Seduktor (Pred osudom neutečieš)

Seduktor (Pred osudom neutečieš) https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170152/seduktor-170152.jpg 4 9 3

Seduktor série

Po päťsto rokoch sa znova začal ten kolobeh. Znova sa začal lov. Lov, v ktorom môže vyhrať len jeden. Seduktor, Pokušiteľ, Zvodca hriešnikov. Jeho úlohou je poslať sedem nevinných duší do zatratenia. Je rozhodnutý urobiť to za každú cenu. Odmenou preňho má byť dávno stratená sloboda. Do cesty mu však vstúpi neznámy cudzinec, ktorý so sebou prinesie pochybnosti. Otázky, na ktoré nikdy nedostal odpovede, sa okolo neho začnú vznášať ako búrkové mračná. Zatúži po pravde. Pravda však prináša nevídané odhalenie. Zlomí ho to poznanie – alebo posilní? Dokáže odolať pokušeniu?... celý text

romana3817
01.01.2018 odpad!

jedna z najhorších kníh, aké som v živote čítala :( dej skoro žiadny, dočítala som to len s najväčšou silou vôle, neodporúčam

prestiggio
08.10.2016 4 z 5

chvilku mi trvalo kym som sa zacitala a dostala sa do stavu "nejem, nepijem, nevarim kym nedocitam" asi preto ze som si nemohla zvyknut ze dej sa odohrava v BA. ked citam hocijaku knihu chcem tomu verit. a pri tomto mi dost dlho trvalo kym som to prekonala. no a teraz sa uz neviem dockat kedy zozeniem druhy diel a pre itam si ho.

lenocka2013
06.02.2014 5 z 5

Pánečku, táto kniha ma dostala, myslela som si, že sa zbláznim, keď po prečitaní knihy, som si všimla, že je to prvá časť, neviem čo mám robiť, kde zohnať druhú časť, a konečne sa dostať ku koncu knihy.
Odporučujem!!!

Sofia Vitalle
slovenská, 1993
2013  71%Seduktor (Pred osudom neutečieš)
2015  73%Seduktor (Hra zradcov)

Kniha Seduktor (Pred osudom neutečieš) je v