Šedooká kráska

Šedooká kráska https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76666/bmid_sedooka-kraska-zGh-76666.jpg 4 25 9

Regency - veteráni série

Emma Lynnová je příliš pyšná a samostatná, aby se nechala vydržovat někým z rodiny, a tak když zůstane bez rodičů, odejde ke své bývalé chůvě, jíž patří hostinec, a rozhodne se tam uplatnit své kuchařské umění. Když se setkává s Benedictem Grantleym, který přijíždí vypátrat několik tajemných úmrtí a v hostinci se ubytuje, Emma brzy zjišťuje, že její srdce půvabům tohoto muže neodolalo. Třebaže se své poblouzněnosti ze všech sil brání, další události ji uvrhnou nejen do jeho náruče, ale také do velice nebezpečné situace…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Tavern Wench , 2002

vcielka
30.08.2022 3 z 5

Škoda, ďalší nemastný neslaný počin tejto autorky. V prvom rade autorka vôbec nevie písať konce. V druhom rade, všetky zaujímavé dialógy, ktoré by mohla snáď medzi postavami rozvinúť, buď nahradí zdvorilostnou omáčkou, ktorá nemá žiadny náboj alebo obsah ich dialógu prerozpráva jednou vetou ako autorka. Ale detektívna zápletka bola z tých lepších. Škoda.

Mesačnica
23.07.2022 3 z 5

(SPOILER) Áno, bola dobrá, len po hlavnej akcii to v mojom prípade stratilo šťavu, tak mi potom dlhšie trvalo, kým som ju dočítala. Určite lepšia, ako mnohé iné, bolo to vtipné, napínavé, len koniec som myslela, že bude trošku iný, tak ale to je môj problém :)

Ála1968
01.11.2021 3 z 5

Milý a vtipný příběh,jedna z lepších harlequinek

janqa410
21.03.2021 3 z 5

(SPOILER) Příběh Emmy a Benedikta mě bavil, nejen pro jejich chování, ale smysl pro vtip (čti sarkasmus), který jejich vyjadřování mnohdy nepostrádalo. Zprvu mě docela překvapilo, že do toho skočili tak rychle, ale bylo třeba vytvořit prostor pro detektivní zápletku, kterou jsem teda z celé knihy hltala snad nejvíce. A ve chvíli, kdy bylo po všem, jsem čekala již známý happyend, nicméně před sladkým koncem mi přiběhl stihl ještě trochu zhořknout a díky Agnes, která to fakt pohnojila. Vlastně se divím, že tohle Benedict jen tak přešel, já bych teda na ni svolala minimálně tři blesky. Emma tedy zvolila nešťastné řešení, a nakonec to tedy dost originálně končilo i únosem, ale v lásce nebo válce, je přece dovoleno vše. Pěkné odpočinkové čtení.

Nikola131
14.04.2020 1 z 5

Nemastné neslané, bohužel, dějová linka v pořádku, napsané čtivě, jen mě to nijak neuchvátilo.

havrmoni
31.07.2018 4 z 5

Pěkný příběh s detektivní zápletkou.

pavlinkaa
23.01.2016 4 z 5

Moc pěkné čtení. Líbí se mi povahy hlavních hrdinů a musím říct, že je to celkem příjemný děj.

modranka
09.04.2014 5 z 5

Zábavný, romantický príbeh s vyváženými charakteristikami hlavných postáv. Oplatí sa prečítať. Najmä ak to je jedna séria.

Shakespeare
03.05.2012

okouzlující a dokonalé i v malém podání velkolepé dílo

harlekýnky historické romance

Anne Ashley