Síla smrti

Síla smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462923/bmid_sila-smrti-nhY-462923.png 5 36 5

Sedmiříší v troskách série

< 4. díl

SEDMIŘÍŠÍ zachvátil chaos, o nadvládu se tam bijí tři znepřátelené ARMÁDY. Mladá královna z rodu Šedých vlčic bojuje o svůj TRŮN. Pomáhá ji podivuhodná směsice NEZAPADAJÍCÍCH, které spojuje jeden cíl: porazit nemilosrdnou CÍSAŘOVNU z východu. Tajemství jsou vyzrazena, dávné zrady odhaleny a přátelství i pokrevní pouta jsou podrobena zkoušce. Poslední díl série Sedmiříší v troskách pádí k dechberoucímu závěru.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , #booklab

Deathcaster , 2019

Tesset
05.11.2022 5 z 5

Krásné zakončení povedené série. Myslím si, že ještě lepší by bylo, kdyby byla přímo pro dospěláky, více propracovaná - takhle jsme dostali jednoduché vysvětlení na konci, což je škoda, protože si autorka vymyslela parádní svět, jen to chtělo jít trochu víc do hloubky.

Alíček83
21.04.2022 5 z 5

Vyústění celé série bylo nejlepší. Všechny útržky se spojili. Všechny postavy se potkali. Kniha se četla dobře a závěr dopadl super.

LenkaPet
02.04.2022 5 z 5

Celá série se mi moc líbila. Myslím že k tomu není co dodávat. Líbí se mi všechny postavy a nejvíc to jak se všechny ty díly náhodně potkávají a zase rozcházejí. Jediné co mi vadilo je to, že všem hlavním hrdinům je tak málo let, naštěstí se o tom v knihách tak často nezmiňují, takže to budí dojem že jsou to dospělí lidé. Všechny knihy moc doporučuji. A mrzí mě že předchozí série nevyšla v češtině a já neumím tak dobře anglicky abych si je přečetla v originále. Čtěte

M.C.SMITH
16.01.2022 5 z 5

Poslední díl mne totálně dostal, byla to pecka. Celá série mne bavila a já jsem každou kapitolu přímo hltala.
Nejvíce jsem si oblíbila Jennu, Adriana, Destina a Breona. Tyto čtyři postavy mne naprosto uchvátily a já jsem si ze všeho nejvíc přála, aby to pro ně dobře dopadlo.
Opět mne trochu mrzí, že není přeložená předchozí série, věřím, že bych ten zážitek měla ještě větší, ale i tak mne čtení bavilo a jsem ráda, že jsem knihy přečetla.

Andy0892
08.08.2021 5 z 5

Miluju série knih které od prvního dílu až po ten poslední, nutí čtenáře zadržovat dech a číst dál a dál dokud není úplný konec a vy si pak neřeknete JEŠTĚ! A přesně to je případ serie Sedmiříší v troskách. Dlouhé čekání na pokračování se vyplatilo a závěrečný díl byl stejně tak úžasný jako ty předchozí.

Cinda Williams Chima
americká, 1952