Bez práva na život

Bez práva na život https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269144/mid_bez-prava-na-zivot-269144.jpg 5 280 39

Sedmý smysl série

Sedmý smysl – fantasy série plná dobrodružství, při jejímž čtení jsme rostli a dospívali s hlavními hrdiny: Hankou, Sváťou a Rafaelem, je u konce. Autorka nabídla příběh na pokračování plný emocí, podněcujících myšlenek a různobarevných postav, s nimiž se čtenář dokáže sžít… Poznáváme neobvyklé inteligentní tvory a učíme se být tolerantní k jiným světům, názorům i způsobům života. Moto série: Přátelství? Největší bohatství, které může člověk získat, ale musí se o ně přičinit. V posledním díle se rozhoduje o životě a smrti lidí, kteří mají neobyčejné, nebezpečné schopnosti, a proto podle draků nemají právo na život. Jde o kouzelníky s Martisovou krví. Tuto krev má bohužel i Terezka, malé děvčátko s magií neobvyklé síly, kterou Vron našel a adoptoval. Je mu proto odebrána a umístěna do řádu bdělého Sekurita. Ani tady však není v bezpečí. Hanka se snaží pomoct jí i jejímu kamarádovi. Doufá, že děti po absolvování náročného testu budou smět žít normálním životem. Netuší, jak hluboce se mýlí…... celý text

eva.haf
13.04.2017 4 z 5

Tuto sérii jsem přečetla již podruhé. Nejsem asi ve věku obvyklých čtenářů, ale přesto se mi psaní Ilky Pacovské moc líbilo. Poprvé jsem četla knihy stažené z internetu v roce 2011. Když jsem pak zjistila, že byl rukopis vydán knižně, všechny díly jsem si koupila a byla jsem nadšená, že vyšly i díly 8 a 9. Klidně bych přivítala pokračování. Knížky si přečetly na moje doporučení i moje dcera a vnučka.

trevize
29.03.2017

¨Pro všechny nadšené touto sérií - existuje pokračování (fanfiction) od Vladimíra Vachka (Magické zrcadlo)- např na ctenizdarma.cz a (alespoň podle mě) je to dost povedené a navazuje na 9. díl

Lefula
28.01.2017 5 z 5

Všechny díly jsem přečetla. Byly boží, ale ten konec mě omrzel. :(
Chtěla bych ten konec vylepšit, ale jinak je to boží série. Škoda, že není i druhá série. :|
Všechny postavy téhle série jsou boží. U dvojky jsem se málem rozbrečela. :D
Fakt boží! Děkuji za tuhle série.
(tuhle sérii jsem přečetla v roku 2015. :D)

ErikaP
06.11.2016 5 z 5

Skvělá série! Každou knihu jsem přečetla velmi rychle, protože děj vás vtáhne a nepustí až do samého konce. Všechny postavy mi jsou sympatické, hlavně Sváťa a Rafan, protože se navzájem krásně doplňují a jsou pro Hanku velikou oporou. Ke knížkách se určitě ještě někdy vrátím!

Pajulka02
27.06.2016

Celá série je skvělá! Nejradši bych ji četla pořád a pořád dokola.:-) Určitě doporučuji!

cecetka
19.02.2016 5 z 5

Celá série je fantastická. Přestože je určena pro mládež, nadchla i mě, dospělou ženu. Dokonce i kolegyně, které jsem ji doporučila, se všechny díly líbily.
Doporučuji přečíst.

JanaDor
31.01.2016 5 z 5

Co ode mě můžete jiného čekat, než doporučení, přečíst si celou sérii? Příběh má ode všeho něco. Na své si přijdou ti, co mají rádi dobrodružství a magii. Zkrátka nepřijdou ti, co mají rádi jemnou romantiku (hlavně v tomto díle). Jako celek to působí vyváženě a čtivě. Takže vám nezbývá nic jiného, než si sednout k Sedmému smyslu a číst. Pak uznáte, že mám pravdu.

Kelen30
25.01.2016 5 z 5

Naprosto skvělá série.Škoda že už je konec.jediné co mě trochu zarazilo bylo jak Hanka hledala toho posledního dračího svědka
POZOR SPOILER
.Úplně zapomněla na Plamínka .Já vím,že by asi nepřišel,ale mohla to aspoň zkusit.Jinak naprosto boží :-)

Marthas
20.01.2016 4 z 5

Citlivě uzavřená série... Stejně jako díl předchozí velmi napínavá a čtivá...
Zahřála mě na duši.-)

koka12
19.01.2016

předem bych chtěla poděkovat Ilce za nejlepší čtení na světě. Lepší než Harry Potter!
Kéž se tato úžasná série zfilmuje!
Pozor spojler!
Mám strašnou radost že se Sváťa s Hankou dali dohromady.

Aniday
10.01.2016 5 z 5

nádherná serie, po které se mi bude velmi stýskat... všechna čest, paní Pacovská

Ashi
13.12.2015 5 z 5

Sice mám pocit, že tohle nebyl úplně štastný konec, ale v rámci vzniklé situace to dopadlo jak nejlépe mohlo. A kam se poděl had? Je mi líto, že celá série skončila, moc se mi líbila, i když mě vlastně trochu mrzí, že nakonci všichi dospěli a dobrodružstvím je konec.

Knihyjsoubest
03.12.2015

NEJLEPŠÍ SÉRIE FOREVER !!!! Škoda jen že je to poslední díl.....
Opravdu úžasné pokaždé mě kniha vtáhla do děje, tak že jsem se radovala, když se něco podařilo, brečela když někdo z dobrých postav umřel

pozor spojler
.Ale největší radost mám že se Hanka a Sváťa konečně dali dohromady (škoda že není pokračování).Ta kniha dokázala ovlivnit moji náladu na celý den, když jsem se začetla nebyla jsem schopná se od ní odtrhnout.PROSÍM PANÍ AUTORKO NAPIŠTE POKRAČOVÁNÍ !!!!!! Rozhodně doporučuji přečíst.....

Denulík
21.11.2015

Miluju tyto knížky... Začla jsem je číst když mi bylo deset let a teď mi bude čtrnáct... A když jsem se dozvěděla že devátá série je konec tak jsem se rozbrečela stejně když jsem se rozbrečela jak umřela karmaneuduna

dracek91
06.08.2015 5 z 5

Za mě taky 5 hvězdiček,skvělá série..klobouk dolů

Erzsi
05.06.2015 5 z 5

Škoda,že v této sérii není více knih.

gabriela2528
17.02.2015

Když jsem byla malá zkusila jsem si přečíst první díl této série. Vzdala jsem to, protože jsem neuměla moc číst. Teď jsem se do této série začetla a začala mne strašně bavit. Zatím jsem u 4 dílu a když jsem zjistila, že devátý díl je poslední tak jsem byla opravdu hodně smutná. Bylo by skvělé kdyby autorka začala psát další díly. Ale přesto se těším na poslední díl.

shaban
20.01.2015 5 z 5

Vsechny knihy jsou naprosto skvele, dekuji autorce za super cteni.

anibeni
06.11.2014 5 z 5

Skvělý závěr skvělé série.... Říká se, že v nejlepším se má přestat a i když tuto knižní sérii opravdu miluji, jsem ráda, že je konec... Psala jsem to již v nějakém předešlém komentáři, ale napíšu to ráda ještě jednou - paní Pacovské skládám obdiv za tak úžasný čtecí zážitek..