladu Chasa spred 7 rokov, kde sa dozvedame nieco o jeho minulosti. Koniec mozno trosku sentimentalny, ale aj tak ako vtipne, oddychove romanticke citanie, túto knižku odporucam.

NatyDee
03.10.2018 4 z 5

Knížka plná romantiky, sexu, ale také vtípků a narážek. Musím uznat, že jsem se při některých pasážích i dost bavila. Jinak klasická romantika a příjemné čtení, takže pro relax určitě doporučuju :-)

adela9782
01.10.2018 5 z 5

Když jsem knihu začala číst, říkala jsem si klasika šéf a podřízená. Ale příběh překvapil, stylem jakým ho autorka psala mne hodně bavil, několikrát jsem se přistihla, jak se směji sama pro sebe. Skvělé oddechové čtení! :)

marci137
27.09.2018 4 z 5

Tak na tuto knihu jsem narazila uplne nahodou. Byla jsem s pritelem v knihkupectvi, neco hledala.. pritel prisel a rekl ,,toto by se ti mohlo libit,,.
Uz jen uvodni strana me zasahla.

Text velmi dobre ctivy, nic sloziteho, velmi jednoduchy dej, nemusi se u toho vubec premyslet. Je tu male kopirovani 50shades, coz je skoda.
Nekolikrat jsem se u knihy zasmala a precetla pomerne rychle.
Klidne si ji prectu nekdy znova.

Ditules
25.09.2018 4 z 5

Zase jedna guilty pleasure...
Ty fórky od Chase byly dokonalé. A fakt vypadá jako Josh Duhamel! :D

koczanska
24.09.2018 2 z 5

Tak zas na mě přišla chvíle sáhnout po nějaké knize, u které nemusíte přemýšlet. Zvolila jsem dobře. Na těchto knížkách defacto není co komentovat. Hlavní mužská postava má vždy víceméně stejný charakter, hlavní ženská postava také. Od začátku do konce víte, co bude následovat: seznámení, "jiskření", které posléze přechází v poměr dvou hlavních postav, zásadní neshoda či rozkol a následné uvědomění si, že jedna postava tu druhou vehementně miluje a nemůže bez ní žít a samozřejmě na závěr očekávané šťastné opětovné shledání a happy end. Nemá smysl to hanit a nadávat tomuto žánru do braku apod. Současně ve srovnání s jinou, z mého pohledu, kvalitnější literaturou nemohu hodnotit "plnou palbou". To si nechávám pro něco, co mě doopravdy chytne za srdce. Knihy totoho typu to fakt ale nejsou. :)

Szekynka
24.09.2018 5 z 5

Kniha má klasický námět a je předvídatelná, to jí ale na čtivosti neubírá. Nad Chaseovými hláškami a pokusy jsem se musela usmívat. Líbilo se mi, že kniha měla na pozadí i příběh s Payton, autorka zkloubila minulost a přítomnost dost dobře. Doporučuji !

Bet
22.09.2018 4 z 5

Bylo to zábavné čtení :) jen mě mrzí, že kapitoly Chase byli jen o minulosti. Chyběl mě tam tak trochu jeho pohled. Jinak kniha zábavná.

Narissa
15.09.2018 3 z 5

Rozhodně pěkná kniha. V žánru jasný nadprůměr, ale pokud znáte od autorky Alfasamce, tak prostě vidíte, že to tak skvělé není.
některé věci jsou tu zbytečně víc na sílu, jen aby se dodržela určitá kostra, ale co... vždyť je to romance :)
Za super skvělý nápad považuji napsat hlavního hrdinu jako "pohádkáře", já vím, že by měl být označen za lháře, ale ono to prostě nejde.

anishta
29.08.2018 5 z 5

Vi Keeland mě opět přesvědčila, že "erotické"(nemám tuhle nálepku ráda, protože všechny romány pro ženy jsou v podstatě erotické) romány nemusí být jen hloupé a povrchní ale mohou obsahovat i důležitější témata, uvěřitelné a složitější životní příběhy. Tohle se mi líbilo!

elleyne
27.08.2018 4 z 5

Kniha mě zaujala samozřejmě hlavně svým přebalem.
Více se mi líbila první polovina, která byla plná humoru a "oťukávání".
Jinak je kniha samozřejmě předvídatelná, ale konec byl takový hezky dojemný.

domina
18.08.2018 5 z 5

Kniha je pěkná, akorát na léto, dobře se čte. Vi Keeland začíná patřit mezi moje oblíbené autorky. Jen konec mi přišel strašně useklý kostrbatý a zápletka s Eddiemu...myslela jsem, že se buď prokáže, že nevraždil nebo že bude aspoň víc popsáno, co jo k tomu vedlo, jak se to stalo.

1moniccka
16.08.2018 5 z 5

Super byla jsme nadšená ale přišlo mi že alfa samec byl lepší. Chase a ten jeho příběh byl hodně smutný. Vřele doporučuji čte se to rychle čekáte jak to bude dál

Petra38
10.08.2018 5 z 5

Hodnotim hezky za tepla,je to zhruba tri minuty co jsem docetla a voila jsem nadsena. Pribeh me vazne chytil, byl pomerne rozdilny od knih stejneho zanru. Zase mi je jednou lito,ze ctu sakra rychle. Chase s Reese jsou skvela dvojka, i kdyz jsem si vetsinu casu myslela ze Chase je prototyp dokonalyho chlapa tak jsem rada , ze to taky podelal:-)

trynitrix
09.08.2018 4 z 5

Klasická oddechovka, kniha mě bavila, čte se to rychle jen aby jste věděli jak to vše dopadne :-D

ves.lucie
05.08.2018 5 z 5

Za me knizka splnila ocekavani. Byla jsem nadsena a verim, ze bych mela i rychleji precteno, kdyby byl cas jen na cteno.
Pribeh me bavil a oba hrdinove byli sympataci :-) doporucuji. Je to prijemna oddychovka :-)